Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Luxusní aromalampa Petali

Kód: PRC 09
Neohodnoceno
276 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024
Rafinovaný design je vhodný pro jakýkoliv styl vybavení domácnosti. Při svícení vytváří krásnou světelnou hru stínů. Patentovaný způsob pro užívání vonných svíček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní aromalampa PETALI je stále ještě čerstvou novinkou na českém trhu. Přestože na první pohled se může zdát, že jde o řadový produkt, je tato aromalampa součástí designového patentovaného systému pro vonné svíčky, které neušpiní vaši aromalampu a je možné je střídat i v "průběhu" hoření - což u jiných vonných vosků není možné.
  • určeno především pro aromavosky PETALI - vzhledem k různým rozměrům aromalamp a tedy i vzdálenosti od plamene se pouze s touto lampou můžete spolehnout na to, že vonný vosk vydrží hořet 8 hodin a pohodlně se vejde do nádobky
  • kvalitní keramika - nádherně bílá barva aromalampy
  • výška 12 cm
  • vonné vosky Petali můžete libovolně střídat podle své aktuální nálady. Již cca 10 minut po sfouknutí svíčky můžete bezpečně vonné vosky zaměnit, bez složitého a nepříjemného čištění jak je to u jinných vonných vosků a aromalamp. Osobní zkušenosti s testováním vonných vosků přinesly poznatek, že vosky nejen krásně voní, ale vydrží "hořet" 2 - 3 x delší dobu, než uvádí výrobce.
O svíčkách / vůních PRICE´SHistorie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. Jejich svíce zajišťovaly světlo na svatbě královny Viktorie a prince Alberta. Dnes svíčky Price´s drží ocenění Královská záruka jejího veličenstva královny. Toto ocenění zajišťuje, že svíčky Price´s jsou používány na mnoha oficiálních akcích britské královské rodiny.Dnes, kdy 80% svíček se využívá pouze pro dekorační účely, se značka Price´s soustředí takřka jen na vývoj nových produktů a vůní, zajišťujících zkrášlení domovů po celém světě. Svíčky jsou vyrobeny v Itálii nejmodernější technologií. Samozřejmostí je dodržení všech standardů zdravotní nezávadnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a aromalampy
materiál: keramika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: