Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Linkovaný zápisník Write it down

Kód: TCD 12
Neohodnoceno
288 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
10.11.2023

Zlatá ořízka listů. Americké papírnictví Tri-Coastal Design vám svým pozitivním přístupem a milým designem zlepší každý den. Pořiďte si první kousek od tohoto výrobce a zjistíte, že psaní poznámek, myšlenek či svých snů a cílů může být daleko větší zábava než nudné zapisování na lístky či do mobilů a i-Phonů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Americké papírnictví Tri-Coastal Design vám svým pozitivním přístupem a milým designem zlepší každý den. Pořiďte si první kousek od tohoto výrobce a zjistíte, že psaní poznámek, myšlenek či svých snů a cílů může být daleko větší zábava než nudné zapisování na lístky či do mobilů a i-Phonů! Koneckonců naprostá většina psychologů či koučů se shoduje v tom, že ručně psané poznámky mají na vaše podvědomí zásadně rozdílný, silnější vliv. Tak hurá zpátky do psaní!
 
Zápisník Write it Down (napiš to dovnitř)
  • rozměr: 14 x 21 x 2 cm
  • počet listů: 100
  • vysoká gramáž papíru
  • rozestup linek 0,5 cm
  • zlatá ořízka listů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: