Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Kosmetické zrcadlo zvětšovací (500%)

Kód: W 15
Neohodnoceno
Značka: Wenko
377 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Hledáte jednoduché, ale plně funkční a praktické koupelnové zrcadlo, které umí zvětšovat i ukazovat "normálně", jste na správné adrese. Na adrese jménem Wenko! Zrcátko i při své úzké základně (jen 2 cm) perfektně stojí a nepadá!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá kombinace jednoduché elegance a funkčnosti - to je kosmetické zrcadlo Noale v chromu. Z jedné strany normální odraz, z druhé strany pětinásobné zvětšení pro kosmetické použití či holení. Úžasnou výhodou je možnost zrcátko postavit nejen do nakleněné polohy. Velmi stabilně stojí na dekorativní noze i v přímé poloze - a to rozhodně neumí každé kosmetické zrcadlo. 
 • celkový průměr 19 cm, průměr zrcadlové plochy 15 cm
 • šířka 2 cm
 • pětinásobné zvětšení
 • obustranná zrcadlová plocha
 • provedení: chrom
 • materiál: plast (ne, nepřeklepli jsme se :) zrcátko je vyrobené z plastu, a jak se jim ve Wenku povedlo dosáhnout efektu lesklý chrom nevíme, za to ale víme, že zrátko i po dvou letech pobytu v koupelně nejeví žádné známky opotřebení)
 • umí stát "na široko " - viz první obrázek, vpohodě to ale zvládá i úplně "na úzko" - viz třetí obrázek. A nepadá!
 • zkontrolujte si doporučenou prodejní cenu v e-shopu výrobce: 12,99 € (370,- Kč)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Je vaše domácnost plná provizorních řešení, nevzhledných košů a panuje v ní tak trochu chaos? Pusťte k tomu značku Wenko, která vám doma udělá pořádek a nabídne spoustu stylových doplňků pro organizaci kuchyně, koupelny i šatny.
 
WENKO - ty nejlepší nápady pro vaši koupelnu, kuchyni a bydlení
 • pod obchodní značkou WENKO se již téměř 60 let prodávají praktické doplňky pro koupelny, kuchyně a pohodlné bydlení. Asi nikdy vás nepřestane udivovat jejich úsilí o inovaci a snahu udělat obyčejný všední život více příjemný a pohodlný. WENKO je zkrátka váš odborník pro užitečné pomocníky v domácnosti, moderní koupelnové doplňky a chytré organizační systémy.
 • od na první pohled obyčejných nástěnných háčků až po mobilní skříně nabízí společnost WENKO nejen dobré nápady, ale především skvělé vychytávky, které nabízí spoustu prostoru navíc do vaší domácnosti a svádí k individuálním kreativním nápadům jak ještě víc zútulnit váš domov.
 • jako mezinárodní společnost získává firma inspiraci od lidí z celého světa a nabízí inovativní sortiment s designovou různorodostí za více než přiměřený poměr ceny, kvality a funkčnosti.
 • přesvědčte se sami - podívejte se a objevujte krásné a pohodlné stránky života s výrobky WENKO.

Naše postřehy z doby testování:

 • v rámci testování samodržících poliček a háčků bez vrtání se nám nejvíc osvědčila řada Static-Loc, která by na první (laický) pohled měla vydržet nejmíň - i po třech letech drží polička v kuchyni, věšák v koupelně a háčky všude možně po bytě na jedničku, navíc je opravdu možné je bez problémů přemisťovat. Tedy - především v prních chvílích po nalepení (to je hračka a jde to samo), v prvních týdnech až měsících (taky na pohodu, jen začínejte odlepovat odspodního kraje kulaté plochy), no a po několika měsících až letech už je odvislé od toho, na kolik byla podkladová plocha teplá (např. háček na bojleru by sice šel odlepit snadno, ale už by nešel asi znovu použít, nosič na toaletní papír při zkušebním přemístění po roce a půl nijak nevzdoroval a dál plní svou funkci na jiném místě). Jednotlivé kolekce můžeme doporučit z pohledu zachování funkčnosti (tj. jak drží i po delší době) v tomto pořadí: 1. Static-Loc, 2. Turbo-Loc. Kolekce ExpressLoc, PowerLoc a v VacuumLoc jsme do nabídky nezařadily (první dvě kvůli pracnosti a zaměnitelnosti s jinými, českými výrobky, třetí protože po cca 9-12 měsících poličky "odpadnou" a pro zachování funkčnosti je potřeba buď dokoupit náhradní nosič, nebo přilepit lepidlem. A proč to dělat, když tu jsou první dvě kolekce :))
 • podložka pro uchování čerstvosti je přeci jen "o chlup" (spíš o tři) výkonnější než v r. 2018 na trh uvedená podložka zn. Tescoma
 • háčky na zubní kartáčky by měly být v každé domácnosti - kartáčkům je v nich úúúplně nejlíp ze všech testovaných
 • drobnosti jako zarážka dveří, koše na špinavé prádlo / hračky, lapače nečistot jsou plně funkční a designově vhodné do každé domácnosti a potěší tím, jak jsou vymazlené do detailu
Přejeme vám s výrobky WENKO hodně potěšení!