Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Korkové prostírání Vlčí mák

Kód: NZ 87
1 hodnocení
110 Kč –15 %
prostírání vlčí máky
110 Kč –15 % 94 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Kvalitní korkové prostírání ve veselém létem vonícím provedení. Oproti běžným výrobkům jsou tyto ze silnějšího korku s vysoce odolným digitálním potiskem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Price & Kensignton je tradiční výrobce keramiky pocházející z Longportu, oblasti proslavené svou tradicí výroby keramiky. Price & Kensington začínali již v roce 1896 a původní zaměření bylo pouze na hrníčky těch nejrůznějších tvarů a velikostí. V průběhu let rozšířili svou nabídku nejen o konvice na čaj i kávu, ale také o všechny doplňky, které milovníci čaje, kávy a drobného občerstvení potřebují.

Korkové prostírání VLČÍ MÁKY

  • milujete, když to ladí? Vybavte svou kuchyň krásnou kolekcí VLČÍ MÁKY. Překrásné barevné tóny a veselý motiv ve vás probudí báječnou náladu a dovolí vám radovat se ze života bez ohledu na aktuální situaci ♥
  • rozměr 22 x 30 x 0,4 cm
  • kvalitní pevný korek
  • vysoce odolný digitální potisk - monitor počítače stále ještě neumí přenést barvy a kvalitu tak, jak vypadají v reálu. Bílá je zářivější než čerstvě napadlý sníh a ani ostatní barvy si v ničem nezadají s takto vysoko nastavenou laťkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostírání a podtácky
materiál: korkové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: