Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Kompotová miska Paşabahçe SALAD

Kód: NZ 332
Neohodnoceno
66 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Decentní design, čirý půvab vhodný pro sváteční i všední stolování, kvalita skla blížící se kvalitě křišťálu za ani ne poloviční cenu - to jsou nejlepší výhody zn. Pasabahca.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Decentní design, čirý půvab. Nádobí značky Paşabahçe se skvěle hodí do každé kuchyně, které chybí univerzální kousky vhodné na slavnostní stůl i pro středeční večeři. Kvalitní sklo navíc můžete mýt v myčce či si na něm jídlo ohřát v mikrovlnné troubě.
 
Kuchyň zalitá leskem skla Paşabahçe
  • křehká krása skla Paşabahçe vás oslní se stejnou lehkostí, s jakou sluneční paprsky prostupují stěnami tohoto elegantního nádobí. A navíc jsou tyto kousky vhodné do myčky i mikrovlnky, co víc si přát?
  • průměr 13 cm
  • výška 5,5 cm
  • váha 190 g
  • materiál: velmi kvalitní sklo
  • myčka: ano

Skupina Şişecam zahájila svou činnost společně s otevřením prvního sklářského zařízení v roce 1935, ke kterému došlo v návaznosti na rozhodnutí Atatürka o vzniku a rozvoji sklářského průmyslu v Turecku. Skupina investuje a vyrábí všechny druhy skla a to již od svého založení, s využitím technologií state-of-the-art aktivně pracuje v oblasti výzkumu a vývoje. Úspěšný rozvoj celé skupiny znamenal její zařazení mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě a to již od počátku 60. let. Díky své specializaci v jednotlivých provozovnách na výrobu skla, skleněných obalů, Flat Glass a chemikálií, pokrývá odbornost skupiny Şişecam celý rozsah použití skla.
Sklo se ve skupině vyrábí v celkem 5 zařízení se sídlem ve 3 různých zemích Jedná se o výrobu ruční i strojní, ze sodnovápenatého a krystalického skla pod značkou Paşabahçe a žáruvzdorných nádob pod značkou Borcam. V současné době se Pasabahce řadí na 2. místo mezi největší výrobce ve svém oboru v Evropě a na 3. místě ve světě.
Pasabahce Cam zahájila svou činnost v Beykoz / Pasabahce v roce 1935 s ruční výrobou sodnovápenatého skla. V roce 1955 došlo k instalaci nové technologie, která se používá do dnes. V roce 1974 byla zahájena výroba tvrzeného skla. V letech 1980- 2000 byla plně uspokojena poptávka na domácím trhu a společnost se začala významně orientovat na export. Dnes Pasabahce vyváží do celkem 140 zemí. Bylo vybudováno 5 výrobních závodů v Kirklareli, Mersin, Eskişehir, Bulharsku a Rusku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a kompotky
materiál: sklo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: