Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Komplimentka GOLD POINT v modré obálce

Kód: TCD 13
Neohodnoceno
13 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

Růže byť jinak zvána voněla by stejně... avšak slova napsaná na krásný papír mají mnohonásobně vyšší hodnotu a komplimentka jako součást dárku či "jen tak" udělá z krásné chvíle ještě víc nezapomenutelný okamžik ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Americké papírnictví Tri-Coastal Design vám svým pozitivním přístupem a milým designem zlepší každý den. Pořiďte si první kousek od tohoto výrobce a zjistíte, že psaní poznámek, myšlenek či svých snů a cílů může být daleko větší zábava než nudné zapisování na lístky či do mobilů a i-Phonů! Koneckonců naprostá většina psychologů či koučů se shoduje v tom, že ručně psané poznámky mají na vaše podvědomí zásadně rozdílný, silnější vliv - o hodnotě ručně napsaného přání ani nemluvě. Tak hurá zpátky do psaní!
  • pokud byste svým blízkým chtěli zanechávat milé vzkazy či jedinečné poděkování, můžete tak jednoduše učinit s krásnou komplimentkou. Věřte, že na takovou chvíli vaši milovaní nikdy nezapomenou.
  • rozměr: 8,5 x 12 cm
  • zlaté puntíky na růžovém podkladu jsou jemně vyražené do papíru, stejně tak jako zlatý nápis THANK YOU
  • vysoká gramáž papíru
  • barva obálky: světlounce modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

text připravujeme