Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Klubové výhody

Výsledek obrázku pro horn of abundance
Vytvořte si hezčí život
Jednou z prvních výzev tohoto projektu bylo najít pro něj jméno, které by symbolizovalo jeho smysl, jeho "cíl existence". Ve chvíli, kdy přišel impulz hledat v řecké mytologii, bylo toto hledání téměř ihned naplněno: AMALTHEA - bohyně hojnosti - byla v řecké mytologii nymfa, která se starala o boha Dia, když byl ještě dítě. Na oplátku jí dal Zeus roh hojnosti, který měl moc dát osobě, která ho měla v držení, vše, co si přeje. Dnes si ho vybavujeme především plný květin či ovoce. Ještě v počátku minulého století však symbolizoval především prosperitu a hojnost všeho druhu, včetně vzdělání.
V e-shopu jsme pro vás připravili nabídku předem pečlivě v praxi prověřených produktů ze všech oblastí vašeho života, např. vybavení domácnosti, potraviny, výrobky pro zdraví a krásu, ale i pro rozvoj osobnosti.
V průběhu prvních dvou let přípravy projektu jsme otestovali přes 2000 výrobků od 108 dodavatelů. Do nabídky se dostaly pouze ty, které splnily na jedničku požadavky na přirozenou potřebnost, maximální kvalitu a přiměřenou cenu. Samozřejmě jsme připraveni nabídku dále rozšiřovat i na základě vašich požadavků a impulsů, především však jsme schopni stávající produkt nahradit téměř okamžitě ve chvíli, kdy se na trhu objeví nová, kvalitnější verze. Největší výhodou našeho e-shopu je záložka "porovnání" u všech produktů, které jsou nějakým způsobem měřitelné - najdete v ní konkrétní nezávislé porovnání s jinými výrobky vyjádřené jasně a srozumitelně v přepočtu například na gram či den. Tato porovnání vám ušetří nejen spoustu času, ale i peněz.
AMALTEIA HARMONY KLUB vznikl jako logický vývoj 24 let obchodních zkušeností autorky projektu jak s klasickým podnikáním (obchodní zástupce s textilem, bytovými doplňky a hračkami, tři vlastní prodejny se smíšeným zbožím), tak i s MLM systémy (Amway, Aquel, NFD...), finančním poradenstvím (pojištění, energie...) a frenšizovým podnikáním s rakouskou společností ECG a.g., které de facto v Evropě odstartovalo možnost nákupu investičního zlata na splátky. Toto tzv. spoření do vzácných kovů využilo v ČR díky jejímu týmu téměř 5000 lidí.
Od všech těchto osobních a obchodních úspěchů, ale i nezdarů už byl jen krůček k tomu vytvořit pro běžné zákazníky úplně nový obchodní model R.O.L.S., který členům klubu umožní nejen nákup za ještě výhodnější ceny, ale především získání pasivního příjmu bez osobní aktivity.
Za AMALTEIA HARMONY tým vás mezi námi jako nové zákazníky,
členy klubu či produktové specialisty vítá Božena Landová, autorka projektu a Ing. Jana Klasová Lic., jednatelka společnosti
 
 
Nákupem výrobků z naší nabídky pomáháte podporovat tyto neziskové projekty: