Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Klubové letáčky 50 ks

Kód: AH 12
Neohodnoceno
89 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)
Klubové letáčky pro snadné předání informací o projektu AMALTEIA HARMONY a klubových výhodách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klubové letáčky - sada 50 ks

  • velikost A4
  • trojskládačka
  • text na přední i zadní straně
Text - ukázka:
EVOLUCE PODLOŽENÁ ZKUŠENOSTÍ
Co vlastně jméno Amalteia znamená?
V řecké mytologii byla Amalteia koza, která odchovala nejvyššího boha Dia. Známějším pojmem se ale stal jeden z jejích rohů, naplněný dary - dodnes každý zná termín "roh hojnosti", je to tak? Proto je pro nás AMALTEIA symbolem evoluce v nakupování, kterou jsme pro vás přichystali. Evoluce, díky které se pro vás z rutiny nakupování zrodí NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL.
Bohaté osobní zkušenosti se všemi způsoby prodeje uzrály v projekt, který posune Vaše nakupování do úplně jiné dimenze a odstartuje zcela nový obchodní trend. Už žádné hledání mezi přeplněnými regály, na desítkách e-shopů či porovnávání nejrůznějších MLM nabídek. U nás se nemusíte spoléhat na šťastnou ruku - propustku do naší nabídky dostane vždy jen ten produkt, který si ji zaslouží svou kvalitou a cenou. Ano - čtete správně: PRODUKT, ne "produkty" - protože je-li jeden nejlepší, proč Vám nabízet i jeho horší alternativy jen kvůli zisku firmy?
Mezi naše virtuální regály jsme navíc vpustili svěží vítr věrnostních výhod. Vítr, který sice na chvíli vaše peníze za nakoupené zboží odnese, ale vzápětí Vám může přinést mnohem víc než vzal. Jak by se vám líbilo mít třeba i jen deset haléřů z každé tisícikoruny z CELKOVÉHO MĚSÍČNÉHO OBRATU našeho eshopu? A protože přesně tuto nabídku pro Vás máme, s hrdostí říkáme:
AMALTEIA
jediné OBCHODNÍ CENTRUM které je doopravdy VAŠE
 
JAK PŘÍJEMNĚ PROŽÍT DOBRÉ I ZLÉ ČASY V PRÁCI I V ŽIVOTĚ
Také se stále častěji cítíte ve vleku událostí a podléháte únavě z řešení stále se opakujících situací? Nebo se naopak cítíte naplnění a v pohodě? Tak či tak jistě oceníte zajímavé informace, které Vám nyní přinášíme. Odhalíme Vám tajemství pěti jazyků komunikace, poradíme, jak najít svou Velkou životní pětku a sdílet s Vámi budeme ještě mnohem více.
NEJSEM TAK BOHATÝ, ABYCH SI KUPOVAL LEVNÉ VĚCI
Naučte se s námi ŠETŘIT ŠETŘENÍM. Nejnižší pořizovací cenu u nás nečekejte, přesto Vám námi doporučené výrobky přinesou nejen finanční úsporu, ale i mnohé další výhody. Spolehněte se na náš výběr - ušetříte tak nejen peníze, ale i čas, který byste jinak potřebovali k hledání a testování těch správných produktů a služeb.
DOKAŽTE SVÉMU TĚLU, ŽE SI JEJ VÁŽÍTE
Žijeme v době nezdravého životního stylu a popírání našeho geneticky daného základu, který vznikal miliony let. Vemte opratě z rukou médií do svých vlastních. S produkty, které u nás zakoupíte, dosáhnete efektivních a trvalých výsledků nejen ve fázi prevence, ale účinně napomůžete i odstranění již vzniklých zdravotních potíží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: