Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Klubová licence BASIC

Kód: AH 01
Neohodnoceno
2 097 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020
Kdy mít licenci BASIC a kdy licenci FREE? Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá - chcete si první nákup namíchat zcela podle vlastního uvážení? Pak je pro vás licence FREE. Chcete si něco vybrat sami, ale zároveň uvítáte doporučený základ balíčku? V tom případě je tu pro vás licence BASIC. Jste připravení zcela akceptovat náš předvýběr zboží, takže si sami volíte už jen chuťové / barevné varianty? Gratulujeme - právě pro vás je v naší nabídce licence BASIC PLUS ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážení zájemci o Klubové výhody,

v dnešní pře-slevované době je stále více náročné orientovat se v nabídce zboží, jeho přirozené potřebnosti a kvalitě a samozřejmě také v cenové přiměřenosti. Pravděpodobně už se i Vám stalo, že jste něco koupili "v akci" se super-duper slevou za tu údajně nejvýýýýýhodnější cenu - a pak jste (většinou zcela náhodně) zjistili, že jste stejně kvalitní, ne-li kvalitnější zboží mohli i bez akce koupit výrazně levněji.... ááách jo, že?
A právě to byl jeden z hlavních důvodů, proč projekt AMALTEIA vznikl.
Abychom už nikdy nekupovali ani předražené levné zboží, ale ani předražené kvalitní výrobky.
Abychom za své peníze zkrátka a jednoduše vždy dostali co možná nejlepší poměr "kvalita - cena".
Aby koupené výrobky nekončily na dně skříně či v koši, ale abychom je s radostí a opakovaně užívali.
Abychom nepodléhali reklamám na "nesmyslné zboží" - asi nejvíc zábavná je aktuálně v tomto směru reklama na micelární vodu (micelární = mýdlová). U kosmetiky se tomu můžeme zasmát, podobně zavádějící reklamy na výrobky pro tělesné či finanční zdraví však ve svém důsledku bohužel již tak úsměvné nejsou.
 
Náš CÍL EXISTENCE je přinést každému jednomu z vás do života
 
 J
ednoznačnou kvalitu za adekvátní cenu u všech produktů, které pro vás hledáme
A
ktivní život plný radosti
S
plnění všech Vašich přání, snů a vizí
N
ovou příležitost získání pasivního příjmu i pro VŠECHNY členy Klubu
O
bjevování skrytých talentů a možností
 
 
V našem e-shopu je toho pro vás víc než si myslíte:
  • nabízíme pouze výrobky předem prověřené vlastní zkušeností
  • vybíráme pro vás zboží z celého světa, i když to české má u nás přednost
  • ekologické výrobky z naší nabídky šetří jak naši přírodu, tak vaši peněženku
  • všude, kde je to jen trochu možné, je pro vás u výrobků připravené konkrétní, přehledné a do srozumitelných čísel převedené porovnání s jinými výrobky na českém trhu. Právě tato porovnání vám prokazatelně ušetří spoustu času i peněz (a nervů, které byste jinak zažili při koupi nekvalitních výrobků).
  • k naplnění CÍLE EXISTENCE našeho projektu bylo samozřejmě potřeba připravit nejen produktovou nabídku, ale také naprosto unikátní systém klubových výhod, které každému z vás mohou přinést pravidelný měsíční pasivní příjem, a to bez povinnosti trvalých obchodních aktivit. Jednoduše řečeno, smíchali jsme to nejlepší z prvků klasického podnikání, MLM a network systémů, affiliate programů, sociálních sítí, otravné věci dali pryč, fungující posílili - a vytvořili pro vás úplně nový věrnostní odměňovací systém. Jak ho co nejjednodušeji představit? Co třeba tímto zamyšlením: víme, že po téměř čtyřleté přípravě jsme v létě 2020 terpve na začátku aktivní činnosti - ale to byl kdysi i Apple, eBay či WhatsUpp. Jak by se vám líbilo, kdybyste dnes mohli mít třeba i jen jednu jedinou korunu z každé tisícovky, kterou u nich nyní lidé měsíc co měsíc utrácí? A právě o tom náš unikátní klubový program R.O.L.S. je. Program, který dá úplně nový rozměr nakupování věcí, které tak jako tak každý z nás potřebuje a nakupuje, program, který pozitivně změní váš rodinný rozpočet i životní styl.
  • přesné znění Jednoduchých obchodních klubových pravidel na vás čeká v záložce "klubový program R.O.L.S."
Jak si vybrat balíček a licenci?
Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá:
  • chcete si první nákup namíchat zcela podle vlastního uvážení? Zvolte si licenci a balíček FREE.
  • chcete si něco vybrat sami, ale zároveň uvítáte doporučený základ balíčku? V tom případě je tu pro vás balíček BASIC a tato licence, jejíž cenu jsme pro vás jako odměnu za tuto volbu snížili o klubové slevy.
  • jste ochotní plně akceptovat náš předvýběr zboží, takže si sami zvolíte už jen chuťové / barevné alternativy výrobků? Gratulujeme k volbě licence BASIC PLUS, u které jsme cenu snížili o všechny klubové, věrnostní i objemové slevy a nějakou tu stokorunu přidali i z vlastního rozpočtu
Předvýběr zboží v balíčcích BASIC a BASIC PLUS jsme pro vás samozřejmě připravili s maximální pokorou a tak, aby výrobky byly vhodné opravdu pro každého: pro ženy, muže i děti, pro mladé i věkem zkušené, pro mlsné i zdravě se stravující... zkrátka pro všechny, kteří myslí na své zdraví, životní prostředí a na svou peněženku.
 
Chcete získat víc informací o našem Klubovém programu? Pak jsme tady pro vás na telefonu (+420 775 898 087), druhé straně e-mailu (landova@amalteia.cz) či v prvním klubovém centru v Hranicích na Moravě.
 
Hodně spokojenosti a radosti na naší společné cestě životem vám za AMALTEIA HARMONY tým přejí
Landová Božena, autorka projektu
a Ing. Klasová Jana Lic., jednatelka společnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: