Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Kam se poděl můj sýr, S. Johnson

VOK 10
4 hodnocení

Knížka určená svým stylem a poselstvím opravdu pro každého - je úplně jedno, jestli jste zaměstnanec či zaměstnavatel, manažer či teprve student nebo už důchodce. Pokud bychom se mohli vrátit v čase a nařídit znovu "povinnou četbu", byla by tato na předním místě. Je jen málo knížek, které dokáží tak zásadně změnit váš život k lepšímu.


  • (2 ks) Poslední kousky
199 Kč / ks
Kategorie: Osobní rozvoj a motivace
 
Spencer Johnson: Kam se poděl můj sýr
  • počet stran: 88
  • pevná vazba, přebal
  • 2. vydání (r. 2017)
  • rozměr 132 x 206 x 12 mm
Zábavný a poučný příběh - zrcadlo našich životů opravdu pro každého
V "bludišti" žijí čtyři postavičky: dva myšáci, Leňo a Beňo. Věřte, že každý z nás se minimálně v jedné z těchto postaviček najde velmi, velmi důvěrně... Charakteristiky našich povah, reakcí a chyb nádherně přímočaře vykreslili autoři na vztahu k sýru, který je metaforou všeho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost.
Bludiště je místo, kde hledáme to, po čem toužíme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně, kdy se - ne zcela náhle a nečekaně - sýr ztratí z místnosti, ve které doposud stále byl. Jaká by byla vaše reakce? Okamžitě byste vyrazili do "bludiště" hledat nový, nebo byste otáleli, chvíli žbrblali, ale nakonec přeci jen vyrazili za novým sýrem, nebo byste si až do smrti stěžovali "Ó jaká nespravedlnost, vždyť tu pořád byl, tak jak tom, že je najednou pryč??"
Celou knížkou vás přehledně provází nápisy na zdi od myšky, která jako první vyrazila za novým sýrem, nápisy, které vás budou skvěle inspirovat i v běžném životě (věřte že mnohem víc, než si umíte představit).
Knížku snadno přečtete za hodinu třeba při relaxaci ve vaně (odtud přízvisko "vanová knížka"), ale její hluboká moudrost vás bude provázet už celý život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: