Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Jean Dubost CASTEL dezertní vidlička, ruční výroba, set 6 ks

Kód: NZ 213
limitovaná nabídka
3 hodnocení
576 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
10.11.2023

Ruční výrobu nenahradí ani ten nejdokonalejší stroj. Neumí totiž vdechnout do výrobku řemeslný kumšt a lásku, s kterou byl vyráběn právě pro vás!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byl to Francouz a proslavil se svou továrnou na kvalitní nože a příbory. Jean Dubost rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle něho stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je tak už po desítky let ve Francii synonymem pro ostrost nožů a také stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.
 
Dezertní vidličky CASTEL - ruční výroba
  • vyrobené z leštěné nerezové oceli 18/10
  • příjemně masivní provedení (tloušt'ka kovu 2-2,5 mm)
  • délka 12 cm
  • vhodná do myčky: ano
Představujeme vám značku Jean Dubost: Francouzská tradice řezníků k vašim službám
  • firma byla založena v roce 1920 Pierrem DUBOSTEM a jeho manželkou Marcelle Colas Pradel. Továrna na řeznické nože otevřela své dveře ve Viscomtat, malé vesnici schované v srdci hor nedaleko Thiers, hlavního města francouzských příborů.
  • Pierre Dubost, profesionální řezník, jehož otec byl tvůrce slavného nože PRADEL začal podnikat v malé dílně. Původně se výroba týkala pouze nožů určených pro profesionály, časem ale dal Jean Dubost, syn zakladatele, jméno slavné značce příborů a kuchyňských nožů mezinárodního významu.
  • Jean Dubost a jeho syn se účastní na mezinárodních veletrzích od roku 1962 a jejich sláva i nadále roste díky jejich neustálé péči o požadavky spotřebitelů. V této tradici pokračuje i Alexandr Dubost, který zastupuje 4. generaci nožířů, a přidává k tradici dotek modernity.
  • s tímto know-how a touhou poskytnout práci, což je nejlepší způsob, jak být úspěšný, Alexandre Dubost a jeho tým obhájců tradice neustále hledají nové trendy a nové způsoby jak uspokojit dnešní náročné zákazníky stejně tak jako běžné uživatele. V nabídce se tak stále častěji objevují vedle profesionálních řeznických nožů příbory a kuchyňské potřeby, které vrací do dnešní uspěchané doby lesk a krásu tradičního stolování.
  • zn. Jean Dubost je zárukou autentičnosti, originality a pečeti ruční výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příbory a lžičky
materiál: nerez
Hledám: Lžičky a dezertní vidličky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: