Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Inhalační tyčinka

Kód: BEW 59
1 hodnocení
28 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.11.2023
Možnost opakované výměny vnitřní tyčinky. Jednoduchý způsob, jak za A. poznat sílu esencí, za B dát někomu malý velký dárek a za C mít své esence neustále po ruce v kabelce, v kapse u kalhot, ve školní tašce, v autě... zkrátka vždy a všude. Používání tyčinky je diskrétní a hodí se v situacích, kdy je aplikace esenciálního oleje do prostoru nežádoucí nebo nevhodná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inhalační tyčinka

  • nejjednodušší způsob, jak při sobě mít stále i několik různých esencí
  • délka 7 cm, průměr 1,5 cm
  • aromatyčinky či individuální aroma-inhalátory jsou vynikajícím nástrojem a velmi vítanou praktickou pomůckou, jak pro děti, studenty i dospěláky v jakémkoliv věku, při chřipkách, nachlazení, při cestách v dopravních prostředcích, také v nemocnicích, v době stresu, pro pozvednuti nálady či zklidnění, při náročných jednáních či přípravě na zkoušky atd. 
  • aromatyčinky jsou bezpečné, lehké a nerozbitné
  • esence jsou nakapány na bavlněnou tyčinku, která se vloží do inhalátoru a bezpečně uzavře. K tyčinkám se pouze přičichne (ve vzdálenosti cca 1–15 cm), nepřikládají se, nezasouvají se do nosních dírek – pouze pro vnější použití.
  • tyčinky se dají velmi snadno měnit, stačí si jen dokoupit náhradní tyčinky (filtry)
  • při správném zacházení aromatyčinka poslouží několik měsíců i let (myšleno udržení vůně)
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 3.4.2020 20:10
skvělý způsob, jak mít svou vůni stále při sobě - vůně v ní vydrží neskutečně dlouho co do intenzity, jsem ráda, že jsem si ji nechala "vnutit", dokoupila jsem další. Děkuju!