Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Inca Collagen 30 x 3 g

Kód: IC 01
7 hodnocení
Značka: Inca Collagen
1 260 Kč / ks
do 3-5 dnů (zboží už je na cestě)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Aby kolagen v našem těle účinkoval tak jak má, je nutné ho užívat v takové formě a kvalitě, kterou náš organismus dokáže využít. Proč je v naší nabídce jen jeden, když je na trhu tolik značek? Jak to, že je právě tento kolagen v důsledku nejlevnější pro vaši peněženku a přitom nejúčinnější pro vaše tělo? Odpovědi na vás čekají v popisu výrobku ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inca Collagen 30 x 3 g bioaktivního kolagenu
 • v jednom balení Inca Collagenu (90 000 mg) naleznete 30 zlatých sáčků, každý s obsahem 3 000 mg (tj. 3 g) hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb
 • každý sáček obsahuje kolagen typu I., II. a III. ve formě prášku, který je snadno rozpustný ve vodě, ovocném džusu, mléku nebo jiné studené tekutině s výjimkou grapefruitového džusu. Správný postup je nasypat obsah sáčku do skleničky a teprve potom zalít tekutinou, dosáhnete tak velice jednoduchého a dokonalého rozpuštění prášku v tekutině.
 • sáčky jsou lehké, skladné a praktické. Nezaberou vám téměř žádné místo, pokud cestujete mimo domov a potřebujete mít svůj kolagen při sobě
 • 1000 mg Inca Collagenu stojí necelých 14 Kč, nejlepší poměr cena/výkon na trhu (viz cenové porovnání pod čarou)
 • unikátní český výrobek, který postupně dobývá nejen další státy Evropy, ale i Ameriku a další světové trhy
Proč Inca Collagen:
 • doplněk stravy s obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez přísad
 • bio-aktivní kolagen mořského typu, zpracovaný unikátní šetrnou technologií zachovávající strukturu trojité spirály. Ze všech kolagenů na trhu je tak nejvíce blízký lidskému kolagenu.
 • složení výrobku: 80 % kolagenu typu I, 19,5 % kolagenu typu II a 0,5 % kolagenu typu III
 • velmi pohodlná forma užívání. Každý sáček obsahuje denní dávku 3 g kolagenu ve formě prášku snadno rozpustného ve vodě, mléce nebo jiném nápoji. Stačí nasypat do suché nádoby, doplnit 200 - 300ml tekutiny a vypít.
 • dávkování: podle věku a intenzity fyzické a psychické zátěže doporučujeme 1. - 2. měsíc užívat 1 sáček (3g) denně, další měsíc 1 sáček každý druhý (třetí) den, další měsíce 1 sáček týdně.
 • velmi příznivé finanční porovnání - viz tabulka pod čarou. Propočítali jsme ceny řádově u 50ti výrobků na trhu, pro přehlednost jsme do tabulky zařadili jen ty nejznámější značky
 • kouzelné na Inca Collagenu je že dopředu nevíte úplně přesně, s čím vším vám pomůže (častá zpětná vazba se týká např. i zlepšení kvality spánku či sexuálních funkcí těla u mužů i žen)

Způsob užívání a doporučené dávkování:
 • při preventivním užívání je doporučené dávkování pro osoby nad 40 let takto: 1. měsíc jeden sáček za den, 2. měsíc jeden sáček ob den (nám se osvědčilo půl sáčku denně jako prevence zapomětlivosti), od 3. měsíce pak stačí užívat jeden sáček týdně. Zde se nám stejně jako u druhého měsíce osvědčilo pravidelné denní užívání: vysypte si tři až čtyři sáčky do vzduchotěsné nebo dobře těsnící dozičky (koupit můžete v naší nabídce ZDE), a každý den si dopřejte na špičku lžičky rozpuštěného Inca Collagenu ve vodě
 • lidé ve věku 25 - 30 let mohou začít rovnou třetím měsícem dávkování, lidé ve věku 30 - 40 let druhým měsícem
 • proč takto odstupňované dávkování? odpověď souvisí s tvorbou kolagenu v našem těle, kdy v 25. roce života začíná klesat jeho produkce a kolem 45tého roku se nám v těle netvoří již téměř vůbec. Proto je tak důležitá prevence a užívání kolagenu ještě předtím, než přijdou zdravotní problémy související s jeho nedostatkem v těle. Že zdaleka nejde jen o vrásky je myslíme si každému víc než jasné :)
 • pokud již máte zdravotní problémy související s nedostatkem kolagenu, je dávkování individuální bez ohledu na věk
 • vyšší vstřebatelnosti dosáhnete užíváním na noc. Nemusí to být nutně před usnutím - stačí prostě večer. Je to kvůli tomu, že naše vnitřní orgány pracují hlavně v noci. Konkrétně játra pak mezi 3.00 a 4.00 hodinou noční.
 • nezapomínejte užívat vitamín C, který má důležitý a zásadní vliv nejen na vstřebatelnost kolagenu do našeho organismu, ale i na mnoho jiných funkcí v našem těle. V naší nabídce najdete jak 100% čistý přírodní vitamin C z třešně acerola, tak kyselinu ascorbovou běžně označovanou jako "céčko" ve formě cucavých bonbonů s vysokým podílem pomerančového extraktu i kyselinu ascorbovou v prášku v ekonomicky výhodném 300 g balení.

Kolagen je důležitý nejen pro pokožku, ale především pro celé vaše tělo
 
Kolagen není botox. Je to tělu vlastní bílkovina.
Na začátek trochu teorie. O kolagenu už se toho napsalo až moc, pokud však vezmeme v úvahu, že ho kosmetické salony neustále opěvují jako nový botox, možná by se někomu mohlo zdát, že kolagen je pro naše tělo něčím, co k němu přirozeně nepatří. Opak je pravdou. Nejenže je kolagen našemu tělu vlastní, je to dokonce ta nejzákladnější stavební látka v našem těle! Věděli jste, že právě tato důležitá bílkovina tvoří nejen pojivové tkáně pohybového aparátu, ale i strukturu našich kostí a kloubů, a dokonce až 70 % bílkovin naší kůže?
Důležitý nejen pro pokožku, ale i pro celé tělo
A to zdaleka není vše, co dokáže. Pokud si ho naše tělo dokáže v plné míře doplnit samo, funguje jako vnitřní elixír zdraví. Vyživuje, regeneruje a udržuje pohyblivost svalů, zásobuje živinami všechny tkáně, vlasy a nehty. Jednoduše řečeno, právě kolagen je v našem těle tím hnacím motorem, který udržuje naši pokožku i vlasy dokonale mladé, přirozené a pružné. To však platí pouze dokud ho máme v těle dostatek. Mnozí z vás už totiž na vlastní "kolena" vědí, že s přibývajícím věkem se obsah kolagenu v našem těle výrazně snižuje. No a po čtyřicítce se nám již „sám od sebe“ netvoří téměř vůbec. A jak už jsme napsali, u někoho může stav „kolagenové nouze“ nastat dříve, u někoho později.
 
6 signálů, že vám v těle chybí kolagen:
Trápí vás první vrásky, strie, nehezké pigmentové skvrny, křehké nehty či lámavé, řídnoucí vlasy? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, zřejmě vás výsledek nepotěší. Je totiž velmi pravděpodobné, že i vám už kolagen v těle začíná docházet. Udělat si můžete také tento malý test:
 • 1. je vaše pleť suchá, dehydrovaná, se sklonem k tvorbě vrásek?
 • 2. trápí vás ochablá pokožka či nepěkné strie?
 • 3. jsou vaše vlasy lámavé a bez lesku? Mají sklon ke zvýšenému vypadávání?
 • 4. máte křehké, štěpící se nehty?
 • 5. trápí vás pigementové skvrny?
 • 6. máte víc jak 35 let?
Jestliže jste minimálně na dvě nebo více otázek odpověděli kladně, je zřejmé, že trpíte nedostatkem kolagenu. Jak už jste si ale jistě sami uvědomili, je to prostě jen přirozený vývoj a týká se každého z nás, kdo přesáhl 25. rok svého života. Na nás pak také je, jak brzy = včas začneme s preventivním doplňováním kolagenu do těla. Můžeme čekat na první vrásky, na první problémy s cévami či bolesti kloubů, na řídnoucí či padající vlasy - nebo můžeme začít hned, jakmile si uvědomíme důležitost tohoto prvku nejen pro náš vhled, ale - a to především - pro zdravě fungující tělo.

Nejčastější otázky a odpovědi
Jaké jsou účinky a na co přesně Inca Collagen pomáhá?
Kolagen vám může pomoci s řadou problémů. Například při stárnutí pleti, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitních a padajících vlasech, se slabými a lámavými nehty, bolestí kloubů… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v lidském těle a až 70 % kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím potíží.
Jak správně Inca Collagen užívat?
Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvou až tříměsíční kúru (viz informace v textu). Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání v závislosti na vašem konkrétním zdravotním stavu a podle toho nastavit dávkování. Jak již víte, kolagen se věkem z těla ztrácí, proto je lepší brát ho trvale, v nízkých dávkách, ale bez přerušování.
Je Inca Collagen vhodný pro těhotné ženy?
Stále častěji se setkáváme s otázkou, zda je Inca Collagen vhodný i pro těhotné ženy. I když je Inca Collagen 100% čistá bílkovina vlastní lidskému tělu, nemůžeme vám odpovědět ano. Důvod je jednoduchý a pouze právní. Potravinové doplňky musí mít uvedeno na obalu „Není vhodné pro děti a těhotné ženy.“
Ale nezoufejte, po porodu a při kojení Inca Collagen vyloženě doporučujeme. Známe opravdu mnoho maminek, které náš kolagen užívaly nebo užívají při těhotenství i po něm a mají jen pozitivní zkušenosti. Inca Collagen jim po porodu a při kojení velmi rychle pomohl dostat se znovu do výborné kondice. Inca Collagen vám může pomoci při regeneraci vlasů, nehtů, pokožky a udržte si ženskou krásu déle než příroda naplánovala.
Smí se Inca Collagen užívat při kojení?
Ano, při kojení žádná omezení neplatí. V tomto období vám kolagen může pomoci proti padání vlasů, s rozpraskanou kůží, proti striím a s dalšími obtížemi.
Jak často je možné užívat Inca Collagen?
Inca Collagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v souladu s odpovědí na předchozí otázku – tj. alespoň dvou až tříměsíční úvodní kúra. Pokud již Inca Collagen užíváte a máte tuto kúru za sebou, je možné pokračovat v užívání v závislosti na problému. Ovšem pravidelně. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás – vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás Inca Collagen účinkuje a jak vám pomáhá.
Jak souvisí vitamin C a kolagen?
Vitamín C má nezastupitelnou úlohu při tvorbě kolagenu v lidském těle. Je potřebný už v první fázi produkce kolagenu v těle, konkrétně aktivuje enzymy nutné k „zasíťování“ kolagenu. Vlastně odpovídá za základní vlastnost kolagenu, tj. jeho pevnost. Jednoduše řečeno, nedostatek vitamínu C vede k tvorbě defektního a nestabilního kolagenu. Naopak příjem dostatečného množství vitamínu C, ať už pestrou stravou nebo ve formě doplňků stravy, znamená „omlazení“ pohybového aparátu, redukci degenerovaných vaziv a chrupavek. Velmi důležitý je tak vitamín C pro sportovce, kteří podstupují enormní fyzickou zátěž, ale samozřejmě nejen pro ně.
Měla by být při užívání mezi jednotlivými baleními pauza?
Pauzu v užívání nedoporučujeme. Když svoje tělo naučíte na pravidelný přísun kolagenu, je škoda skončit. Ale po 2-3měsíční intenzívní kúře můžete množství kolagenu snížit na 1-3 dávky týdně.
Existují nějaké vedlejší účinky?
Inca Collagen nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jedná se o prémiový potravinový doplněk. Obsahuje jen vysoce kvalitní kolagen, bílkovinu, která se běžně vyskytuje ve vaší stravě. Inca Collagen se liší pouze v kvalitě a molekulární struktuře, takže jej vaše tělo využije lépe než kolagen, který přijímá z jídla.

Finanční porovnání v přepočtu na 1 gram čistého kolagenu + v přepočtu na denní náklady (aktualizace: říjen 2020):
 
  cena za 1 g náklady na 1 den při dodržení DDD 3 g kolagenu  

Collaloc 30x3,3 g á 599,- Kč

6,- Kč 18,- Kč Proč není Collaloc v naší nabídce? Při praktickém testování se potvrdila jeho výrazně nižší kvalita / účinnost. Další část odpovědi je ve videu ZDE - 6. minuta.
Inca Collagen 30x3g á 1260,- Kč
14,- Kč podle věku: 1. měsíc 42,- Kč/den, 2. měsíc 21,- Kč/den, 3. měsíc a další měsíce 6,- Kč/den lidé 45+ začínají dávkování podle 1. měsíce, lidé 35+ podle 2. měsíce a lidé 25+ podle 3. měsíce. V jednom sáčku jsou 3 g kolagenu (typ I., II. a III.)
Ramissio Royal 500 ml á 1049,- Kč
13,10 Kč 53,- až 105,- Kč při doporučeném dávkování
doporučená denní dávka výrobcem je 25 - 50 ml/den
Cemio Kamzík 60 kapslí á 299,- Kč
311,- Kč 933,- Kč v jedné kapsli: 16 mg typ I. a 0,02 mg typ II.
Colafit 120 kostiček á 759,- Kč
790,- Kč 2370,- Kč  v jedné kostičce 8 mg (0,008 g) kolagenu typ I.
Proenzi plus 180 tablet á 589,- Kč
4884,- Kč 14.651,- Kč  v jedné tabletce je 6,7 µg (0,00067 g) kolagenu typ II.
 
Porovnání jsme provedli i u jiných produktů, zde uvádíme nejlevnější nebo nejznámější alternativy. Jak vás možná napadlo, pro zajištění doporučené denní dávky 3 g / den jsou některé produkty nepřijatelné nejen vzhledem k ceně, ale i k množství tablet, které byste museli za den sníst. A i když některé kolagenové doplňky dostupné na českém trhu obsahují "unique MSM", přesto je čistý bio-aktivní kolagen pro naše tělo nejvhodnější a nejúčinnější volba.

O kolagenu všeobecně:
Kolagen je dnes velmi skloňované slovo - především v kosmetice a medicíně. Právem - kolagen má opravdu široké spektrum účinků. Léčí bolavá kolena, křečové žíly, napomáhá obnově a reparaci chrupavkovitých tkání, eliminuje celulitidu, potlačuje vrásky... Není ovšem kolagen jako kolagen. Jak si vybrat ten pravý a nevyhazovat peníze oknem? 
Základní informace:
Kolagen je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny (trojspirálou), která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin. Je to základní stavební hmota všech pojivových tkání, dále také kostí, kloubů, svalů a šlach. Kolagen také účinně brání dehydrataci našeho těla. Kolagenové choroby, tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami kolagenu, postihují nejen klouby a kosti, ale také srdce, cévy a svaly.
Dnes se rozlišuje již 27 rozdílných typů kolagenu, označovaných jako typ I - XXVII. Nejrozšířenější je typ I, který představuje 90 % kolagenu v organismech. Je přítomen v pokožce, šlachách, kostech a zubech. Tento typ stimuluje produkci vlastního kolagenu v těle člověka a zároveň tvoří součást pro jeho spojení, tj. syntézu. Typ II se vyskytuje v chrupavkách. Typ III je kolagen embryonálního vývoje, později je nahrazen typem I.
Pro pohybový aparát je klíčovým stavebním prvkem kolagen typu I. a II.
Lidské tělo si vyrábí kolagen pouze do věku 25 let, potom se schopnost jeho tvorby neustále snižuje a nastává tak neodvratný proces stárnutí. Při běžném životním stylu je tedy vhodné začít s jeho doplňováním již v tomto věku, u aktivních sportovců či lidí s jinou dlouhodobou zátěží i dřív.
 
Živočišný vs. mořský
Živočišný kolagen se získává z hovězího dobytka a prasat. Vyžaduje ofenzivně chemické a enzymatické zpracování, což způsobuje značnou degradaci proteinů.
Mořský kolagen je protein extrahovaný z kůže, kostí, ploutví a šupin mořských ryb, především tresky a lososa. Rybí kolagen má vynikající biologickou dostupnost, tj. rychlost jakou se kolagen vstřebává do těla po jeho požití. Ůčinně váže vodu a zabraňuje vysychání pokožky. Čistý mořský kolagen je bohatý na peptidy, zejména na:
- HYDROXIPROLIN - nejdůležitější složka pro produkci kolagenu v buňkách
- ARGININ - pomáhá stimulovat imunitní systém
- ALANIN - dodává energii do svalových tkání, mozku a centrálního nervového systému a posiluje imunitní systém
- GLYCIN - spouští uvolňování kyslíku potřebného pro proces tvorby buněk
Který kolagen zvolit?
Z výše uvedeného vyplývá, že vhodnější pro lidské tělo je mořský kolagen.Nejlépe vám pomůže kolagen označený jako bio-aktivní. To znamená, že má stejnou strukturu jako kolagen živých organismů. Lépe se vstřebá a vaše tělo jej použije, jako by si ho vyrobilo samo. Velmi důležité je také sledovat údaje o tom, které typy kolagenu jsou v jednotlivých produktech obsaženy a v jakém množství. Doporučená denní dávka jsou 3 g bio-aktivního kolagenu obsahujícího kolagen typu I, II a III. 
 
Které potíže řeší dodání kolagenu vašemu tělu?
Kůže:
- zvýšení elasticity a zpomalení stárnutí pokožky, vyhlazení drobných vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn, účinná doplňková terapie při léčbě celulitidy, vysoce účinný proti rozšířeným cévám a striím
Pohybový aparát:
- zmírňuje bolesti kostí a kloubů u artritidy i revmatizmu, zpomaluje řídnutí kostí při osteoporóze, uleví při nervových bolestech a chronickém zánětu kostí, zmírňuje bolesti páteře a ischias
Ostatní:
- urychluje hojení po zlomeninách i jiných poraněních včetně popálenin, hojení po porodu a po nejrůznějších chirurgických zákrocích
- pomáhá proti parodontóze
- podporuje oběh v žilách i tepnách
- posiluje žilní stěny a pomáhá tak léčit křečové žíly a další cévní potíže
- eliminuje opařeniny, modřiny, počáteční proleženiny
- léčí bércové vředy
- zajišťuje intenzivní hlubokou hydrataci
- regeneruje nehty a vlasy
- chrání před vznikem krevních sraženin
- podporuje zdravý růst svalů
a mnoho dalších.

Reportáž o účincích Inca Collagen na B-Tv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Záznam rozhovoru z 18. 7. 2016 s Romanou Ljubasovou, majitelkou společnosti Inca Collagen si můžete poslechnout ZDE, na video záznam besedy ze 14. 12. 2015 pro Brněnskou televizi se můžete podívat ZDE.

Příběh Inca Collagenu

První krabička Inca Collagenu spatřila světlo světa na jaře 2015. To, co tomu předcházelo, je nerozlučně spjaté s životní a profesní cestou Romany Ljubasové.

Inca Collagen je ambiciózní produkt směřovaný nejen na český a slovenský trh. Firma se svým produktem expanduje také do zahraničí, kde již fungují nebo jsou rozjednané spolupráce s evropskými partnery, zájem projevili také v Americe a Asii. Společnost pravidelně investuje nemalé prostředky a úsilí do marketingu a PR, věnuje se charitativní činnosti, podporuje sportovní talenty, kluby a handicapované sportovce.
Kdo je Romana Ljubasová?
Romana Ljubasová jako jednatelka společnosti Inca Collagen je mimořádně činnou osobou v oblasti společenské zodpovědnosti. Je to pravý milovník a ochránce přírody a filantrop. Tyto soukromé aktivity přetavila do filozofie své společnosti, které vštěpila myšlenku vzájemné pomoci a šíření pozitivní energie a dobra. Inca Collagen spolupracuje a podporuje pacientskou organizaci DEBRA, která zastřešuje komunitu pacientů s chorobou motýlích křídel, sponzoruje motocyklového závodníka Ondřeje Ježka nebo na Slovensku podporuje handikepované pacienty formou hipoterapie.
Šíření povědomí o značce a účincích produktu napomáhá rozsáhlá marketingová kampaň a pravidelná účast Romany a jejího týmu na veletrzích a výstavách. Romanin životní příběh, jak se od sestřičky vypracovala až po úspěšnou majitelku nadnárodní firmy, inspiruje mnoho ambiciózních lidí na motivačních přednáškách a seminářích, kde rozdává cenné rady a zkušenosti ostatním účastníkům.
Samozřejmě tak jako firma i Romana se neustále rozvíjí, jde kupředu a nepřestává svoje nápady přetvářet do podnikatelského úsilí.

 „Úspěch se měří kvalitou našeho života.“

Inca Collagen skvěle naplňuje její představu o úspěšném byznysu, kdy za úspěch nepovažuje pouze hospodářské výsledky společnosti, ale zejména možnost pomáhat lidem - zákazníkům, potřebným komunitám a jednotlivcům, možnost naplňovat své sny a dosáhnout vytčených cílů. Sama říká, že si přeje pomáhat, podnikat globálně, vytvořit z Inca Collagenu oblíbenou, výjimečnou, luxusní, celosvětově známou a úspěšnou značku, a to nejen svým provedením, ale i účinkem. Chce dosáhnout tam, kam až jí život dovolí a neplatit vlastním zdravím a štěstím.
Inca Collagen dnes
Dnes má Inca Collagen tisíce nadšených uživatelů z celého světa. Je k dostání ve všech českých lékárnách, ambicí je proniknout do celé Evropy a také na arabský i americký trh. Sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Nemůžou si ho vynachválit ženy, které oceňují, že po něm mizí strie a zlepšuje se stav pleti, vlasů a nehtů, ještě víc spokojenosti pak vyjadřují lidé, kteřé se po letech zbavili drobných i vážnějších zdravotních problémů, souvisejících s nedostatkem kolagenu v těle.
 
 
Romana Ljubasová, zakladatelka značky