Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Hlavice mlýnku na koření Solomon

Kód: SOL 3
Neohodnoceno
35 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Hlavice mlýnku na koření byla vyrobena v Rakousku ze speciálního plastu. Mlýnek hravě zvládne pepře, chilli i sůl. Čerstvě namleté koření dodá vašemu jídlu i nápojům nezaměnitelnou vůni a chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavice mlýnku na koření zn. Solomon

  • mlýnková hlavice k použití na kořenky zn. Solomon, objem 80 ml
  • vyrobené v Rakousku ze speciálního plastu
  • mlýnek zvládne pepře, chilli i sůl
  • před uvedením do prodeje byly hlavice mlýnku rok intenzivně testovány: semlelo se na nich cca 1 kg pepře a 1,5 kg soli. Ani po takové zátěži nejevily známky opotřebení.
  • hlavici mlýnku je možné "přehazovat" na jednotlivé kořenky
  • kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET), vyvinutého speciálně pro skladování koření s UV bariérou, která dokáže pohltit až 90 % UV záření, které jinak způsobuje blednutí koření. PET je moderní materiál, který v čím dál tím větší míře nahrazuje tradiční sklo, oproti kterému má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější na výrobu a přitom všem si zachovává důležité vlastnosti, jako je chemická netečnost (nezávadnost), krystalická čistota a neprodyšnost.

Mlynky na koření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: