Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Help H 15 ml - Pomoc srdci

Kód: BEW 41
100% příroda Poslední kousky
Neohodnoceno
991 Kč –25 %
help h a
991 Kč –25 % 743 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.1.2024
PŮVODNÍ RECEPTURA - POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST! Pečlivě připravená směs HELP H vám pomůže harmonizovat funkci srdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let, v bibli jsou zmíněny přibližně na tři sta místech, byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů. Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií, bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc, mnozí o nich hovoří v superlativech. Je ovšem třeba respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncetráty, které by mohly v případě nadměrného nebo neodborného používání působit nerovnovážně až škodlivě. Pro mnoho uživatelů je proto pohodlné, účinné a bezpečné používání pomocí aroma difuzérů. V naší nabídce najdete především difuzéry Stadler, které bychom mohli zjednodušeně představit jako Porsche za cenu Trabanta :) 
HELP H 15 ml - Pomoc srdce
Složení - Ingredients (INCI): Citrus Limonum (Citron) Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil Expressed, Origanum Majorana (Majoránka) Oil, Lavandula Angustifolia (Levandule) Oil, Helichrysum Italicum (Helichrysum) Flower Oil
 • Účinek směsi BEWIT HELP H je zaměřen na zklidnění a regulaci činnosti srdce. Konkrétně na vysoký tlak, zvýšenou tepovou frekvenci a bušení srdce. Je vhodný i jako prevence těchto obtíží. Pozitivně působí při snižování stavu cholesterolu a ischemické chorobě srdeční. Celkově harmonizuje kardiovaskulární, lymfatický a oběhový systém. Je podporou při ateroskleróze – jak v prevenci, tak při jejím odstraňování.
 • Směs obsahuje i jedinečný a jeden z nejmocnějších esenciálních olejů ‐ smil italský. Nacházejí se v něm sloučeniny nazývané beta-­‐diony, které mají významný podíl na jeho schopnosti zabraňovat srážení krve, díky čemuž je použitelný kléčení rozsáhlých pohmožděnin vedoucích k hematomu. Díky současnému protizánětlivému působení oleje na žíly je velice prospěšný při tromboflebitidě, kdy záněty a degenerace žil vedou k vytváření krevních sraženin.
 • Je vhodné kombinovat s detoxikací střev a jater (Coldet, Detol).
 • Obsahuje majoránkau, citron, smil, levanduli, neroli, myrhu, meduňku, grep, ylang ylang.
 • Citron může přispívat ke správné funkci krevního oběhu a může ovlivnit i činnost mozku a paměť. Zároveň se může podílet na udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Grapefruit je využíván v přípravcích, které pomáhají mikrobiologické rovnováze těla. Majoránka i smil (helichrysum) jsou antioxididanty a mohou podpořit vaši přirozenou obranyschopnost. Smil bývá označován jako jeden z nejmocnějších esenciálních olejů. Levandule je oceňována zejména jako relaxant. Přispívá k lepšímu spánku.
 • někteří lékaři a odborníci uvádějí, že na počátku prakticky všech civilizačních chorob je překyselení organizmu. Je to stav, kdy pH krevního séra je příliš kyselé. Objev z počátku 20. století, že všechny případy rakoviny jsou provázeny překyselením organizmu, byl dokonce oceněn Nobelovou cenou. Rakovina nemůže existovat v zásaditém prostředí. Pro udržení mírně zásaditého pH v těle je důležité konzumovat dostatek syrové stravy. Negativně nás v tomto směru ovlivňují i faktory jako stres, znečištěné životní prostředí (výfukové plyny, smog, formaldehyd, elektrosmog, pesticidy), kouření, alkohol, drogy, sůl, cukr, chemická aditiva ve stravě.
 • směsi BEWIT jsou sestaveny tak, aby pomáhaly vašemu organizmu udržovat správné pH. Posouvat naše vnitřní pH do potřebného mírně zásaditého pásma dokáží pouze kvalitní terapeutické esenciální oleje a je to jejich fantastická výhoda. Optimální rozsah pH našeho těla je 7,36 – 7,44, což je nutné pro udržení homeostázy – rovnovážného stavu těla. Pokud se hodnota pH krve dostává mimo hranici pH 6,8 – 7,7 nastává smrt.
 • mechanizmus působení esenciálních olejů nespočívá v tom, že by samy byly zásadité. Podstatné je, jak reagují na kyseliny. Kyselé prostředí (kyseliny) těla s esenciálními oleji reaguje. Agresivními složkami kyselin jsou volné vodíkové ionty H+, které škodí prakticky ve všech místech těla, kde se pohybují. Vysoká hladina těchto kladných vodíkových iontů má přímý vliv na tvorbu serotoninu a způsobuje např. ospalost nebo deprese. Při spojení smolekulou esenciálního oleje se tento olej „obětuje“ a pohltí a neutralizuje tyto škodlivé ionty. Redukcí těchto iontů se tělo posouvá k tolik potřebnému zdravému zásaditému stavu.
Upozornění: určeno do aromalamp, difuzérů a k přímé inhalaci. Neoužívejte vnitřně. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Aromaterapie snoubí příjemné s užitečným.
Provoňte svěžími přírodními esenciálními oleji celý váš život. Využijte vzácné těkavé látky k inhalaci doma i v práci, dopřejte si rozmazlující koupel nebo saunu, potěšte se voňavou a účinnou masáží. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů si vybírejte esenciální oleje spontánně, intuitivně, dejte na první nadechnutí, zamilujte se. Pro zdravotní účely vybírejte oleje nebo jejich směsi dle konkrétních účinků, které navozují.
 • pro inhalaci můžete využít jak aromalampy, tak difuzéry z naší nabídky
 • přidejte pár kapek do koupele (3-10 kapek do vody o teplotě 35-37° C). Olejíček je vhodné předem rozmíchat ve sklence mléka či lžíci medu. 
 • dopřejte si uvolňující efekt masáží, které stimulují proudění krve, zklidňují nervový systém, povolují napětí svalstva. Pro přípravu vlastní masážní směsi použijte opatrně pár kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte je s vhodným rostlinným olejem (50 ml) - nejlépe lisovaným za studena.
 • nezapomeňte ani na využití esenciálních olejů při saunování. Pák kapek nejen úžasně provoní prostor, současně také povzbudí vyši psychiku a umocní očistné tělesné procesy - póry v pokožce jsou během saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní esence se zvýšenou intenzitou.
 • jak mít esence všude kolem sebe - v autě, v práci, v každé místnosti svého bytu? Aplikujte pár kapek na keramické destičkové  difusery, nebo využijte inhalační tyčinky. Tyčinky mají výhodu "intimity" - máte je neustále po ruce, můžete k nim kdykoliv přivonět a posílit tak svou aktuální energii, zároveň však neobtěžujete své okolí - co si budeme povídat, i v rámci rodiny se občas potkají dva protipoly, kdy jednomu něco voní a druhý to řekněme nemá rád :)
 • aromalampy, difuzéry, keramické destičky, inhalační tyčinky, cedrové kuličky a další pomocníky pro užívání esencí samozřejemě najdete v naší nabídce

Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratořích nemohou nikdy nahradit jedinečné účinky přírodních olejů.Pouze 100% přírodní oleje mohou skutečně příznivě ovlivňovat lidskou mysl na tělesné, emocionální i duchovní úrovni a také stimulovat tělo k samoozdravění s konkrétními aromaterapeutickými výsledky.
Z přírodních esenciálních olejů se působením tepla včetně tělesného postupně uvolňují molekuly vonné látky. Vůně silně stimuluje limbický systém, který spouští příznivě a dlouhodobě působící hojivé procesy.
Chemické složení je velmi komplexní: každá kapka může obsahovat až stovky různých unikátních složek. Kromě toho jsou esenciální oleje vysoce koncentrované a účinkují tedy výrazněji než např. sušené byliny. Esenciální oleje terapeutické kvality se získávají buď destilací párou nebo tlakem za studena. Pouze tak je možné zachovat plné funkční spektrum aktivních složek rosliny. Koncentrace může být (odvisle od rostlinného druhu) 100 x - 2000 x větší než v přirozeném stavu v rostlině. Pro získání jediné kapky může být zapotřetí až celá rostlina, pro získání jednoho kilogramu růžového oleje je potřeba ČTYŘ TUN okvětních lístků damascénské nebo stolisté růže.
Při výběru terapeuticky účinných esencí jsme přirozeně kladli první důraz na 100% čistotu olejů a zachování všech nutných výrobních postupů u dodavatele. Na českém trhu jsou v terapeutické čistotě k dispozici především produkty společností Young-Living, doTERRA a BEWIT. Dalším krokem bylo porovnání produktových řad (tj. jak jednodruhové oleje, tak směsi) a samozřejmě cenové porovnání.  Na základě těchto porovnání a zkušeností uživatelů byly vybrány do kategorie směsí esencí především výrobky společnosti BEWIT.
 • Společnost BEWIT vždy prosazuje a usiluje o maximální šetrnost k přírodnímu prostředí, o šetrné a co nejpřirozenější pěstování, sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů, insekticidů, kontaminantů, chemických reziduí a bez genetické modifikace (GMO).
 • Společnost BEWIT nepoužívá ve svých výrobcích a postupech nanotechnologie. Souhlasíme s vědeckými studiemi, které nepovažují jejich neškodnost na zdraví člověka za prokázanou.
 • Společnost BEWIT používá metody destilace esenciálních olejů, které probíhají jemným, šetrným způsobem a odrážejí kombinaci tradičních historických poznatků a moderních technologií. Rovněž jsou využívány postupy zpracování při nízkých teplotách. Cílem je zachovat maximální množství přírodních bioaktivních látek.
 • Čistota a složení esenciálních olejů BEWIT je kontrolována s využitím plynové chromatografie a hmotnostní spektrometrie. 
 • Svým vlastním mnohaletým výzkumem společnost navázala na tisíciletou tradici využívání pyramidální energie a vyvinula vlastní postupy a technologie, které souhrnně nazývá a označuje značkou BEWIT PYRAMIDIZED. Využívá tyto poznatky k výraznému zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti svých produktů. To vše s cílem zajistit svým zákazníkům nejvyšší kvalitu, bezpečnost a účinnost výsledného produktu.
Vzhledem k rozdílné nabídce výrobků jednotlivých společností uvádíme pro názornost porovnání tří jednodruhových esenciálních olejů. Porovnání bylo provedené k 16. 8. 2018, ceny jsou přepočítané na 15 ml.
 
  levandule   kadidlo   oregano
BEWIT 773,- Kč 2347,- Kč    909,- Kč
doTERA 842,- Kč 2642,- Kč    984,- Kč
Young Living 899,- Kč 3597,- Kč 1.099,- Kč
 

Esenciální oleje vynikají jedinečnými schopnostmi, které mohou zásadně přispět k vašemu pocitu zdraví a tělesné i duševní pohody. Při jejich používání je však nutné dbát několika zásad. Vyhnete se tak komplikacím, které může jejich nesprávná aplikace způsobit. Pokud s esenciálními olej začínáte, nechtějte vyzkoušet vše najednou. Začněte postupně a pomalu, krok za krokem, objevujte úžasný svět esenciálních vůní.

 • Pokud se právě chystáte aplikovat některý z esenciálních olejů nebo směsí, soustřeďte se. Nedělejte více věcí najednou. Éterické oleje jsou fantastické dary přírody, ale zároveň jde o koncentráty. Mají-li vám dobře sloužit, je nutné, abyste se před jejich použitím vybavili základními  znalostmi o nich. Je nutné, abyste zapojili i pozornost, pokoru a zdravý selský rozum.
 • Uvědomte si, že každý jsme jedinečná a originální bytost a každý proto můžeme reagovat velice rozdílně na stejné dávky a totožné způsoby aplikace. Postupujte proto pomalu a s rozmyslem. Pokud si s něčím nevíte rady nebo jste nejistí, vyhledejte odbornou pomoc.
 • Lahvičky s oleji uchovávejte uzavřené na chladném a tmavém místě. Esence si pak zachovají  svou kvalitu a sílu po mnoho let. Skladujte je mimo dosah dětí.
 • Při používání esenciálních olejů mějte po ruce čistý rostlinný olej. Pokud vám éterický olej způsobí nepohodlí, nebo zasáhne citlivé místo, podráždí kůži či sliznice, zřeďte jej tímto rostlinným olejem. Neomývejte vodou. Voda esenciální olej nezředí. Naopak může jeho působení ještě zintenzivnit a potíže by pravděpodobně zhoršila.
 • Neaplikujte oleje do očí a do jejich okolí. Nikdy je nekapejte přímo do uší. V případě zasažení vypláchněte místo rostlinným olejem a vyhledejte lékařskou pomoc. I malé množství oleje může oči poranit. Může rovněž dojít k poškození kontaktních čoček.
 • Esenciální oleje bohaté na mentol, například máta, by se neměly používat na oblast krku, a to zvláště u dětí mladších 24 měsíců.
 • Pokud bude vaše kůže vystavena v nejbližších 24 – 48 hodinách přímým slunečním paprskům nebo UV záření, nepoužívejte na odhalená místa esenciální oleje, které jsou fotosenzitivní (andělika a citrusy: pomeranč, citron, grep, mandarinka, bergamot). Mohlo by dojít k vytvoření vyrážky nebo ke vzniku tmavé pigmentace.
 • Lidé s vysokým krevním tlakem a epileptici by měli použití esenciálních olejů konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Se zvýšenou opatrností používejte oleje s vysokým obsahem ketonů jako je bazalka, rozmarýn a šalvěj.
 • Tzv. „horké“ esenciální oleje, jako je skořice, oregano, tymián a pomeranč, řeďte vždy i pro děti i pro dospělé.
 • Pokud jste alergici, proveďte 30 minut před použitím esenciálních olejů test. Malé množství oleje naneste například na vnitřní stranu nadloktí. Buďte si vědomi faktu, že reakce na esenciální oleje aplikované povrchově se u některých lidí může projevit až o dva i více dní později. Na začátku tedy používejte vysoká ředění a začínejte s malým množstvím.
 • Plosky nohou jsou u dospělých bezpečným místem pro aplikaci olejů.
 • Těhotné ženy by měly použití esenciálních olejů konzultovat s ošetřujícím lékařem.
 • Astmatikům se přímá inhalace esenciálních olejů nedoporučuje.
 • Vnitřní používání esenciálních olejů je v mnoha zemích (ne v EU) obecně považováno za bezpečné. Pokud zamýšlíte konzumovat více než pár kapek zředěného esenciálního oleje, doporučujeme to konzultovat s ošetřujícím lékařem. Pokud jste v EU, pak vnitřně esenciální oleje nepoužívejte.
 • V případě, že dítě spolkne esenciální olej, podejte mu k pití mléko či jiný mléčný výrobek a vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Pokud používáte esenciální olej do koupele, aplikujte 1-5 kapek, které rozmícháte v soli, gelu či jiné emulzi. Kdybyste toto neprovedli, hrozí, že olej bude plavat jako mastné oko na hladině a citlivé kůži může způsobit vážné potíže. Obecně platí, že pro jednu koupel se má použít max 10 kapek.
 • Výjimečně mohou jednotlivci začínající s užíváním kvalitních esenciálních olejů trpět alergickými reakcemi a vyrážkami, které mohou být způsobeny reakcemi s usazenými chemickými zbytky z produktů osobní hygieny a kosmetiky.
 • V případě každodenního používání esenciálních olejů je nutné nepoužívat produkty osobní hygieny obsahující čpavek, nebo chemické látky na bázi uhlovodíků, protože ty obsahují kvartérní sloučeniny (např. benzalkonikum chlorid), které mohou po požití způsobit i smrt.
 • Pokud je vaše tělo překyselené, tj. jeho pH je příliš nízké, může být reakce na olej slabší, případně i mírně negativní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: