Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Hair 15 ml - Spokojené vlasy

Kód: BEW 47
100% příroda Poslední kousky
Neohodnoceno
967 Kč –25 %
hair a
967 Kč –25 % 725 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
PŮVODNÍ RECEPTURA - POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST! Ve směsi HAIR najdete esenciální oleje, které napomohou pocitu komfortu vašeho těla, především pak vašich vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT® v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let, v bibli jsou zmíněny přibližně na tři sta místech, byly a jsou součástí mnoha terapeutických systémů. Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií, bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc, mnozí o nich hovoří v superlativech. Je ovšem třeba respektovat jejich sílu. Jsou to přírodní koncetráty, které by mohly v případě nadměrného nebo neodborného používání působit nerovnovážně až škodlivě. Pro mnoho uživatelů je proto pohodlné, účinné a bezpečné používání pomocí aroma difuzérů. V naší nabídce najdete především difuzéry Stadler, které bychom mohli zjednodušeně představit jako Porsche za cenu Trabanta :)
 
HAIR 15 ml - Spokojené vlasy
Složení - Ingredients (INCI): Rosmarinus Officinalis (Rozmarýn) Oil, Thymus Vulgaris (Tymián) Oil, Cedrus Deodara (Cedr himalájský) Oil, Boswellia Serrata (Kadidlo) Oil, Citrus Limonum (Citron) Oil, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil, Cupressus Sempervirens (Cypřiš) Leaf Oil, Salvia Sclarea (Šalvěj muškátová) Oil, Daucus Carota Sativa (Mrkev) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Levandule) Oil
 • Směs BEWIT HAIR byla vyvinuta pro podporu růstu vlasů a speciálně pro aplikaci při zánětlivém onemocnění alopecia areata, které se projevuje ztrátou vlasů. Neobyčejnou účinnost esenciálních olejů proti této nemoci prokázala srovnávací studie provedená ve Skotsku v nemocnici Aberdeen Royal Infirmary.
 • Obsahuje rozmarýn, tymián, levanduli, cedrové dřevo, kadidlo, mrkev, palmarosu, šalvěj, heřmánek, citron,cypřiš, geránium. 
 • Synergickou směsí s příznačným názvem HAIR chceme dopřát nejen vašim vlasům, ale i celému tělu a psychice osvěžení a uvolnění. Aktivně v ní působí esence z rozmarýnu, která je používána ve vlasové kosmetice pro posílení lesku a zároveň přispívá k emočnímu komfortu a osvěžení. Levandulový olej je ceněn při regeneraci poškozených vlasů a zvyšuje pocit relaxace. Cedr himalájský přináší vlasům zklidnění. Ve směsi jsou rovněž přítomné éterické oleje z tymiánu, kadidlovníku, citronu a mrkvových semínek.
 • někteří lékaři a odborníci uvádějí, že na počátku prakticky všech civilizačních chorob je překyselení organizmu. Je to stav, kdy pH krevního séra je příliš kyselé. Objev z počátku 20. století, že všechny případy rakoviny jsou provázeny překyselením organizmu, byl dokonce oceněn Nobelovou cenou. Rakovina nemůže existovat v zásaditém prostředí. Pro udržení mírně zásaditého pH v těle je důležité konzumovat dostatek syrové stravy. Negativně nás v tomto směru ovlivňují i faktory jako stres, znečištěné životní prostředí (výfukové plyny, smog, formaldehyd, elektrosmog, pesticidy), kouření, alkohol, drogy, sůl, cukr, chemická aditiva ve stravě.
 • směsi BEWIT jsou sestaveny tak, aby pomáhaly vašemu organizmu udržovat správné pH. Posouvat naše vnitřní pH do potřebného mírně zásaditého pásma dokáží pouze kvalitní terapeutické esenciální oleje a je to jejich fantastická výhoda. Optimální rozsah pH našeho těla je 7,36 – 7,44, což je nutné pro udržení homeostázy – rovnovážného stavu těla. Pokud se hodnota pH krve dostává mimo hranici pH 6,8 – 7,7 nastává smrt.
 • mechanizmus působení esenciálních olejů nespočívá v tom, že by samy byly zásadité. Podstatné je, jak reagují na kyseliny. Kyselé prostředí (kyseliny) těla s esenciálními oleji reaguje. Agresivními složkami kyselin jsou volné vodíkové ionty H+, které škodí prakticky ve všech místech těla, kde se pohybují. Vysoká hladina těchto kladných vodíkových iontů má přímý vliv na tvorbu serotoninu a způsobuje např. ospalost nebo deprese. Při spojení smolekulou esenciálního oleje se tento olej „obětuje“ a pohltí a neutralizuje tyto škodlivé ionty. Redukcí těchto iontů se tělo posouvá k tolik potřebnému zdravému zásaditému stavu.
Upozornění: určeno do aromalamp, difuzérů a k přímé inhalaci. Neoužívejte vnitřně. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Aromaterapie snoubí příjemné s užitečným.

Provoňte svěžími přírodními esenciálními oleji celý váš život. Využijte vzácné těkavé látky k inhalaci doma i v práci, dopřejte si rozmazlující koupel nebo saunu, potěšte se voňavou a účinnou masáží. Pro dokonalé uvolnění a harmonii smyslů si vybírejte esenciální oleje spontánně, intuitivně, dejte na první nadechnutí, zamilujte se. Pro zdravotní účely vybírejte oleje nebo jejich směsi dle konkrétních účinků, které navozují.

 • pro inhalaci můžete využít jak aromalampy, tak difuzéry z naší nabídky
 • přidejte pár kapek do koupele (3-10 kapek do vody o teplotě 35-37° C). Olejíček je vhodné předem rozmíchat ve sklence mléka či lžíci medu. 
 • dopřejte si uvolňující efekt masáží, které stimulují proudění krve, zklidňují nervový systém, povolují napětí svalstva. Pro přípravu vlastní masážní směsi použijte opatrně pár kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte je s vhodným rostlinným olejem (50 ml) - nejlépe lisovaným za studena.
 • nezapomeňte ani na využití esenciálních olejů při saunování. Pák kapek nejen úžasně provoní prostor, současně také povzbudí vyši psychiku a umocní očistné tělesné procesy - póry v pokožce jsou během saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní esence se zvýšenou intenzitou.
 • jak mít esence všude kolem sebe - v autě, v práci, v každé místnosti svého bytu? Aplikujte pár kapek na keramické destičkové  difusery, nebo využijte inhalační tyčinky. Tyčinky mají výhodu "intimity" - máte je neustále po ruce, můžete k nim kdykoliv přivonět a posílit tak svou aktuální energii, zároveň však neobtěžujete své okolí - co si budeme povídat, i v rámci rodiny se občas potkají dva protipoly, kdy jednomu něco voní a druhý to řekněme nemá rád :)
 • aromalampy, difuzéry, keramické destičky, inhalační tyčinky, cedrové kuličky a další pomocníky pro užívání esencí samozřejemě najdete v naší nabídce

Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratořích nemohou nikdy nahradit jedinečné účinky přírodních olejů.Pouze 100% přírodní oleje mohou skutečně příznivě ovlivňovat lidskou mysl na tělesné, emocionální i duchovní úrovni a také stimulovat tělo k samoozdravění s konkrétními aromaterapeutickými výsledky.

Z přírodních esenciálních olejů se působením tepla včetně tělesného postupně uvolňují molekuly vonné látky. Vůně silně stimuluje limbický systém, který spouští příznivě a dlouhodobě působící hojivé procesy.
Chemické složení je velmi komplexní: každá kapka může obsahovat až stovky různých unikátních složek. Kromě toho jsou esenciální oleje vysoce koncentrované a účinkují tedy výrazněji než např. sušené byliny. Esenciální oleje terapeutické kvality se získávají buď destilací párou nebo tlakem za studena. Pouze tak je možné zachovat plné funkční spektrum aktivních složek rosliny. Koncentrace může být (odvisle od rostlinného druhu) 100 x - 2000 x větší než v přirozeném stavu v rostlině. Pro získání jediné kapky může být zapotřetí až celá rostlina, pro získání jednoho kilogramu růžového oleje je potřeba ČTYŘ TUN okvětních lístků damascénské nebo stolisté růže.
Při výběru terapeuticky účinných esencí jsme přirozeně kladli první důraz na 100% čistotu olejů a zachování všech nutných výrobních postupů u dodavatele. Na českém trhu jsou v terapeutické čistotě k dispozici především produkty společností Young-Living, doTERRA a BEWIT. Dalším krokem bylo porovnání produktových řad (tj. jak jednodruhové oleje, tak směsi) a samozřejmě cenové porovnání.  Na základě těchto porovnání a zkušeností uživatelů byly vybrány do kategorie směsí esencí především výrobky společnosti BEWIT.
 • Společnost BEWIT vždy prosazuje a usiluje o maximální šetrnost k přírodnímu prostředí, o šetrné a co nejpřirozenější pěstování, sběr a zpracování rostlin bez herbicidů, pesticidů, insekticidů, kontaminantů, chemických reziduí a bez genetické modifikace (GMO).
 • Společnost BEWIT nepoužívá ve svých výrobcích a postupech nanotechnologie. Souhlasíme s vědeckými studiemi, které nepovažují jejich neškodnost na zdraví člověka za prokázanou.
 • Společnost BEWIT používá metody destilace esenciálních olejů, které probíhají jemným, šetrným způsobem a odrážejí kombinaci tradičních historických poznatků a moderních technologií. Rovněž jsou využívány postupy zpracování při nízkých teplotách. Cílem je zachovat maximální množství přírodních bioaktivních látek.
 • Čistota a složení esenciálních olejů BEWIT je kontrolována s využitím plynové chromatografie a hmotnostní spektrometrie. 
 • Svým vlastním mnohaletým výzkumem společnost navázala na tisíciletou tradici využívání pyramidální energie a vyvinula vlastní postupy a technologie, které souhrnně nazývá a označuje značkou BEWIT PYRAMIDIZED. Využívá tyto poznatky k výraznému zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti svých produktů. To vše s cílem zajistit svým zákazníkům nejvyšší kvalitu, bezpečnost a účinnost výsledného produktu.
Vzhledem k rozdílné nabídce výrobků jednotlivých společností uvádíme pro názornost porovnání tří jednodruhových esenciálních olejů. Porovnání bylo provedené k 16. 8. 2019, ceny jsou přepočítané na 15 ml.
 
  levandule   kadidlo   oregano
BEWIT 773,- Kč 2347,- Kč    909,- Kč
doTERA 842,- Kč 2642,- Kč    984,- Kč
Young Living 899,- Kč 3597,- Kč 1.099,- Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: