Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ha-Ra® utěrka NATURA 29 x 23 cm

Kód: HA 05/MOD HA 05/ZEL HA 05/OR Zvolte variantu
1 hodnocení
Značka: Ha-Ra®
569 Kč –42 %
Natura 29x23
569 Kč –42 % 329 Kč / ks
Skladem (3 ks) Do 7 dnů Do 7 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.1.2020 3.2.2020 3.2.2020 Zvolte variantu

Uklizeno jedním pohybem! Směsová tkanina z 58 % polyesteru a 42 % bavlny. Polyester nečistotu rozmývá, bavlna nečistotu a vodu stírá. Ha-Ra utěrka čistí a vysušuje plochu v jednom jediném pracovním úkonu (pohybu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ha-Ra® utěrka NATURA 29 x 23 cm
 
Utěrka Ha-Ra Natura je vhodná pro čištění v celém obytném prostoru - můžete ji použít na všechny plochy v kuchyni včetně trouby a digestoře, na nábytek, Tv, Hi-Fi soupravy, skleněné stoly, přírodní leštěný kámen, kožené i čalouněné sedací soupravy, stěny sprchových koutů, na dřevěné plochy, plochy z umělých hmot, sanitární zařízení, skleněné rastrové výplně dveří a nábytku, na kancelářský nábytek a zařízení apod.
 • směsová tkanina - 58% polyester, 42 % bavlna
 • barva přírodní bílá (světlá slonová kost)
 • výška vlákna 11 mm
 • polyester nečistotu rozmývá, bavlna nečistotu a vodu stírá
 • Ha-Ra utěrka čistí a vysušuje plochu v jednom jediném pracovním úkonu!
 • 3 barevné varianty pro vaše rozlišení používání (např. modrá na úklid kuchyně, zelená na WC, oranžová na koupelnu ... )
Postup:
Na 2 litry vody aplikujte 1 kapku Ha-Ra RAAB koncentrátu. Utěrku namočte a vláknem dovnitř silně vyždímejte. Čistit můžete také jen s čistou vodou. Čistíme lehkými krouživými pohyby. Nedosoušíme - plochy doschnou bez zanechání šmouh. Dosoušením si nejen přidáte práci, navíc "znehodnotíte" účinek žínky čistit bez šmouh a map.
Doporučení:
Ha-Ra RAAB koncentrát nikdy nenanášejte na bílé vlákno, jeho předávkováním se mohou tvořit šmouhy.
Upozornění:
Opatrně u voskovaných povrchů nábytku a dřeva, plexiskla s obzvláště měkkým povchem a u nestálobarevných textilií.
 
Chcete vědět jak správně používat Ha-Ra výrobky a vidět jejich účinnost v praxi?
Vyžádejte si předvedení výrobků přímo u vás doma!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Pojďme si nejprve krátce představit výrobky společnosti Ha-Ra
 
 • Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čistícím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovány s maximální pečlivostí. Jestliže se však přesto výjimečně stane, že některý druh zboží vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
 • Pro specifické potřeby čištění různých typů povrchů a druhů znečištění jsou v nabídce výrobky, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
 • Prodej Ha-Ra výrobků je realizován formou přímého prodeje, a to z přesvědčení, že právě tento způsob obchodu, založený na přímém kontaktu se zákazníkem, umožňuje praktické předvedení výrobků a jejich účinků v praxi, kdy si zákazník v mnoha případech uvědomí svou setrvačnost starých postupů a rád zrealizuje nové. Někdy tato změna návyků, formovaná mnohdy i desítky let, vyžaduje určitý čas. Proto platí zásada, že zákazník by měl výrobky nejen vidět, ale také mít možnost si je sám otestovat.
 • Zaučením zákazníka Ha-Ra poradcem je zaručena optimální manipulace a způsob použití výrobků.
 • Díky fyzikálně-mechanickým účinkům Ha-Ra vláken můžeme v domácnosti i průmyslu ušetřit více než 95 % čistících prostředků.
 • Miliony domácností po celém světě již poznaly, že s Ha-Ra výrobky lze pracovat nejen ekologičtěji, ale i podstatně rychleji a účinněji než při použití běžných chemických čistících prostředků.
 • Společnost Ha-Ra se rovněž úspěšně zabývá výzkumy v oblasti čištění odpadních vod. S velkými náklady vyvinula jedinečný průmyslový systém čištění odpadních vod, který nejen významným způsobem ulehčuje čističkám, ale především přispívá k zvýšení kvality a čistoty našich vod.
 • Krátké video o společnosti Ha-Ra - představení společnosti, ruční výroba (2 minuty)
Tajemství úspěchu
 
Již ve svém mládí toužil Hans Raab po nezávislosti a samostatnosti. Vznik podniku úklidových služeb v sárském městě Dudweileru, který založil se svou manželkou Verou, byl jen logickým krokem k naplňování jeho vize. Díky vysoké angažovanosti a odborným znalostem vyrostl v krátké době ze skromných začátků prosperující podnik, který nabízel pracovní příležitosti pro více než 100 lidí.
Brzy však Hans Raab zjistil u sebe a u svých spolupracovníků zdravotní problémy, které přičítal dennímu kontaktu s chemickými čisticími prostředky. V této době si vzpomněl, že někde slyšel zprávu o původních obyvatelích Afriky a o jejich účinných a neškodných čisticích metodách. Hans Raab si však současně uvědomoval jedno: pískem, jílem a vodou již v takzvaném civilizovaném světě čistit nelze. Musí tedy vynalézt něco jiného.
Po mnohaletých pokusech vyvinul Hans Raab výrobní postup na výrobu čisticích textilií, které čistí bez chemických přípravků. Miliony nejjemnějších speciálních mikrovláken a nanovláken během čisticího procesu uvolňují i ty nejhouževnatěji ulpívající částice nečistoty a mastnoty a pohlcují je. Tento průkopnický vynález byl začátkem velikého úspěchu Ha-Ra.
Za svůj okenní čistič byl Hans Raab vyznamenán v roce 1982 na veletrhu vynálezců v Basileji zlatou medailí. V roce 1984 pak vytvořil Hans Raab nový světový rekord. V hotelu Hilton v Basileji vyčistil 638 m2 okenních ploch za 2 hodiny a 54 minut!
Byla to tvrdá a trnitá cesta, po které se Hans Raab se svojí rodinou ubíral, ale díky účinnosti a kvalitě jím vyvinutého "fyzikálně-mechanického" čisticího systému se Hans Raab ke konci 80. let dočkal vítězného tažení této metody.
Dnes je Ha-Ra zastoupena ve více než padesáti zemích světa a Hans Raab ve svém výzkumu pokračuje…
Záruka kvality
Ha-Ra® výrobky nesou značku: "Made in Germany" a "Made in Schwitzerland"
Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čisticím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovávány s vysokou pečlivostí. Jestliže se však přesto stane, že některý druh zboží výjimečně vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
Pro specifické potřeby různých typů povrchů a druhů znečištění můžeme nabídnout právě ty typy vláken a výrobků, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
Ha-Ra® produkty jsou téměř všechny patentovány a právně chráněny ochrannými známkami.
Pouze Vy tak máte k dispozici čisticí schopnost i Ha-Ra kvalitu!  
 

Výsledek obrázku pro ha-ra