Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ha-Ra® RAAB koncentrát plný péče 500 ml

Kód: HA 04
7 hodnocení
Značka: Ha-Ra®
435 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Nejvšestrannější úklidový pomocník pro vaši domácnost šetří významně jak vaši peněženku, tak životní prostředí. Z jedné lahve naředíte až 10.000 litrů mycího a úklidového roztoku. Ha-Ra RAAB koncentrát vám výrazným způsobem sníží spotřebu čistících prostředků v domácnosti - jde o úsporu 95 až 98 % vaší částky vydané za doposud nakupované úklidové a čistící prostředky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ha-Ra® RAAB koncentrát plný péče 500 ml
 • ekologický koncentrát podporuje čištění s Ha-Ra vlákny, ošetřuje čištěnou plochu a zároveň udržuje vlákna Ha-Ra v optimálním stavu
 • koncentrát je vysoce ekologický, vyráběný na bázi rostlinných produktů a je z 99% biologicky lehce odbouratelný (OECD test EMPA testovaný 11.01.1998)
 • neobsahuje žádné konzervační látky
Napadlo vás někdy spočítat si, kolik různých druhů čističů doma používáte? Reklamy nám vnucují "originální a nepostradatelné čističe speciálně určené na..." - na podlahy, na kuchyňskou linku, na rámy oken, na nábytek, na čalounění, na nádobí, na koberce, na techniku, na sklo, na dřevo .... Kolik peněz (většinou zbytečně) za tyto prostředky utratíme? Kolik prostoru zbytečně zabírají v poličkách? A kolik peněz doslova vyhodíte oknem za vodu, která tvoří významnou část objemu těchto výrobků?
Ha-Ra RAAB koncentrát vám výrazným způsobem sníží spotřebu čistících prostředků v domácnosti - jde o úsporu 95 až 98% doposud používaných prostředků!
 • jedna kapka koncentrátu RAAB představuje cca 0,033 l. Při spotřebě 3 kapky na 10 l vody (kbelík) vás tedy vyjde jeden kbelík na pouhých 0,07 Kč, a i při maximálním dávkování 1 kapka (0,033 l) na 2 litry vody vás 1 litr čistící směsi vyjde na pouhých 0,012 Kč! Oproti tomu Mr. Proper s vámi vytře za 2,67 Kč (sapon na podlahy, 5 l á 223,- Kč, dávkování 30 ml/5l), Floor (1,5 l za 38,- Kč) za 0,76 - 1,52 Kč a Cif expert na podlahu (750 ml á 69,- Kč, 3 víčka na 5 l vody) to zvládne za 8,33 Kč.
 • vystačíte pouze se 2 - 5 % běžného množství čisticích prostředků oproti množství, které jste doposud kupovali
 • z jednoho balení koncentrátu (500 ml) získáte více jak 30.000 l čistící směsi
 • při průměrné spotřebě 30 l na jeden úklid vám RAAB koncentrát vydrží určitě minimálně jeden rok. Sami už si spočítejte, kolik za tu dobu utratíte za jiné čistící prostředky na úklid podlahy, oken, sanitárních zařízení atd. (no schválně, kolik různých lahví máte někde doma uskladněných? A představte si, že místo nich bude jedna jediná půllitrová lahvička ♥)
 • ve srovnání s běžnými čisticími prostředky díky čisticímu systému Ha-Ra ulehčíte nejen své peněžence, ale také životnímu prostředí
Dávkování Ha-Ra koncentrátu:
 • velice úsporné dávkování při všech použitích a přesto skvělé účinky!
 • nikdy nedávejte více než 1 kapku na 2 l vody nebo 2 - 3 kapky na 5 l až 7 l vody. Vyšší než doporučené dávkování koncentrátu nepřináší žádné zlepšení, vede naopak k tvorbě šmouh!
 • upozornění: 500 ml láhev Ha-Ra koncentrátu je opětovně doplnitelná. Obdržíte ji levněji znovu naplněnou u svého prodejce. Informujte se o této možnosti. Nezatěžujme přírodní prostředí zbytečnými odpady a šetřeme nejen svoji peněženku, ale především přírodu.
Složení:
 • 10-20% anionické tenzidy
 • 5-10% látky chránící pokožku
 • 5-10% rozpouštědla
 • 1-5% stabilizátory
 • 1% max. přírodní vonné látky
 • neobsahuje nitráty, fosfáty a konzervační činidla. PH neutrální
Ekologické informace:
 • OECD test EMPA ze dne 11.01.1998
 • MZ ČR HEM 3435 ze dne 24.3.1992

Cenové porovnání (květen 2019)

 • jedna kapka koncentrátu RAAB představuje cca 0,033 l. Při spotřebě 3 kapky na 10 l vody (kbelík) vás tedy vyjde jeden kbelík na pouhých 0,07 Kč, a i při maximálním dávkování 1 kapka (0,033 l) na 2 litry vody vás 1 litr čistící směsi vyjde na pouhých 0,012 Kč! Oproti tomu Mr. Proper s vámi vytře za 2,67 Kč (sapon na podlahy, 5 l á 223,- Kč, dávkování 30 ml/5l), Floor (1,5 l za 38,- Kč) za 0,76 - 1,52 Kč a Cif expert na podlahu (750 ml á 69,- Kč, 3 víčka na 5 l vody) to zvládne za 8,33 Kč.
 • převedení textu do tabulky pro vás bude nejen přehlednější, ale jak věříme také motivační i pro ty z vás, kteří zatím ještě na ekologii moc nedáte, za to na svou peněženku ano :)
produkt
objem
cena za balení
cena za 10 l roztoku
RAAB
500 ml
419,- Kč
0,012 - 0,07 Kč
Floor
1,5 l
38,- Kč
0,76 - 1,52 Kč
FeelEco univerzal
5 l
429,- Kč
5,17 Kč
Yellow&Blue univerzal
5 l
589,- Kč
5,89 Kč
EuronaČerny Pečující eko prostředek
500 ml
149,- Kč
5,96 Kč
FeelEco univerzal
1 l
103,- Kč
6,06 Kč
Yellow&Blue univerzal
1 l
139,- Kč
6,95 Kč
Cif expert na podlahy
750 ml
69,- Kč
8,33 Kč
LOC (AMWAY ekologický koncentrát)
1 l
260,- Kč
15,30 Kč
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 12.10.2019 13:39
Jsem docela alergickej na takový ty výrobky všeuměly - od všeho umí trošku, ale nic pořádně. Tohle je ale fakt profík skoro na všechno - dík že ho máte v nabídce. Vytřeno je s ním raz dva, použil jsem i na úklid celé koupelny a záchoda - paráda. A ruce jako z bavlnky, konečně můžu zahodit rukavice - to mně jako chlapa těší asi nejvíc.
Pojďme si nejprve krátce představit výrobky společnosti Ha-Ra
 
 • Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čistícím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovány s maximální pečlivostí. Jestliže se však přesto výjimečně stane, že některý druh zboží vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
 • Pro specifické potřeby čištění různých typů povrchů a druhů znečištění jsou v nabídce výrobky, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
 • Prodej Ha-Ra výrobků je realizován formou přímého prodeje, a to z přesvědčení, že právě tento způsob obchodu, založený na přímém kontaktu se zákazníkem, umožňuje praktické předvedení výrobků a jejich účinků v praxi, kdy si zákazník v mnoha případech uvědomí svou setrvačnost starých postupů a rád zrealizuje nové. Někdy tato změna návyků, formovaná mnohdy i desítky let, vyžaduje určitý čas. Proto platí zásada, že zákazník by měl výrobky nejen vidět, ale také mít možnost si je sám otestovat.
 • Zaučením zákazníka Ha-Ra poradcem je zaručena optimální manipulace a způsob použití výrobků.
 • Díky fyzikálně-mechanickým účinkům Ha-Ra vláken můžeme v domácnosti i průmyslu ušetřit více než 95 % čistících prostředků.
 • Miliony domácností po celém světě již poznaly, že s Ha-Ra výrobky lze pracovat nejen ekologičtěji, ale i podstatně rychleji a účinněji než při použití běžných chemických čistících prostředků.
 • Společnost Ha-Ra se rovněž úspěšně zabývá výzkumy v oblasti čištění odpadních vod. S velkými náklady vyvinula jedinečný průmyslový systém čištění odpadních vod, který nejen významným způsobem ulehčuje čističkám, ale především přispívá k zvýšení kvality a čistoty našich vod.
 • Krátké video o společnosti Ha-Ra - představení společnosti, ruční výroba (2 minuty)
Tajemství úspěchu
 
Již ve svém mládí toužil Hans Raab po nezávislosti a samostatnosti. Vznik podniku úklidových služeb v sárském městě Dudweileru, který založil se svou manželkou Verou, byl jen logickým krokem k naplňování jeho vize. Díky vysoké angažovanosti a odborným znalostem vyrostl v krátké době ze skromných začátků prosperující podnik, který nabízel pracovní příležitosti pro více než 100 lidí.
Brzy však Hans Raab zjistil u sebe a u svých spolupracovníků zdravotní problémy, které přičítal dennímu kontaktu s chemickými čisticími prostředky. V této době si vzpomněl, že někde slyšel zprávu o původních obyvatelích Afriky a o jejich účinných a neškodných čisticích metodách. Hans Raab si však současně uvědomoval jedno: pískem, jílem a vodou již v takzvaném civilizovaném světě čistit nelze. Musí tedy vynalézt něco jiného.
Po mnohaletých pokusech vyvinul Hans Raab výrobní postup na výrobu čisticích textilií, které čistí bez chemických přípravků. Miliony nejjemnějších speciálních mikrovláken a nanovláken během čisticího procesu uvolňují i ty nejhouževnatěji ulpívající částice nečistoty a mastnoty a pohlcují je. Tento průkopnický vynález byl začátkem velikého úspěchu Ha-Ra.
Za svůj okenní čistič byl Hans Raab vyznamenán v roce 1982 na veletrhu vynálezců v Basileji zlatou medailí. V roce 1984 pak vytvořil Hans Raab nový světový rekord. V hotelu Hilton v Basileji vyčistil 638 m2 okenních ploch za 2 hodiny a 54 minut!
Byla to tvrdá a trnitá cesta, po které se Hans Raab se svojí rodinou ubíral, ale díky účinnosti a kvalitě jím vyvinutého "fyzikálně-mechanického" čisticího systému se Hans Raab ke konci 80. let dočkal vítězného tažení této metody.
Dnes je Ha-Ra zastoupena ve více než padesáti zemích světa a Hans Raab ve svém výzkumu pokračuje…
Záruka kvality
Ha-Ra® výrobky nesou značku: "Made in Germany" a "Made in Schwitzerland"
Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čisticím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovávány s vysokou pečlivostí. Jestliže se však přesto stane, že některý druh zboží výjimečně vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
Pro specifické potřeby různých typů povrchů a druhů znečištění můžeme nabídnout právě ty typy vláken a výrobků, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
Ha-Ra® produkty jsou téměř všechny patentovány a právně chráněny ochrannými známkami.
Pouze Vy tak máte k dispozici čisticí schopnost i Ha-Ra kvalitu!  
 

Výsledek obrázku pro ha-ra