Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Gelové vložky do bot dámské transparentní

Kód: MOD 07
Neohodnoceno
Značka: Modom
195 Kč –15 %
vložky do bot a
195 Kč –15 % 165 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Průhledné gelové vložky ocení všechny ženy, které hodně stojí či chodí v průběhu dne, obzvláště, pokud nosí nízké boty typu balerinky (více v textu). Univerzální velikost 3/4 charakteru odlehčí nejvíce namáhaným částem nohy (klenba, bříška, pata).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové vložky do bot dámské, transparentní
  • průhledné gelové vložky ocení všechny ženy, které hodně stojí či chodí v průběhu dne, obzvláště, pokud nosí nízké boty. Často se mylně uvádí jako zdravotně zatěžující bota na vysokém podpatku - pravý opak je však pravdou především co se týká držení těla a posilování páteře. Schválně - zkuste si (třeba i jen naznačením) stoupnout do bot na vysokém podpatku a shrbit se: to je téměř nemožné. Na KVALITNÍCH vysokých podpatcích se chodí velice pohodlně, navíc kvalitní boty mají automaticky výstelky zdravotně tvarované. Další pravda ovšem je, že takové boty se u Daichmana, v CCC a podobně nekoupí.
  • tolik módní balerinky přetěžují klenbu nohy v mnoha směrech - především příčná klenba se pravidelným nošením takových "bot" docela rychle bortí (úmyslně napsané apostorfy, protože s botou nemají balerínky po zdravotní stránce nic společného).
  • díky těmto gelovým vložkám se budete v botách všech typů cítit příjemně i při celodenním nošení
  • univerzální velikost vhodná do všech typů bot
  • 3/4 charaker slouží pro nejvíce zatěžovanou část nohy, což jsou paty, klenba a bříška
  • složení: polyuretanový bezbarvý gel
     
     
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MODOM® pro zdravý životní styl

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,
naše společnost modom s.r.o. byla založena v roce 2004, nicméně na našem českém a slovenském trhu působíme již od roku 1991, a to od prvopočátku pod firmou modom® - Soňa Budilová.
Jsme ryze českou společností. Modom s.r.o. je výhradním dovozcem pro ČR a SR, a to zejména produktů akupresurních, masážních, rehabilitačních, sportovních, wellness, ortopedických a ergonomických. V poslední době jsme se začali zaměřovat též na pomůcky kompenzační, pomůcky pro seniory a osoby se sníženou schopností pohybu.
Výběr produktů provádíme v souladu nejnovějších světových trendů, spotřebitelských výzkumů našeho trhu s ohledem na zdravotní zátěž naší populace. Produkty, které nabízíme, jsou účinnými nástroji k odstranění bolestí, usnadňují člověku navrátit narušenou energetickou rovnováhu, životní sílu a zdraví. Jejich pravidelným používáním docílíte vhodné prevence nemocí a přispějete k lepší zdravotní kondici a duševní pohodě. Některé výrobky dovážíme pod naší registrovanou značkou modom® a vlastníme na ně exkluzivitu pro ČR a SR.
Produkty Modom® jsou pro každého!
Naším sortimentem jsme schopni oslovit široké spektrum zákaznické klientely. V posledních letech stále více dodáváme do internetových obchodů.
Všem našim zákazníkům děkujeme za dosavadní přízeň, přejeme dostatek zdraví a osobních úspěchů.
Obchodní tým Modom® s.r.o.