Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Gelové vložky do bot dámské transparentní

Kód: MOD 07
Neohodnoceno
195 Kč –15 %
vložky do bot a
195 Kč –15 % 165 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.11.2023

Průhledné gelové vložky ocení všechny ženy, které hodně stojí či chodí v průběhu dne, obzvláště, pokud nosí nízké boty typu balerinky (více v textu). Univerzální velikost 3/4 charakteru odlehčí nejvíce namáhaným částem nohy (klenba, bříška, pata).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové vložky do bot dámské, transparentní
  • průhledné gelové vložky ocení všechny ženy, které hodně stojí či chodí v průběhu dne, obzvláště, pokud nosí nízké boty. Často se mylně uvádí jako zdravotně zatěžující bota na vysokém podpatku - pravý opak je však pravdou především co se týká držení těla a posilování páteře. Schválně - zkuste si (třeba i jen naznačením) stoupnout do bot na vysokém podpatku a shrbit se: to je téměř nemožné. Na KVALITNÍCH vysokých podpatcích se chodí velice pohodlně, navíc kvalitní boty mají automaticky výstelky zdravotně tvarované. Další pravda ovšem je, že takové boty se u Daichmana, v CCC a podobně nekoupí.
  • tolik módní balerinky přetěžují klenbu nohy v mnoha směrech - především příčná klenba se pravidelným nošením takových "bot" docela rychle bortí (úmyslně napsané apostorfy, protože s botou nemají balerínky po zdravotní stránce nic společného).
  • díky těmto gelovým vložkám se budete v botách všech typů cítit příjemně i při celodenním nošení
  • univerzální velikost vhodná do všech typů bot
  • 3/4 charaker slouží pro nejvíce zatěžovanou část nohy, což jsou paty, klenba a bříška
  • složení: polyuretanový bezbarvý gel
     
     
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: