Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Forever Fiber™ 30 x 5 g vlákniny

Kód: FL 06
100% příroda
5 hodnocení
644 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.11.2023

5 gramů rychle rozpustné vlákniny v pohodlných sáčcích nejen pro podporu zdravého trávení, ale také pro pohodlné doplňování nedostatkových živin do naší každodenní stravy. Patentovaná směs čtyř typů vláknin nabízí pohodlný způsob jak dodat chybějící vlákninu do stravy - vždyť většina populace přijímá jen polovinu jejího potřebného množství. Chuťové benefity: rychle se rozpouští, příjemně chutná, neobsahuje otruby a lepek. Zdravotní benefity? Pokračujte ve čtení ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věda a technologie se vyvíjí závratným tempem, nejrychleji v lidské historii. O stravování a zdraví víme více než kdykoliv předtím. Tak proč jsme stále víc a víc nemocní? Velkou roli v tom hraje zvyšující se pohodlnost ve všech možných oblastech včetně stravování. Fastfoody, polotovary, široká nabídka jídel na ohřátí ... Bohužel ani ti, kteří se snaží stravovat správně, nemají vyhráno: zelenina a ovoce nepřirozeně pěstovaná v celoročně fungujících hydroponických velko-výrobnách má mnohem méně živin, než kdybyste si je vypěstovali doma na zahrádce. Jenže ... vědecké studie potvrdily, že i "klasicky" vypěstované plodiny mají dnes až 7x nižší výživové hodnoty než měly ještě před 20ti lety.
Společnost Forever Living má pro nás kvalitní a přitom jednoduché řešení, jak tuto situaci významně vylepšit.
 
Forever Fiber™ 30 x 5 g vlákniny
 • produkty na našem trhu většinou obsahují jen jeden nebo dva druhy vlákniny, což je pro naši každodenní potřebu nedostačující. Vláknina Forever FiberTM je vedle Zinobioticu s pěti rozpustnými vlákninami na krásném druhém místě: obsahuje čtyři druhy vláknin.1
 • složení - koncentrovaná směs 4 druhů vláknin: rozpustná kukuřičná vláknina, kukuřičný dextrin, arabská guma, frukooligosacharidy. V každém sáčku je 5 g vláknin - je to ekvivalent 1 menšího hrnku hnědé rýže nebo 2 plátků celozrnného chleba.
 • unikátní formule je navržena tak, aby doplňováním nedostatkových živin do naší každodenní stravy chránila naše tělo a dodávala mu zdraví a vitalitu
 • odborníci se shodují na tom, že bychom měli konzumovat denně až 30 g vlákniny - je to důležité pro optimální fungování střev a trávení a tím i našeho zdraví. Naneštěstí většina lidí konzumuje zhruba jen poloviční potřebné množství. I když se role vláknin spojuje v našem podvědomí především se správnou funkcí trávicího traktu, umí toho pro nás vlákniny udělat mnohem víc.
 • produkt Forever Fiber™ podporuje pocit plnosti a tím kontroluje naši chuť k jídlu a příjem kalorií. Je to výjimečně důležité pro ty, kteří absolvují program kontroly hmotnosti současně se zdravým stravováním a pravidelným cvičením.
 • vláknina také může pomoci omezit pocit lenosti nebo nedostatku energie po jídle tím, že kontroluje stav normální hladiny cukru v krvi a zpomaluje absorpci mikronutrientů ze stravy
 • o vláknině bylo také prokázáno, že podporuje kardiovaskulární funkci
 • 70 - 80 % imunitních funkcí v těle je spojeno s trávicím traktem, s jeho správným fungováním. V lidském tračníku existuje přes 100 bilionů bakterií. Zatímco některé jsou pro naše zdraví přínosné, některé z nich jsou naopak méně žádoucí. Dobré bakterie využívají vlákninu jako své palivo, které jim umožňuje růst rychleji než bakterie nevhodné, a proto mohou zabrat jejich místo. Dobré bakterie přispívají k mnoha důležitým funkcím v lidském těle jako je například posilování našeho imunitního systému. Jsou spojeny také s lepší náladou, vytrvalostí a obecně lepším zdravotním stavem. Zdravá střeva jsou pro zdravé tělo nezbytná.
 • vlákniny Forever FiberTM mají jednoznačně pozitivní vliv na trávicí systém a tím účinně podporují i systém imunitní
 • adekvátní příjem rozpustných vláknin usnadňuje vyprazdňování a detoxikaci těla (odvádění odpadních látek), časté je zlepšení až úplné zmizení častých / občasných případů zácpy
 • Forever Fiber je pohodlný způsob jak zvýšit celkový denní příjem vlákniny a optimalizovat si tak své zdraví
Doporučené dávkování: smíchejte obsah sáčku a 50 až 200 ml vody nebo jiného nápoje a vypijte. Můžete také přidat do kaší, polévek a podobných jídel - vždy těsně před konzumací. Doporučené užívání 1 až 3 sáčky/den, podle způsobu vašeho stravování (příjem vláknin ve vašem běžném jídelníčku).
Nutriční hodnoty:
 • hmotnost sáčku celkem: 6,1 g
 • obsah vláknin: 5 g
 • kalorie: 10 kcal
 • sacharidy celkem: 0,7 g (4,2 % DDD)
 • dietní/rozpustná vláknina: 5 g
Upozornění: při užívání vláknin Forever Fiber je stejně jako u jiných přípravků na této bázi víc než vhodné dodržovat dostatečný pitný režim (tj. na 10 kg váhy 0,4 dcl tekutin, přičemž alespoň polovina z toho by měla být čistá voda, zbytek může být polévka, bylinkový čaj, ovoce...). Voda zabraňujeme tomu, aby vaše stolice byla příliš tuhá. Nedoporučuje se překračovat doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují pestrý jídelníček. Použití produktu u těhotných žen a dětí do 1 roku věku je vhodné konzultovat s lékařem.

* Schválená prohlášení úřadem EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin)
1 Prohlášení, že potraviny bohaté na vlákninu a jakékoli prohlášení, které bude mít pro spotřebitele stejný význam, může být učiněno pouze pokud produkt obsahuje alespoň 6 g vlákniny na 100 g nebo alespoň 3 g vlákniny na 100 kcal.
2 Náhrada stravitelných škrobů rezistentními škroby ve vašem jídelníčku přispívá ke snížení hladiny glukózy v krvi, která jinak po jídle stoupá. Toto prohlášení lze uplatnit pouze pro potraviny, ve kterých byl stravitelný škrob nahrazen rezistentním škrobem natolik, že výsledný obsah rezistentního škrobu je minimálně 14 % z celkového množství škrobu.
3 Beta-glukany pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují alespoň 1 g ovesných beta-glukanů, ovesných otrub, ječmene, otrub z ječmene, nebo směs těchto zdrojů podle kvantifikovaného poměru. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 3 g beta-glukanů z ovsa, ovesných otrub, ječmene, otrub z ječmene, nebo směs těchto beta-glukanů.
4 Vláknina přispívá ke zvýšenému objemu stolice. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou bohaté na vlákninu, jak je uvedeno v požadavku na VYSOKÉ MNOŽSTVÍ VLÁKNINY v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé trávení
Použití: prevence zdraví - zvýšení imunity
Druh: Vlákniny a prebiotika

Přednáška o vlákninách Dr. Clayton, 28 minut (AJ, překlad do polštiny)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: