Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Fields of Greens® 80 tablet

Kód: FL 09
100% příroda
Neohodnoceno
368 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Jediný pohled na složení výrobku prozradí, že obsahuje mnoho nutričních složek, které v naší moderní stravě chybí. Specielně vytvořený tak, aby jednoduchou cestou nahrazoval nedostatek živin v současné stravě. Dopřejte si antioxidanty a chlorofyl, které můžou vašemu organizmu chybět. Obsahuje kombinaci mladých zelených výhonků ječmene, pšeničných klíčků, alfalfy a přídavek kajenského pepře. Výborné pro vegetariány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fields of Greens® 80 tablet
 • tlak současného životního stylu nás vede k neustálému šetření času, v lepším případě využíváme "fast food" doma, v tom horším přímo u zdroje (McDonald, KFC, fast foody na rohu, rozvoz pizzy...). Přicházíme tak o životně důležité látky obsažené v čerstvé výživné stravě. Forever Living Products poskytuje jednoduché řešení prostřednictvím výživového doplňku FIELDS OF GREENS (Pole zeleně). Jediný pohled na složení výrobku prozradí, že obsahuje mnoho nutričních složek, které v naší moderní stravě chybí.
 • díky složení FIELDS OF GREENS si doplníte vitaminy, minerální látky, bílkoviny, aminokyseliny, enzymy, antioxidanty a chlorofy, protože obsahuje:
  • mladé zelené výhonky ječmene (obsahují draslík, vápník, hořčík, železo, sodík, měď, fosfor, zinek a mangan)
  • vojtěšku (vynikající zdroj vitaminů, minerálních látek a stopových prvků)
  • alfalfu (bohatá na minerální látky, vitaminy A, B6, E a K)
  • kajenský pepř (podporuje krevní oběh a pomáhá trávení)
  • med (vynikající zdroj vitaminů, minerálních látek a aminokyselin na podporu energie a celkového zdraví)
 • podporuje imunitu, krevní oběh a zlepšuje trávení (podporuje hubnutí)
 • dávkování: 1 tableta 2x denně
 • jedna tableta obsahuje: zelený ječmen (listy v prášku) 120 mg, pšeničné klíčky (triticum aestivum, listy v prášku) 120 mg, alfalfa (listy v prášku) 120 mg, kajenský pepř (prášek) 1,7 mg. Ani u jedné položky není stanovena DDD (doporučená denní dávka)

Věda a technologie se vyvíjí závratným tempem, nejrychleji v lidské historii. O stravování a zdraví víme více než kdykoliv předtím. Tak proč jsme stále víc a víc nemocní? Možná proto, že spoustu věcí víme - ale neřídíme se jimi. A možná proto, že sehnat dnes KVALITNÍ jídlo je stále více náročné: časově i finančně. Dokonce i ovoce a zelenina, kterou si vypěstujeme sami doma na záhradce, má podle různých odborných studií až 7x méně živin než měly před 20ti lety. Ááále - že to je nicmoc změna? Hm... opravdu? Převedeno do reality to znamená, že bychom místo jednoho jablíčka měli sníst jablíček 5 až 7, místo 200 g zeleniny by to bylo 1 až 1,5 kg zeleniny každý den. Kolik bychom toho museli sníst v případě technicky, nepřirozeně vypěstované zeleniny, žádná dostupná studie nemluví...
Připojte se k milionům lidí, kteří pravidelně užívají kvalitní doplňky zdraví a co je hlavní: užívají si díky nim kvalitnější zdraví a plnější život.
V naší nabídce najdete pouze výrobky výjimečné kvality, přitom však jsou v přepočtu na denní náklady často více než srovnatelné s těmi "běžnými", které jsou sice na první pohled levnější, na druhý už to tak ale není (nižší kvalita, vyšší dávkování...).
Řadu plodin si také můžete doma naklíčit a čerpat z nich nejpřirozenějším způsobem jejich sílu, energii, vitamíny a další nutriční složky. Vše ke klíčení najdete v naší nabídce ZDE.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Druh: Multi doplňky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: