Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

FEEL ECO Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu 1l

Kód: FE 12
1 hodnocení
Značka: Feel Eco
94 Kč / ks 94 Kč / 1 l
Skladem (> 3 ks)

Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Můžete jej bez obav použít i na mytí ovoce a zeleniny. Vítěz nezávislého hodnocení v časopise dTest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I když jsou výrobky FEEL ECO na našem trhu již více jak deset let, trvalo nám skoro rok, než jsme je objevili, následně otestovali a s radostí v únoru 2017 zařadili do naší nabídky. Jak prací program, tak mycí prostředky obstály na jedničku a bez problémů ustály kvalitativní i cenové srovnání s ekologickými produkty zn. Amway, světovým leadrem v této oblasti.
 
FEEL ECO prostředek na mytí nádobí, ovoce a zeleniny 1 l
 • vysoce účinný a šetrný čisticí prostředek na ruční mytí nádobí
 • vhodný i k mytí ovoce a zeleniny
 • skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí
 • složení výhradně ze snadno biologicky odbouratelných surovin, které mají minimální dopad na životní prostředí
 • společným působením aktivních složek dosahuje vysoké mycí účinnosti a dokáže efektivně odstranit veškerou mastnotu a nečistoty z mytého nádobí a zanechá ho čisté a beze šmouh. Zároveň chrání pokožku vašich rukou díky obsahu zvláčňujícího glycerínu.
 • výrobek je koncentrovaný, 1 litr výrobku vystačí na 250 mycích dávek (můžete z něj udělat až 5 l mycího roztoku). Jedno mytí nádobí vás tedy vyjde na necelých 0,40 Kč.
 • vhodný i pro omytí ovoce a zeleniny - očistí prach a další nečistoty (hnojiva, postřiky, atd) z jejich povrchu. Naváže na sebe tyto nečistoty a díky snadné oplachovatelnosti neulpí na povrchu a je spláchnut spolu s těmito nečistotami.
 • dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (netestováno na zvířatech). Díky pH 5,5 nedráždí a nevysušuje pokožku.
 • vyvážené složení s glycerinem pomáhá péči o kůži (inspirován kosmetikou)
 • vysoká účinnost prostředku je doložena talířovými testy provedenými státní akreditovanou laboratoří ZÚLP
 • využívá výhradně snadno biologicky odbouratelné a netoxické suroviny, které mají minimální dopad na životní prostředí
 • vítěz nezávislého hodnocení v časopise dTest v r. 2018
Návod k použití:
 • dávkování 4 ml na 5 l mycího roztoku, v případě silného znečištění 6 ml na 5 litrů (4 ml = kávová lžička)
 • nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučené množství prostředku. Výrazně tak šetříte spotřebu vody a minimalizujete dopad na životní prostředí.
 • umyté ovoce opláchněte v čisté vodě
 • použít můžete i na mytí podlah a jiných nesavých povrchů v kuchyni (mikrovlnné trouby, lednička...)
 • šetrný pomocník pro mytí a úklid při chataření, chalupaření a campingování
Složení:
 • neobsahuje SLS, fosfáty, EDTA, NTA, parabeny, barviva
 • obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných plastů
 • 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky
 • méně než 5 %: amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, perfémy, sodium benzoate, laurylamine dipropylenediamine, benzisothiazounone, methylisothiazolinone.
Povinné informace: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Blogerka - nezávislá recenze Feel Eco výrobků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vybrali jsme pro vás z webových stránek výrobce:

Filosofie společnosti FEEL ECO: Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí.

 

Tato základní hesla stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco z ryze české produkce. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako účinnost, ekologie, rodina a domov, které společnost nebere jen jako frázi.

Produkty FEEL ECO jsou toho důkazem.

FEEL ECO je životní postoj. Produkty jako prací gely, prací prášek, aviváže, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí, čističe a v neposlední řadě i mýdla a sprchové gely Feel eco plně korespondují s ekologickým životním stylem současné generace. Té generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace = naše děti.Všechny výrobky Feel eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musí být a také jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Základním měřítkem je nám certifikační proces EU ECO-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků ECO-labelu.

Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné.

8 argumentů pro produkty FEEL ECO:

 1. Použité ingredience jsou rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné.
 2. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k  životnímu prostředí, tak i k prádlu.
 3. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách.
 4. Prostředky jsou účinné již při nízkých teplotách a šetří tak energii.
 5. Receptury Feel eco nebyly, nejsou a nebudou testovány na zvířatech!
 6. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů.
 7. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí.
 8. Certifikace EU ECO-label je pro nás velmi důležitý základ vývoje stejně jako další certifikace. Vytvořili jsme si ze všech své striktní zásady a ručíme za to!
A co říct na závěr? třeba "Pět E":
 • Ekologie - pečlivě vybrané přírodní suroviny, tvar a materiál použitých obalů, vysoká odbouratelnost výsledného produktu v přírodě – to vše odpovídá vysokému standardu, který jsme si pro Feel eco produkty nejprve sami stanovili.
 • Ekonomika - všechny naše Feel eco výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti výrobku. V pracích prostředcích doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 • Efektivita - Feel eco výrobky si zakládají na dokonalé a prvotřídní účinnosti. Díky speciálně vyvinutým recepturám tak dávkujete menší množství výrobku s efektivní a vysokou účinností. U Feel eco výrobků proto opravdu platí, že „málo znamená více“!
 • Etika - v naší společnosti si zakládáme na hodnotách jako je respekt a morálka. Podle toho se chováme také k našim zákazníkům. Naše produkty Feel eco nikdy netestujeme na zvířatech, což se slučuje s našimi hodnotami.
 • Emoce - nechte se oslovit výjimečností designu výrobků Feel eco. Vyzkoušejte praktická balení, která jsou jednoduchá a uživatelsky příjemná, ale zároveň také velmi líbivá. Feel eco produkty jsou totiž vyvinuty pro naše zákazníky. Vážíme si Vás, našich zákazníků a uživatelů Feel eco produktů a zároveň si velice vážíme životního prostředí. Proto Vám chceme přinést maximálně efektivní a účinné prostředky, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Ovšem nejen tyto výhody skýtá využívání Feel eco produktů ve Vaší domácnosti. Naše produkty Vám přinesou ale také ekonomickou výhodu, protože naše výrobky jsou vysoce koncentrované a v konečném důsledku zákazník v přepočtu na dávku a použití prostředku ušetří také svou peněženku.