Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

FEEL ECO aviváž s vůní ovoce 1 l

Kód: FE 19
2 hodnocení
Značka: Feel Eco
89 Kč / ks 89 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Koncentrovaný avivážní prostředek s osvěžující vůní čerstvého ovoce bez obsahu alergenů změkčí vaše prádlo, vytvoří antistatický efekt a usnadní žehlení. Aviváž je vhodná i na praní dětského prádla a ručníků, naopak ji nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I když jsou výrobky FEEL ECO na našem trhu již více jak deset let, trvalo nám skoro rok, než jsme je objevili, následně otestovali a s radostí v únoru 2017 zařadili do naší nabídky. Jak prací program, tak mycí prostředky obstály na jedničku a bez problémů ustály kvalitativní i cenové srovnání s ekologickými produkty zn. Amway, světovým leadrem v této oblasti.
 
FEEL ECO koncentrovaný avivážní prostředek bez alergenů, s vůní čerstvého ovoce, 1 l
 • antistatický efekt - odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit
 • osvěžující vůně čerstvého ovoce
 • neobsahuje alergeny ani barviva
 • aviváž nepoužívejte na sportovní a funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce. Pro tkaniny s obsahem elastanu, modalu apod. použijte aviváž SA8 Změkčovač tkanin z naší nabídky.
 • nižší dávkování, než je běžné
 • všechny povrchové aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné
 • parfémy jsou vybírány tak, aby byly bezalergenní - lze ji tedy použít i na dětské prádlo
 • použitím avivážního prostředku Feel eco spolu s ostatními pracími prostředky Feel eco zajistíte svému prádlu kompletní péči
 • aviváž Feel Eco je vyrobena z přírodních materiálů a je biodegradabilní (biologicky rozložitelná) = šetří životní prostředí.
 • dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH)
 • nenalévejte přímo do bubnu pračky, používejte přihrádku pro aviváž určenou výrobcem pračky. Pro jeden prací cyklus stačí půl odměrky (odměrka je zároveň uzávěrem lahve). Balení stačí až na 40 pracích dávek
Složení:
 • obsahuje změkčující složky na bázi přirozených živočišných lojů. Neutralizuje elektrostatický náboj. Použitý jemný ovocný parfém příjemně provoní vaše prádlo.
 • 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: kationtové povrchově aktivní látky změkčují prádlo a neutralizují elektrostatický náboj. Čistě přírodní původ na bázi živočišných tuků.
 • méně než 5 %: parfémy, směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.
 • BENZALKONIUM CHLORIDE.

Povinné informace: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.


Kvalitativní a cenové porovnání

"Při výběru pracího programu jsme hledali v první řádě ekologicky nezávadné produkty. Z testovaných prášků dlouhodobě vykazuje nejlepší výsledky řada SA8 (účinnost, vůně, šetrnost vůči prádlu, omak prádla po vyprání... ) Otestovány byly produkty z nabídky Dedra, Eurona, Club 21, Missiva, Ha-Ra, domácí mýdlový gel, prací ořechy. Všem zmíněným značkám rozhodně nelze upříš vysokou kvalitu i příznivý poměr cena-výkon. Co tedy nakonec rozhodlo? Ženy, které užívaly jiné značky a otestovaly řadu SA8 zůstaly u nové značky. Naopak uživatelky prací řady SA8 se po otestování jiných značek vrací k původní řadě."

Takto začíná cenové porovnání u produktů řady SA8 Premium, Color a Baby. Jak už jste si přečetli v úvodních informacích, výrobky od českých společností FEEL ECO a Tierra Verde kvalitativní porovnání bez problémů snesou a tak rozhodujícím kritériem pro vás může být na běžné "máchání" cena či vlastenecká hrdost (pro oblečení s modalem či elastanem je přeci jen vhodnější prací řada SA8). Konečné rozhodnutí, které prací řadě dáte přednost, je tedy na vás. V každém případě si prací řady otestujte - co do kvality vyprání vás zaručeně nezklame ani jedna!

Cenové porovnání provedené k 14. dubnu 2018:

ekologické aviváže počet cyklů cena za balení cena za 1 cyklus
Feel Eco, 1l 20 až 40 89,- Kč 2,20 až 4,45 Kč
Feel Eco, 5 l 125 až 250 374,- Kč 1,50 až 3,- Kč
SA8 změkčovač tkanin 1l, vhodný i na elastan a modal 300 300,- Kč 3,- Kč
Ecover 1,5 l 50 134,- Kč 2,68 Kč
Tierra Verde kanystr 5 l 165 599,- Kč 3,63 Kč
Sonett Laundyr, 1 l 25 109,- Kč 4,36 Kč
Tierra Verde aviváž 1 l 33 149,- Kč 4,51 Kč
Dedra, 750 ml 19 119,- Kč 6,30 Kč
Frosch aviváž 750 ml 25 60,- až 96,- Kč 2,40 až 3,84 Kč
Missiva Permon 3 l 33 až 50 429,- Kč 8,58 až 13,- Kč
neekologické aviváže      
Lenor 930 ml 31 39,- až 72,- Kč 1,26 až 2,32 Kč
Coccolino 1,5 l 42 77,- až 120,- Kč 1,83 až 2,86 Kč
Silan 1,5 l 42 99,- až 131,- Kč 2,36 až 3,12 Kč

 

Blogerka - nezávislá recenze na Feel Eco výrobky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vybrali jsme pro vás z webových stránek výrobce:

Filosofie společnosti FEEL ECO: Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí.

 

Tato základní hesla stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco z ryze české produkce. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako účinnost, ekologie, rodina a domov, které společnost nebere jen jako frázi.

Produkty FEEL ECO jsou toho důkazem.

FEEL ECO je životní postoj. Produkty jako prací gely, prací prášek, aviváže, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí, čističe a v neposlední řadě i mýdla a sprchové gely Feel eco plně korespondují s ekologickým životním stylem současné generace. Té generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace = naše děti.Všechny výrobky Feel eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musí být a také jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Základním měřítkem je nám certifikační proces EU ECO-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků ECO-labelu.

Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné.

8 argumentů pro produkty FEEL ECO:

 1. Použité ingredience jsou rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné.
 2. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k  životnímu prostředí, tak i k prádlu.
 3. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách.
 4. Prostředky jsou účinné již při nízkých teplotách a šetří tak energii.
 5. Receptury Feel eco nebyly, nejsou a nebudou testovány na zvířatech!
 6. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů.
 7. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí.
 8. Certifikace EU ECO-label je pro nás velmi důležitý základ vývoje stejně jako další certifikace. Vytvořili jsme si ze všech své striktní zásady a ručíme za to!
A co říct na závěr? třeba "Pět E":
 • Ekologie - pečlivě vybrané přírodní suroviny, tvar a materiál použitých obalů, vysoká odbouratelnost výsledného produktu v přírodě – to vše odpovídá vysokému standardu, který jsme si pro Feel eco produkty nejprve sami stanovili.
 • Ekonomika - všechny naše Feel eco výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti výrobku. V pracích prostředcích doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.
 • Efektivita - Feel eco výrobky si zakládají na dokonalé a prvotřídní účinnosti. Díky speciálně vyvinutým recepturám tak dávkujete menší množství výrobku s efektivní a vysokou účinností. U Feel eco výrobků proto opravdu platí, že „málo znamená více“!
 • Etika - v naší společnosti si zakládáme na hodnotách jako je respekt a morálka. Podle toho se chováme také k našim zákazníkům. Naše produkty Feel eco nikdy netestujeme na zvířatech, což se slučuje s našimi hodnotami.
 • Emoce - nechte se oslovit výjimečností designu výrobků Feel eco. Vyzkoušejte praktická balení, která jsou jednoduchá a uživatelsky příjemná, ale zároveň také velmi líbivá. Feel eco produkty jsou totiž vyvinuty pro naše zákazníky. Vážíme si Vás, našich zákazníků a uživatelů Feel eco produktů a zároveň si velice vážíme životního prostředí. Proto Vám chceme přinést maximálně efektivní a účinné prostředky, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Ovšem nejen tyto výhody skýtá využívání Feel eco produktů ve Vaší domácnosti. Naše produkty Vám přinesou ale také ekonomickou výhodu, protože naše výrobky jsou vysoce koncentrované a v konečném důsledku zákazník v přepočtu na dávku a použití prostředku ušetří také svou peněženku.