Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

eVodník® HOME

Kód: SIV 01
Neohodnoceno
26 620 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.1.2024
Jednoduchý způsob jak zabránit škodám poměrně jednoduchou instalací zařízení, které rozpozná havarijní situace a provede okamžité potřebné kroky k zamezení škody. Elektronická automatická nonstop ochrana nemovitostí proti vytopení vodou a únikům vody z vodovodních rozvodů a veškerých spotřebičů a zařízení na vodovodní rozvod připojených. Prostřednictvím internetové sítě navíc detailně a online informuje uživatele o spotřebě vody a její ceně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byli jste někdy vytopeni vodou? Platíte vysoké účty za vodu a nevíte proč? Platíte za úniky vody, o kterých ani nevíte? Máte pod kontrolou rozvod vody v zemi, ve zdi? Víte, co dokáže protékající toaleta nebo baterie? Praskla vám někdy hadička od toalety, baterie, pračky, …? Přetekla vám někdy vana, nedovřeli jste baterii vy, vaše děti? Chcete mít klid, spotřebu a pohyb vody online pod kontrolou?
 
seznamte se: eVodník®, který vás nepotopí
(dotace pro členy klubu: 932,- Kč)
"krabička", která se během prvního měsíce naučí, jak vaše domácnost používá vodu
a ušetří vám tak víc peněz, než si na první pohled umíte představit
 • nonstop chrání vaši nemovitost před vytopením vodou
 • eliminuje úniky vody, o kterých ani nevíte a přesto je platíte (nemusí to být nutně "havárie" - stačí jen reálně vidět, kolik peněz proteče zbytečně kohoutkem při mytí rukou či čištění zubů. Pořízení spořiče vody na kohoutek je pak otázkou okamžitého rozhodnutí.)
 • online informuje uživatele o nečekaných událostech
 • umožňuje i na dálku okamžitě uzavřít přívod vody
 • může komunikovat s vaším zabezpečovacím systémem EZS
 • online detailně informuje uživatele o spotřebě vody a její ceně
 • o zásahu proti škodám okamžitě informuje e-mailem a SMS
 • ke správě využívá vlastní originální webovou aplikaci VTS
 • nechce se vám číst spousta textu? pusťte si krátké instruktážní video
eVodník® HOME - bytové jednotky, rodinné domy, chaty, chalupy...
eVodník® BUSSINES - komerční provozy, administrativní budovy, školky, školy, sociální a zdravotnická zařízení, studia, muzea, archivy, datová centra, průmysl a mnohé další subjekty
Všechny tarify umožňují plnohodnotnou vzdálenou správu systému eVodník a mnoho dalších funkcí.
tarif
historie spotřeby
upozornění e-mailem
měsíční reporty
upozornění SMS
exporty dat
eVodník® BASIC
 3 měsíce
ano
 ne
 ne
 ne
eVodník® STANDARD
 1 rok
 ano
 ano
 ne
 ne
eVodník® COMFORT
 3 roky
 ano
 ano
 ano
 ne
eVodník® PREMIUM
 neomezeně
 ano
 ano
 ano
 ano
V případě zájmu nás kontaktuje (office@amalteia.cz, +420 775 89 80 87 - p. Landová), probereme základní potřebné informace a domluvíme buď termín dodání a odborné instalace (je v ceně výrobku) nebo konzultaci se zkušeným technikem přímo u vás doma/ve firmě. Montáže a servis provádíme po celé ČR.

technické informace

 • eVodník® ke komunikaci využívá bezdrátové WiFi internetové připojení. Prostřednictvím internetové sítě lze zařízení snadno nastavit, ovládat a sledovat z jakéhokoliv místa na světě oprávněným uživatelem, který je pro příslušné zařízení zaveden do systému vzdálené správy VTS.
 • eVodník® uživatele v reálném čase online informuje, jaké množství vody v daném čase vodovodním rozvodem protéká a zároveň ukáže, kolik taková spotřeba stojí minutově, hodinově, denně, měsíčně. Uživatel systému eVodník® tak má okamžitý aktuální a stálý přehled o cenách za spotřebovanou vodu v čase a není následně „zaskočen“ částkou při ročním vyúčtování. Data o spotřebách, cenách, nastaveních aj. lze jednoduše ze systému vzdálené správy exportovat do PDF, XML a CSV souborů a dále je zpracovávat ve vlastních databázích.
 • eVodník® je ryze české elektronické zařízení určené k automatické eliminaci výše popsaných možností a mnoha dalších možných událostí na vodovodních rozvodech a zařízeních k nim připojených v bytech, rodinných domech, komerčních provozovnách, administrativních budovách, archivech, studiích, datových centrech, školských, sociálních a zdravotnických zařízeních, dílčích prostorách... prostě všude tam, kde byste nechtěli, aby vám voda poškodila/zničila majetek nebo způsobila řádný průvan ve vaší peněžence za nechtěnou „spotřebu“ vody.
 • často až s nasazením systému eVodník® uživatel zjistí v jakém stavu celý jeho vodovodní rozvod je a jak daný subjekt s vodou hospodaří. Jedině takto získané přesné informace a následná správná úsporná opatření přinesou uživateli žádané finanční úspory. Již samotné sledování vlastní spotřeby vody v čase poskytuje uživateli systému eVodník® mocný nástroj k přijmutí správných úsporných opatření a případné změně návyků vzniklých z neznalosti spotřeby vody v čase.
 • uživatel systému eVodník® neplatí za "spotřebovanou" vodu v kanalizaci z protékajících toalet, kapajících kohoutků, pojišťovacích ventilů svedených do odpadů a úniků vody, o kterých ani neví. Vodovodní rozvody jsou vedeny v zemi, ve zdech, v podlahách a je nutné si uvědomit, že právě zde často dochází k únikům vody, které se mnohdy viditelně neprojeví a uživatel nemovitosti tyto "spotřeby" platí jako běžnou spotřebu vody. Systém vzdálené správy tyto „spotřeby“ zobrazí a eVodník® jim automaticky uzavřením přívodu vody do objektu zamezí.

Vodovodní rozvody, spotřebiče a zařízení k nim připojené jsou trojským koněm ve všech objektech, starých i nových, a to bez rozdílu.
V rozvodech vody je tlak, který se vlivem mnoha faktorů neustále mění (např. změna teploty vody a okolního prostředí, vliv měnících se odběrů v objektu, ale i jeho okolí...) To klade vysoké nároky při výstavbě a údržbě vodovodních rozvodů na kvalitu použitých materiálů, na kvalitu provedené práce a následně i na kvalitu připojených spotřebičů a zařízení. Ne vše je ideální a proto se setkáváme dnes a denně se škodami na majetku, které „nezkrocená“ voda působí. A nejde jen o škody fyzické na majetku samotném.
Běžné jsou statisícové škody, kdy voda nepozorovaně odteče do kanalizace prostřednictvím protékajících toalet, netěsnících nebo nedovřených baterií (nedbalost i úmysl - např. "pomsta zaměstanance vůči zaměstnavateli"), pojistných ventilů s odtokem svedeným do odpadů, neviditelných úniků z rozvodů vody vedených v zemi, kdy se voda vsakuje do země a nikdo si ničeho měsíce nevšimne (ani nemůže), dokud nepřijde vyúčtování, u kterého by měl asistovat raději lékař.
Právě proto byl vyvinut a úspěšně do prodeje zaveden český systém eVodník®, jehož cílem je ochránit váš majetek před poškozením / zničením vodou a vaši peněženku před zbytečnými platbami za „spotřebovanou“ nevyužitou vodu.
 • eVodník® je elektronická automatická nonstop ochrana nemovitostí proti vytopení vodou a únikům vody z vodovodních rozvodů a veškerých spotřebičů a zařízení na vodovodní rozvod připojených. Prostřednictvím internetové sítě navíc detailně a online informuje uživatele o spotřebě vody a její ceně.
 • eVodník® ke komunikaci využívá bezdrátové WiFi internetové připojení, prostřednictvím internetové sítě lze zařízení snadno nastavit, ovládat a sledovat z jakéhokoliv místa na světě oprávněnými uživateli, kteří jsou pro příslušné zařízení zavedeni do systému vzdálené správy VTS.
 • eVodník® uživatele v reálném čase online informuje, jaké množství vody v daném čase vodovodním rozvodem protéká a ukáže, kolik taková spotřeba stojí minutově, hodinově, denně, měsíčně. Uživatel systému eVodník® má okamžitý aktuální a stálý přehled o cenách za spotřebovanou vodu v čase a není následně „zaskočen“ částkou při ročním vyúčtování. Data o spotřebách, cenách, nastaveních aj. lze jednoduše ze systému vzdálené správy exportovat do PDF, XML a CSV souborů a dále je zpracovávat ve vlastních databázích.
Nyní již víte, že existuje eVodník®, který vás neutopí
 
Související obrázek
 • způsob jak zabránit škodám poměrně jednoduchou instalací zařízení, které rozpozná havarijní situace a provede okamžité potřebné kroky k zamezení škody
 • kontinuálně monitoruje a komunikuje
 • obdobně jako požární hlásič chrání cenný interiér (např. v budově Národního divadla), nebo technologické vybavení (laboratoře VUT) nebo prostě jen chrání domov lidí, i eVodník brání tomu, aby se drobnými netěsnostmi neznehodnotili objekty jako jsou např. dřevostavby

ekonomické porovnání

Existuje mnoho zařízení za pár korun, která detekují vodu tam, kde nemá být. Pro začátek jsou možná dobré - víte, že teče pračka / myčka, prasklo potrubí nebo se stala jiná havárie. Mezi tato zařízení patří detektory vody nebo-li záplavové senzory – například Jablotron LD-12 (cena cca 350 Kč), který připojíte k ústředně Jablotron nebo Chytrá sada Protizáplava (cena cca 2.000 Kč). Nedávnou novinkou v tomto směru je detektor zaplavení od Fibara, který je kompatibilní s Apple HomeKit, a nevyžaduje řídící jednotku (cena cca 1.800 Kč). Tato zařízení se položí do míst, kde očekáváte, že by se voda mohla vyskytnout (pračka, domácí vodárna ap.). Abyste předešli škodám, je nutné propojit senzor s elektromagnetickým ventilem, který sám zastaví přívod vody. Pokud však praskne potrubí jinde než u senzoru, o havárii se včas nedovíte. A ve chvíli, kdy si spočítáte, kolik takových detektorů konkrétně ve vaší domácnosti byste museli koupit... aha, ono to až tak levné zase není, že?

Pokud vám tedy nejde jen o havarijní stav v okolí pračky či myčky na nádobí, ale rádi byste ušetřili i za vodu, která teče zbytečně a měli vše pod kontrolou 24 hodin denně i na dálku, třeba přes celý svět, máte jedinečnou možnost namontovat si domů inteligentní vodoměr a detektor úniku vody eVodník. Toto zařízení jak již víte nejprve měsíc monitoruje spotřebu vody ve vaší domácnosti a vytvoří tak opravdu přesně na míru program, který vás bude chránit před nežádoucími situacemi.

Na rozdíl od výše uvedených senzorů je tedy jedno, kde voda uniká – měří se spotřeba přímo na přívodu do domu.

Cena je sice na první pohled vyšší než u jednotlivých detektorů - vrátí se vám však nejen při první havarijní situaci, ale právě i monitorováním spotřeby konkrétně ve vaší domácnosti: najednou si uvědomíte díky konkrétním číslům, kolik vody (a peněz) vám zbytečně utíká do umyvadla třeba při čištění zubů, a že je dobré vodu buď vypínat, nebo si nainstalovat spořiče vody (úspora 30-60% takto "spotřebované" vody a samozřejmě jsou také v naší nabídce).

 

Tři z mnoha referencí zákazníků a jeden článek z tisku:
30.000,- Kč v toaletě
Dne 4. 5. 2016 jsem obdržel vyúčtování vodného a stočného a mé očekávání přeplatku bylo zmrazeno  částkou, kterou jsem měl doplatit. Naše dlouhodobá denní
spotřeba vody za uplynulá období byla vždy okolo 0,5 m3/den. Za účtované uplynulé roční období se zvedla na hrozivých cca 1,5 m3. Ověřil jsem, že chyba není na straně dodavatele (vyúčtování, vadný  vodoměr). Prověřením celého vodovodního systému v domě jsem zjistil, že tato skutečnost byla způsobena nepochybně dlouhodobým protékáním WC u babičky, což nikdo nezjistil. Finanční škoda Kč 30.000,-
Rozhodl  jsem se proto, že se to již nesmí opakovat stejně jako rizika prasknutí přívodu vody do pračky, myčky, toalety nebo samotného rozvodu vody.

J.H., Brno, soudní znalec oboru pozemní stavitelství

Nedovřený zahradní ventil
Musím velice pochválit systém eVodník®, protože včera asi 7 x zastavil vodu a všichni mě doma kamenovali, ať ho vyhodím, než aby šli zkontrolovat, kde teče voda. Byl nedovřený zahradní ventil, takže nebýt systému eVodník®, voda by tekla celou noc a protože tady prší, tak i další dva dny by nikdo k zahradnímu ventilu nešel a měli bychom na zahradě rybník. Nehledě na „spotřebovanou“ vodu, kterou bychom museli zbytečně platit.
Ing. P. Z.
Protékající toalety na ZŠ
Systém eVodník®  jsme si pořídili, abychom měli přehled o spotřebě vody a zamezili únikům vody a případným škodám, kdyby došlo k havárii na vodovodních rozvodech. Vodou chceme šetřit a nechceme platit za nevyužitou vodu, která v podobě všemožných neviditelných úniků odteče kanalizací nenávratně pryč. Pro prvotní vyzkoušení jsme zajistili systémem eVodník® stoupačku pro dívčí toalety.
Během seznamování s ovládáním systému eVodník® za účasti zástupce obchodní společnosti došlo dvakrát k uzavření vody. Celé se to dělo během vyučovací hodiny, takže nebyl žádný důvod pro vysokou spotřebu vody na toaletách. Po druhém uzavření vody jsme provedli fyzickou kontrolu toalet a zjistili, že na jedné toaletě bylo tlačítko pro splachování zaseknuté a voda protékala toaletou proudem. Bez systému eVodník® by nám takto proteklo tisíce litrů vody a spolu s vodou i finance rovnou do kanalizace nenávratně pryč. 
Nedovedu si představit, že by se to dělo na více toaletách nebo na jiných místech v tak rozsáhlé budově, jakou naše škola je. Takto máme detailní okamžitý přehled o spotřebě vody a klid, že pokud dojde k problému, voda bude uzavřena a my se to prostřednictvím e-mailu a SMS okamžitě dozvíme.
Systém eVodník® mohu doporučit.
Mgr. David J., ředitel ZŠ, Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: