Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

EKO taška KOČKA S MYŠÍ

Kód: B 15
Neohodnoceno
144 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
14.11.2023

Originál každým fouskem! Proč by nákupní taška měla být jen nudná záležitost? S touhle taškou vás bude nakupování bavit už jen proto, jak vesele působí na každého, kdo se na ni podívá! Nu řekněte - kolikrát už jste viděli na tašce kočku chytat myš?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobky anglické společnosti ESSCHERT DESIGN si získávají další a další spokojené uživatele nejen svou nápaditostí a originalitou, ali i svou spolehlivostí při užívání. Udělejte si i vy radost některým z jejich výrobků a dopřejte úsměv na tváři nejen sobě, ale i každému, kdo vás s nimi uvidí!
 
Taška KOČKA S MYŠÍ
  • pojďte ven, vábí kousky Ego Dekor! Romanticky laděné a přírodou inspirované kousky jsou nejen krásné na pohled, nýbrž i kvalitními a spolehlivými doplňky pro každý den.
  • 40 x 40 cm, šířka 15 cm
  • délka ucha 18 cm (celková výška je tedy 58cm)
  • materiál: polypropylenová tkanina, polyester (pozn.: ano, umíme sehnat mnohem levnější varianty tašky s kočkou, nicméně takhle je originál každým fouskem a myška? ta je vážně jen na téhle tašce!)
  • váha: 108 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: