Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Edice GÉNIOVÉ - 4 tituly

Kód: VOK 199
Neohodnoceno
796 Kč –19 %
genius sada a
796 Kč –19 % 637 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
14.11.2023

Série knížek o významných osobnostech vhodná pro děti již od 5ti let. Ukažte svým dětem, že pokud mají sen a odhodlání, nic je nazastaví. Zároveň je seznámíte s nejzajímavějšími myšlenkami a díly významných osobností: Alberta Einsteina, Pabla Picassa, Leonarda da Vinciho a Stephena Hawkinga.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série naučných titulů o významných osobnostech dějin představuje různé velikány poutavou, přitom stručnou formou. Věnuje se jim z pohledu úspěchů, a to na poli pracovním i soukromém. Právě rodinné zázemí bylo v mnoha případech rozhodující pro další vývoj vědeckých objevů či uměleckých děl osobností, kterým je vždy věnován jeden ucelený svazek. Součástí toho je kromě tematicky zaměřeného textu také spousta názorných vyobrazení a ilustrací. Takto se mladý čtenář může s historickým významem i životními peripetiemi dané osobnosti seznámit ještě více zblízka. Dokáže si vytvořit jasnější představu o tom, jak asi v tehdejší době vypadal jeho všední den. Přesvědčí se, že i tito mistři a vědci, na které se dodnes odkazuje i „moderní civilizace“, byli vlastně jen lidmi, kteří dostali příležitost plně rozvinout svůj potenciál, a proto jsou zapamatováni v celé šíři činností a oborů, do nichž zasahovali. Užijte si cestu za poznáním života lidí, kteří nejen ve své době hodně znamenali!
 
Edice GÉNIOVÉ - 4 tituly
 • sada obsahuje tituly Génius Albert Einstein, Génius Pablo Picasso, Génius Leonardo da Vinci, Génius Stephen Hawking
 • technické informace jednotlivých knížek:
  • počet stran: 48
  • rozměr: 195 x 235 x 10 mm
  • vazba: pevná, bez přebalu
  • vydání: 1., r. 2019
  • hmotnost: 370 g
  • podívejte se na krátké video o edici GÉNIOVÉ 
 
Vybrali jsme z recenzí:
 • Zakoupili jsme celou sérii (da Vinci, Picasso, Hawking, Einstein), knížky jsou překrásně zpracované, pro děti jsou ideální.
 • Srozumitelná pro děti - poučná. Moje děti si oblíbily všechny tituly, až mne to překvapilo.
 • Mám-li být upřímná, tak když jsem knihu viděla poprvé a prohlížela ji, zděsila jsem se ilustrací. Mám pana Hawkinga moc ráda a byla jsem docela pobouřená, přišlo mi, že na obrázcích nevypadá tak, jako ve skutečnosti a kniha se mi prostě nelíbila jako celek... takže mé první seznámení s knihou bylo docela nepříjemné. Po pár dnech je to tak, že na knihu nedám dopustit a chválím ji, kudy chodím. Celé je to docela vtipné a plyne z toho, že není dobré, co se knih týče (ale patrně to platí i mimo knižní produkci), dát na první dojem. Kniha je vážně úžasná. Obrázky jsou velmi vydařené (vážně jo, i přes to moje prvotní zaváhání), a co je vynikající - dýchá z nich Hawkingovo nezdolná a pozitivní povaha, která se velkou měrou podílela na tom, že zde žil a tvořil tak dlouho,navzdory své vážné nemoci. Textově je kniha vynikající, zabývá se těmi podstatnými věcmi ze života i vědecké tvorby, a v knize je patrný cit pro detail a co se textu týče - přesné vyjadřování. Knihu "prověřil" i můj školou povinný syn, který má pana Hawkinga také rád a knihu přečetl za odpoledne, též chválí. A malá tříletá dcerka se naším nadšením také nakazila a nechá si z knihy předčítat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: