Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

DRC® žínka na obličej

Kód: HA 06
5 hodnocení
299 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.11.2023

Účinný a přesto šetrný peeling pro vaši pleť. Finančně výrazně úspornější a kvalitativně mnohem efektivnější v porovnání se sonickými kartáčky. Stačí udělat jediné - poprvé použít, a už se budete navždy vracet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRC® žínka na obličej
Proč si pořídit DRC® žínku na obličej? Důvodů je hned několik:
 • každá žena touží po krásné, zářivé a zdravé pleti bez pupínků, černých teček či projevů suché, šupinkující pleti, a bez hlubokých vrásek
 • obzvláštní čistící účinek DRC® žínky na obličej je docílen specialním tkanivem z vlněného mikrovlákna s miliony jemných vláken. Vedle vysokého čistícího a masážního účinku je významným přínosem pro vaši pleť také velmi jemný a šetrný peeling, kdy během krouživých pohybů bez silného tlaku vlákna oddělí od pokožky její odumřelé částice.
 • DRC® vlákna poskytnou vaší pleti příjemnou masáž, dokonalé vyčištění nečistot i z hlubokých pórů a to bez nutnosti použití čistících kosmetických prostředků, zároveň stimulují metabolismus vašich buněk a správné prokrvení pokožky - po použití se budete cítit v obličeji jako znovuzrozená, prozářená a nádherně svěží :)
 • DRC® žínka na obličej je vhodná i pro citlivou oblast kolem očí
 • viditelné výsleky oceníte již po prvním použití, při pravidelném užívání se můžete těšit z trvale jemné, jasné a mladistvé pleti. Váš obličej bude doslova zářit!
Pár tipů pro používání:
 • při silném znečištění vyperte žínku v pračce při teplotě do 40 °C s použitím pracího prostředku Saponella (výrobce Ha-Ra, Německo) bez použití aviváže, případně stačí ruční přeprání pod tekoucí vodou s použitím mýdla "Jelen"
 • před prvním a po každém použití stačí žínku propláchnout pod tekoucí teplou vodou
 • výborných výsledků dosáhnete nejen v péči o pleť na obličeji, ale i na krku a dekoltu
 • případný přechodně zhoršený obraz pokožky způsobený zesíleným vystupováním nečistot z pokožky po započetí používání není důvodem k přerušení používání
 • v případě potřeby si poradí i s odstraněním make-upu a řasenky bez použití kosmetických čisticích prostředků

 • díky speciálním vláknům snese DRC® žínka na obličej směle porovnání i s těmi nejdražšími čistícími kartáčky na obličej jako např. Rio Beauty Sonicleanse Pure FASB (Sonický kartáček na čištění pleti) za 2.999,- Kč či BEURER FC 95 Čistící kartáč pro denní použití za 2.719,- Kč (uvedené ceny jsou k datu 10. února 2018, zdroj Heureka.cz). Na trhu jsou samozřejmě i levnější varianty kartáčků v rozpětí cca od 350,- až 1.500,- Kč - ke všem samozřejmě musíte pravidelně dokupovat baterie.
 • i při nejnižší ceně čisticích kartáčků se DRC® žínka na obličej vyplatí - jde o velmi trvanlivý výrobek - v podstatě doživotní, u kterého navíc nehrozí žádné mechanické poškození jako u kartáčků na tužkové baterie (poun. autorky projektu: i po 5ti letech užívání je žínka stále stejně účinná, vlákna nejeví žádné stopy opotřebení... zkrátka funguje stále jako nová ♥)
 • úsporu přinese i možnost používání bez kosmetických přípravků a tužkové baterie také nebudete potřebovat ♣

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: