Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

DRC® žínka na obličej

Kód: HA 06
5 hodnocení
Značka: Ha-Ra®
299 Kč / ks
Externí sklad, dodání do 3-10 dnů
Můžeme doručit do:
12.8.2021

Účinný a přesto šetrný peeling pro vaši pleť. Finančně výrazně úspornější a kvalitativně mnohem efektivnější v porovnání se sonickými kartáčky. Stačí udělat jediné - poprvé použít, a už se budete navždy vracet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRC® žínka na obličej
Proč si pořídit DRC® žínku na obličej? Důvodů je hned několik:
 • každá žena touží po krásné, zářivé a zdravé pleti bez pupínků, černých teček či projevů suché, šupinkující pleti, a bez hlubokých vrásek
 • obzvláštní čistící účinek DRC® žínky na obličej je docílen specialním tkanivem z vlněného mikrovlákna s miliony jemných vláken. Vedle vysokého čistícího a masážního účinku je významným přínosem pro vaši pleť také velmi jemný a šetrný peeling, kdy během krouživých pohybů bez silného tlaku vlákna oddělí od pokožky její odumřelé částice.
 • DRC® vlákna poskytnou vaší pleti příjemnou masáž, dokonalé vyčištění nečistot i z hlubokých pórů a to bez nutnosti použití čistících kosmetických prostředků, zároveň stimulují metabolismus vašich buněk a správné prokrvení pokožky - po použití se budete cítit v obličeji jako znovuzrozená, prozářená a nádherně svěží :)
 • DRC® žínka na obličej je vhodná i pro citlivou oblast kolem očí
 • viditelné výsleky oceníte již po prvním použití, při pravidelném užívání se můžete těšit z trvale jemné, jasné a mladistvé pleti. Váš obličej bude doslova zářit!
Pár tipů pro používání:
 • při silném znečištění vyperte žínku v pračce při teplotě do 40 °C s použitím pracího prostředku Saponella (výrobce Ha-Ra, Německo) bez použití aviváže, případně stačí ruční přeprání pod tekoucí vodou s použitím mýdla "Jelen"
 • před prvním a po každém použití stačí žínku propláchnout pod tekoucí teplou vodou
 • výborných výsledků dosáhnete nejen v péči o pleť na obličeji, ale i na krku a dekoltu
 • případný přechodně zhoršený obraz pokožky způsobený zesíleným vystupováním nečistot z pokožky po započetí používání není důvodem k přerušení používání
 • v případě potřeby si poradí i s odstraněním make-upu a řasenky bez použití kosmetických čisticích prostředků

 • díky speciálním vláknům snese DRC® žínka na obličej směle porovnání i s těmi nejdražšími čistícími kartáčky na obličej jako např. Rio Beauty Sonicleanse Pure FASB (Sonický kartáček na čištění pleti) za 2.999,- Kč či BEURER FC 95 Čistící kartáč pro denní použití za 2.719,- Kč (uvedené ceny jsou k datu 10. února 2018, zdroj Heureka.cz). Na trhu jsou samozřejmě i levnější varianty kartáčků v rozpětí cca od 350,- až 1.500,- Kč - ke všem samozřejmě musíte pravidelně dokupovat baterie.
 • i při nejnižší ceně čisticích kartáčků se DRC® žínka na obličej vyplatí - jde o velmi trvanlivý výrobek - v podstatě doživotní, u kterého navíc nehrozí žádné mechanické poškození jako u kartáčků na tužkové baterie (poun. autorky projektu: i po 5ti letech užívání je žínka stále stejně účinná, vlákna nejeví žádné stopy opotřebení... zkrátka funguje stále jako nová ♥)
 • úsporu přinese i možnost používání bez kosmetických přípravků a tužkové baterie také nebudete potřebovat ♣

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Pojďme si nejprve krátce představit výrobky společnosti Ha-Ra
 
 • Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čistícím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovány s maximální pečlivostí. Jestliže se však přesto výjimečně stane, že některý druh zboží vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
 • Pro specifické potřeby čištění různých typů povrchů a druhů znečištění jsou v nabídce výrobky, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
 • Prodej Ha-Ra výrobků je realizován formou přímého prodeje, a to z přesvědčení, že právě tento způsob obchodu, založený na přímém kontaktu se zákazníkem, umožňuje praktické předvedení výrobků a jejich účinků v praxi, kdy si zákazník v mnoha případech uvědomí svou setrvačnost starých postupů a rád zrealizuje nové. Někdy tato změna návyků, formovaná mnohdy i desítky let, vyžaduje určitý čas. Proto platí zásada, že zákazník by měl výrobky nejen vidět, ale také mít možnost si je sám otestovat.
 • Zaučením zákazníka Ha-Ra poradcem je zaručena optimální manipulace a způsob použití výrobků.
 • Díky fyzikálně-mechanickým účinkům Ha-Ra vláken můžeme v domácnosti i průmyslu ušetřit více než 95 % čistících prostředků.
 • Miliony domácností po celém světě již poznaly, že s Ha-Ra výrobky lze pracovat nejen ekologičtěji, ale i podstatně rychleji a účinněji než při použití běžných chemických čistících prostředků.
 • Společnost Ha-Ra se rovněž úspěšně zabývá výzkumy v oblasti čištění odpadních vod. S velkými náklady vyvinula jedinečný průmyslový systém čištění odpadních vod, který nejen významným způsobem ulehčuje čističkám, ale především přispívá k zvýšení kvality a čistoty našich vod.
 • Krátké video o společnosti Ha-Ra - představení společnosti, ruční výroba (2 minuty)
Tajemství úspěchu
 
Již ve svém mládí toužil Hans Raab po nezávislosti a samostatnosti. Vznik podniku úklidových služeb v sárském městě Dudweileru, který založil se svou manželkou Verou, byl jen logickým krokem k naplňování jeho vize. Díky vysoké angažovanosti a odborným znalostem vyrostl v krátké době ze skromných začátků prosperující podnik, který nabízel pracovní příležitosti pro více než 100 lidí.
Brzy však Hans Raab zjistil u sebe a u svých spolupracovníků zdravotní problémy, které přičítal dennímu kontaktu s chemickými čisticími prostředky. V této době si vzpomněl, že někde slyšel zprávu o původních obyvatelích Afriky a o jejich účinných a neškodných čisticích metodách. Hans Raab si však současně uvědomoval jedno: pískem, jílem a vodou již v takzvaném civilizovaném světě čistit nelze. Musí tedy vynalézt něco jiného.
Po mnohaletých pokusech vyvinul Hans Raab výrobní postup na výrobu čisticích textilií, které čistí bez chemických přípravků. Miliony nejjemnějších speciálních mikrovláken a nanovláken během čisticího procesu uvolňují i ty nejhouževnatěji ulpívající částice nečistoty a mastnoty a pohlcují je. Tento průkopnický vynález byl začátkem velikého úspěchu Ha-Ra.
Za svůj okenní čistič byl Hans Raab vyznamenán v roce 1982 na veletrhu vynálezců v Basileji zlatou medailí. V roce 1984 pak vytvořil Hans Raab nový světový rekord. V hotelu Hilton v Basileji vyčistil 638 m2 okenních ploch za 2 hodiny a 54 minut!
Byla to tvrdá a trnitá cesta, po které se Hans Raab se svojí rodinou ubíral, ale díky účinnosti a kvalitě jím vyvinutého "fyzikálně-mechanického" čisticího systému se Hans Raab ke konci 80. let dočkal vítězného tažení této metody.
Dnes je Ha-Ra zastoupena ve více než padesáti zemích světa a Hans Raab ve svém výzkumu pokračuje…
Záruka kvality
Ha-Ra® výrobky nesou značku: "Made in Germany" a "Made in Schwitzerland"
Ha-Ra výrobky jsou přesvědčivé svým mimořádným čisticím výkonem a svou dlouhou životností. Jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a zpracovávány s vysokou pečlivostí. Jestliže se však přesto stane, že některý druh zboží výjimečně vykáže materiálovou nebo výrobní vadu, bude vždy vyměněn.
Pro specifické potřeby různých typů povrchů a druhů znečištění můžeme nabídnout právě ty typy vláken a výrobků, jejichž specifické vlastnosti jsou přesně přizpůsobeny daným požadavkům.
Ha-Ra® produkty jsou téměř všechny patentovány a právně chráněny ochrannými známkami.
Pouze Vy tak máte k dispozici čisticí schopnost i Ha-Ra kvalitu!  
 

Výsledek obrázku pro ha-ra