Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Dětský koberec SOVIČKY 100 x 140 cm

Kód: NZ 50
Poslední kousky
Neohodnoceno
864 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024

Do dětského pokojíčku patří jen ty nejkrásnější kousky! Pořiďte do něj tedy dětský koberec Zala Living, který je nejen krásně barevný, ale i velmi odolný. Nová vychytávka se jmenuje heat-set frisé a postará se o to, aby váš nový kobereček vydržel roky a roky jako nový i při vysoké zátěži. Výška vlasu 1 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový koberec? Pak jedině zn. UNIVERSAL! Proč? Koberce UNIVERSAL vynikají nejen pestrými a originálními vzory, ale i technologií, kterou jsou upravovány. Tato vychytávka se jmenuje heat-set frisé. Vlákna jsou speciálně tepelně upravována tak, aby se zvýšila jejich odolnost a prodloužila životnost. Koberce tak snesou i vysokou zátěž, a přesto zůstanou dlouho krásné!
 
Kusový koberec 100 X 140 cm SOVIČKY
  • hmotnost 2,5 kg
  • koberec je vyroben z polyamidu, který má skvělé tepelné a akustické izolační vlastnosti. S tímhle společníkem si už vaše dítko nebude muset hrát na tvrdé a studené podlaze ♥
  • materiál s úpravou heat-set frisé: metoda, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.
    Koberec je také antistatický, což přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce.

  • výška vlasu 8 mm
  • zadní strana: juta
  • údržba: vysávejte vysavačem, pro náročnější čištění použijte šetrné ekologické prostředky, případně nechte odborně vyčistit.
  • nepoužívejte běžnou chemii - znehodnotili byste tak úpravu heat-set frise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: