Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Cukrovka od A do Z

Kód: VOK 07
1 hodnocení
Značka: Euromedia
180 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Srozumitelně a jednoduše napsané informce o všem, co potřebujete vědět o cukrovce. Informace uvedené v jednotlivých kapitolách vám pomohou porozumět tomu, jak udržet rovnováhu mezi nesnázemi spjatými s cukrovkou a plnohodnotným a aktivním životem. Najdete zde také užitečné rady, jak zvládnout sociální a emoční problémy každodenního života s cukrovkou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak jako většina lidí trpících cukrovkou, setkali jste se pravděpodobně i vy s některými výrazy týkajícími se této nemoci, kterým jste nerozuměli, nebo jste při čtení článku v časopise nebo knihy o cukrovce narazili na téma, které pro vás bylo složité a matoucí. Tato kniha vám poskytne jednoduché, avšak hodnotné odpovědi na všechny vaše otázky, ať už cukrovkou trpíte několik let, anebo jste se o tom dozvěděli teprve nedávno. Tento zcela přepracovaný a abecedně seřazený průvodce obsahuje ty nejnovější poznatky o léčbě cukrovky, včetně nových způsobů léčby. 

Cukrovka od A do Z
  • srozumitelně a jednoduše o všem, co potřebujete vědět o cukrovce
  • autor: americká diabetická společnost
  • počet stran: 216
  • rozměr knihy: 13 x 20 x 2 cm
  • vazba: měkká
  • nakladatel: Pragma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Seznamte se: EUROMEDIA GROUP
  • Euromedia Group, a. s., (dále jen EMG) patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice
  • vlastní nakladatelské značky Kalibr (od r. 2018, navazuje na značku Knižní klub používanou v letech 1992–2018), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000), Universum (od r. 2000), YOLI (od r. 2014), Esence (od r. 2016), Pragma (od r. 2016), Pikola (od r. 2017), Listen (od r. 2018), Laser (od r. 2018) a Brána (také 2018). Jednotlivé nakladatelské značky EMG svým zaměřením usnadňují čtenářům v orientaci.
  • v České republice zahájila EMG svou obchodní činnost na jaře roku 1991. O rok později začala pod názvem Knižní klub úspěšně provozovat čtenářský klub, který během své dvacetileté existence zaujal již více než 1 milion čtenářů. V současné době má Knižní klub přibližně 200 000 členů.
  • EMG je rovněž vlastníkem největšího knižního velkoobchodu v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.
Výsledek obrázku pro knižní klub