Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Cukrovka od A do Z

Kód: VOK 07
1 hodnocení
180 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024

Srozumitelně a jednoduše napsané informce o všem, co potřebujete vědět o cukrovce. Informace uvedené v jednotlivých kapitolách vám pomohou porozumět tomu, jak udržet rovnováhu mezi nesnázemi spjatými s cukrovkou a plnohodnotným a aktivním životem. Najdete zde také užitečné rady, jak zvládnout sociální a emoční problémy každodenního života s cukrovkou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak jako většina lidí trpících cukrovkou, setkali jste se pravděpodobně i vy s některými výrazy týkajícími se této nemoci, kterým jste nerozuměli, nebo jste při čtení článku v časopise nebo knihy o cukrovce narazili na téma, které pro vás bylo složité a matoucí. Tato kniha vám poskytne jednoduché, avšak hodnotné odpovědi na všechny vaše otázky, ať už cukrovkou trpíte několik let, anebo jste se o tom dozvěděli teprve nedávno. Tento zcela přepracovaný a abecedně seřazený průvodce obsahuje ty nejnovější poznatky o léčbě cukrovky, včetně nových způsobů léčby. 

Cukrovka od A do Z
  • srozumitelně a jednoduše o všem, co potřebujete vědět o cukrovce
  • autor: americká diabetická společnost
  • počet stran: 216
  • rozměr knihy: 13 x 20 x 2 cm
  • vazba: měkká
  • nakladatel: Pragma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: