Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Cedrové doplňky set 34 ks

Kód: COM 04
1 hodnocení
Značka: Compactor
267 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Vůně cedrového dřeva je pro lidi příjemná, pro roztoče a šatní moly je naopak odpudivá. Cedr toho však pro nás umí udělat mnohem víc, jak si můžete přečíst v detailu produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedrové doplňky set 34 ks
I když jsou Francouzi vyhlášení svou bezstarostností, je právě francouzská značka COMPACTOR přeborník na úklid a organizaci domáctnosti a vy díky jejím výrobkům zvládne vše daleko rychleji a snadněji. Ať už potřebujete dát do latě šatník, koupelnu nebo kuchyň, Compactor vám s tím hravě a hlavně za hubičku pomůže :) Novinkou v jejich nabídce je široká škála cedrových doplňků, vyrobená z cedrového dřeva těženého v souladu s ekologickými a přírodními principy.
  • Cedrové dřevo - síla a harmonie (Cedrus deodara / Cederela odorata)
  • Již před mnoha staletími si naši předkové všimli, že různé druhy dřeva mají různou vůni. S tímto uvědoměním je spojen také začátek vykuřování obydlí, které mělo nejen vypudit nepříjemný hmyz, ale také posílit harmonii domova. Dnes se stále více lidí vrací k těmto přírodním zákonům a využívá sílu vůní pro navození té správné atmosféry pro odpočinek, meditaci či přemýšlení.
  • Cedr je považován v mnoha kulturách za boží strom. Cedrové dřevo působí při vykuřování posilujícím a harmonizujícím účinkem, propůjčuje odvahu, vytrvalost, upřímnost, ale také prestiž a prosperitu. Chrání před nočními můrami. Symbolizuje vážnost a blahobyt.
  • Pro zcela praktické užití je navíc teplá, kořeněná a aromatická vůně cedru účinným prostředkem proti molům.
  • Set obsahuje 14 cedrových kuliček, 6 srdíček, 6 koleček s otvorem pro zavěšení na ramínko a 2 destičky s věšákem (délka 17 cm, k zavěšení na běžnou šatní tyč)
  • Cedrové doplňky využijte nejen v šatní skříni - srdíčka a kuličky použijte jako dekoraci kdekoliv ve svém bytě či pracovním prostředí, dejte si ji do kabelky či kapsy kalhot (bundy), kde se jich můžete dotýkat... uvidíte, na kolik dalších možností ještě sami přijdete!
  • Pro oživení přirozené vůně můžete občas cedrové doplňky přetřít jemným smirkovým papírem.
  • Pro zesílení harmonizujícího účinku na ně můžete kápnout čisté esenciální vůně z naší nabídky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Díky této francouzské značce zvládnete úklid i organizaci během pár chvil. Ať už potřebujete dát do latě váš šatník, koupelnu nebo kuchyň, Compactor vám hravě pomůže.