Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Čaj TRONKA - Mursalský čaj 35 g

Kód: HR 010
100% příroda
4 hodnocení
95 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Čaj plný stopových prvků a minerálů vhodný pro všechny věkové kategorie včetně dětí má řadu podpůrných léčivých benefitů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrat z nepřeberné nabídky čajů na našem trhu to nejlepší pravděpodobně vůbec nejde - podmínku BIO kvality splňují když ne stovky, tak určitě desítky různých dodavatelů. Výběr moc neusnadňoval ani fakt, že co člověk, to jiná chuť, jiná potřeba, jiný zvyk. Přidali jsme tedy ještě jedno kritérium výběru - a to najít takové čaje, které jsou něčím výjimečné. Čím? Zjednodušeně řečeno "nekoukají na nás z každého regálu či webové stránky". Prostě najít "n ě c o", co vás bude lákat k otestování :-). Věříme, že čaje řady TRONKA i ALIN od společnosti HRISTINA si vás získají svou nevtíranou chutí stejně tak jako svými podpůrnými účinky na vaše zdraví a zařadí se mezi stálice ve vaší kuchyni.
Čaje TRONKA vychází z prastarých bulharských receptur. Bylinky pro tyto čaje jsou s láskou pěstovány a sbírány v Bulharsku v regionu Strandža a Sakar - tedy v oblasti, která je známá již od starověku pro své bohatství bylin s mimořádnými léčivými účinky. Již Theophrastus (371 - 287 př.nl), který je považovaný za otce botaniky, mluví ve svém díle "Studie rostlin" o Thrákii jako o nejbohatší oblasti léčivých bylin na světě té doby. Toto bohatství si oblast zachovala až do dnešní doby.
V čajích řady TRONKA i ALIN budete marně hledat syntetické vůně, konzervanty a barviva, za to v nich jsou bylinky té nejvyšší kvality, vypěstované v oblastech bez toxických nečistot a jiných nepříznivých vlivů. Dalším skvělým prvkem je i to, že firma využívá především recyklovaný, biologicky rozložitelný papír, a i bez barevných komerčně laděných obrázků si vás získají právě a především svou kvalitou a účinky.
Čaj TRONKA - Mursalský čaj 25 g
 
Mursalský čaj je jednou z léčivých rostlin rostoucích v oblastech Bulharska. Obsahuje velké množství flavonoidů, železo, měď, kobalt, zinek draslík, hořčík, sodík a další stopové prvky. Neobsahuje teiny - takže ho můžete vypít i dva litry denně. Český název je Hojník horní (Sideritis Scardica). Rostlina je přísně chráněná. Pěstování v přirozené lokalitě v souladu s environmentálními zásadami je pro zn. Tronka samozřejmostí. 
Účinky prověřené užíváním i výzkumy:
  • antioxidační i antianemické účinky (výzkum zjistl blahodárný vliv na játra, mnoho nemocí i zpomalení stárnutí). Silným antioxidantem je především díky vysokému obsahu selenu.
  • posilující účinky
  • jedna z nejlepších bylin na kašel
  • snižuje krevní tlak a snižuje tak riziko srdečního infarktu i mozkové mrtvice
  • zabraňuje vzniku nádorových buněk
  • brání rozvoji arteriosklerozy (kornatění tepen)
  • pomáhá při léčbě respiračních onemocnění (kašel, bronchitida) i při onemocnění močových cest a zánětu prostaty
  • velmi účinný efekt při onemocnění jater a ledvin
  • lidé pijící tento čaj netrpí onemocněním ledvin ani ledvinovými kameny
  • čaj je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně dětí

Příprava čaje: na 1 litr čaje použijte 3 klasy. Vložte je do konvice nejlépe z porcelánu, zalijte je 250 ml vroucí vody a zakryjte víčkem. Nechte zchladnout na pokojovou teplotu, poté dolijte 750 ml horké nebo studené vody podle toho, jak si chcete čaj připravit.

Složení: klasy mursalského čaje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: