Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Čaj na hubnutí 30 g (20 x 1,5 g)

Kód: MIL 02
100% příroda
1 hodnocení
39 Kč / ks
Na dotaz

Pu-erh čaj, přezdívaný také jako čínský penicilín, v jedinečné kombinaci s bylinkami podporujícími boj s nevítanými kily. Důležitou složkou čaje je samozřejmě voda - měkká a se správnou hodnotou PH, aby se chuť čaje naplno rozvinula.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj na hubnutí 30 g (20 x 1,5 g)
 • 20 kusů papírových nálevových sáčků MilotaBag (tedy nikoliv nylonových, jak je to u většiny jiných značek na trhu).
 • složení: medvědice list, jitrocel list, fenykl plod, pu-erh čaj, tymián nať, borůvka nať
 • samotný čaj musí být doplněn správnými stravovacími návyky
 • Příprava: 1 sáček přelít 0,2 l vařící vody. Louhovat 10 minut.
 • skladovat v suchu při teplotě do 25 °C
 • uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.
 • fenykl je používaný pro svoje účinky na lidské zdraví celá staletí, v římských časech byl symbolem síly a odvahy. Navíc již v té době byl dobře znám svými uklidňujícími účinky na zažívací trakt, účinky na nechutenství a uštknutí hadů. Fenykl užívaný v čaji pomáhá okamžitě ulevit od zažívacích problémů, zácpy a nadýmání. Kromě řešení zažívacích problémů je fenykl důležitou součástí směsí, které řeší širokou škálu zdravotních problémů jako jsou hormonální nerovnováha, selhání ledvin, zvýšení kojení a hubnutí.
Komplexní informace o čaji PU-ERH:
Pu Erh je čaj trošku tajemný. Dříve se tak označovaly všechny lisované čaje, které byly vyrobeny v čínské provincii Yunnan. Dnes pod názvem Pu Erh nebo Pchu-er najdeme jen čaje fermentované dodatečně, a to za účasti bakterií a plísní. Nelekejte se! Oba mikroorganismy se přirozeně vyskytují na čajovníkových lístcích.
Dodatečně fermentovaný čaj má chuť, na kterou si mnozí čajomilci musejí zvyknout. Někomu Pu Erhy učarují s prvním douškem, jiný se k nim „propije“ delším zkoušením. Jsou zvláštně zemité. Sypané Pu Erhy mohou vynikat silnou svíravostí a nahořklostí měnící se v dlouhou nasládlost. Lisované čaje tohoto typu bývají nasládle až medovitě zemité, hořkosladké a svíravé jen minimálně.
Zvláštní je také fakt, že na rozdíl od ostatních čajů, Pu Erhům stáří prospívá. Nejstarší čaje bývají velmi jemné, ale taky velmi drahé. Na trhu lze opatřit čaje 30 i 50 let staré. Většinou si je ale dobře střeží největší specialisté a milovníci Pu Erhů pro vlastní potřebu a potěšení přátel.
Je Pu-Erh skutečně čínský penicilin?
Občas se mu tak říká. Díky unikátnímu způsobu výroby obsahuje málo teinu, zato dost antioxidantů a jiných zdraví prospěšných látek. O skvělých výsledcích v prevenci a řešení zejména civilizačních neduhů mluví desítky odborných studií.
Journal of the Science například publikoval zprávu, že Pu Erh vykazuje aktivitu vedoucí ke snížení hladiny cukrů a tuků v krvi. Oncology Research Featuring Preclinical and Clinical Cancer Therapeutics informoval o výsledcích výzkumu na krysách, který prokázal totéž. Journal of Agricultural and Food Chemistry otiskl text uvádějící, že konzumace Pu Erhu významně snižuje výskyt koronárních a cerebrovaskulárních příhod a má nezanedbatelný protizánětlivý efekt.
Tolik vědci. Z pohledu tradiční čínské medicíny, která Pu Erh používá víc jak 2000 let, lze čaj popíjet celodenně a dlouhodobě. Kdo tak činí, může se dočkat:
 • Redukce váhy: Pu Erh pomáhá pomalu, ale jistě v boji s nevítanými kily.
 • Detoxikace: Pu Erh je ideálním nápojem pro období očistných kůr a půstů.
 • Udržení správné hladiny cholesterolu: Pu Erh dokáže při konzumaci 3 šálků denně optimalizovat hladinu cholesterolu až o 13 procent za měsíc.
 • Zlepšení trávení: Pu Erh usnadňuje trávení tučných jídel, aktivuje látkovou výměnu.
 • Posílení imunity: Pu Erh obsahuje vitamin E, který se významně podílí na zvýšení obranyschopnosti organismu.
 • Zahnání infekcí: Pu Erh dokáže chránit tělo před infekčními neduhy a zabraňuje množení bakterií. V čaji byla potvrzena přítomnost přírodních antibiotik.
 • Odbourání alkoholu: Pu Erh napomáhá rychlejšímu rozkladu alkoholu a zmírňuje příznaky kocoviny.
 • Přivolání dobré nálady: Pu Erh obsahuje sice méně teinu než černý nebo zelený čaj, přesto má schopnost navodit relaxaci, uvolnění a příjemnou náladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
balení: porcovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: