Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Čaj Lymforegen 20 x 1,5 g

Kód: TOP 46
2 hodnocení
58 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Bylinná čajová směs pro podporu správné funkce lymfatického systému. Lahodná, nevtíravá chuť je důvodem, proč si ho oblíbili i muži :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lymforegen – bylinná čajová směs, 20 x 1,5 g

Použití: Lymforegen čaj je přípravek, který obsahuje bylinnou kompozici ze 7 druhů bylin. Optimálně fungující lymfatický systém je důležitý parametr pro zdraví člověka. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Více o účincích bylin naleznete v herbářích a lékopisech.

Obsah:

 

1 dávka

(1 nálevový sáček)

Denní dávka

2 – 3 šálky denně

% DDD

Denní doporučená dávka

Pampeliška kořen a nať

450 mg

900 – 1350 mg

Není stanoveno

List kopřiva

450 mg

900 – 1350 mg

Není stanoveno

Květ třapatky nachové

150 mg

300 – 450 mg

Není stanoveno

Květ měsíčku  

150 mg

300 – 450 mg

Není stanoveno

Nať přeslička

150 mg

300 – 450 mg

Není stanoveno

Pomeranč oplodí

75 mg

150 – 225 mg

Není stanoveno

Citrónová tráva

75 mg

150 – 225 mg

Není stanoveno

 

Složení: pampeliška kořen a nať, list kopřiva, květ třapatky nachové, květ měsíčku, nať přeslička, pomeranč oplodí, citrónová tráva

Příprava: 1 nálevový sáček zbavený vrchního papírového obalu zalijeme 0,25 l vroucí vody a necháme luhovat 5 - 8 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý těsně před užitím.

Dávkování: doporučujeme vypít 2 až 3 šálky denně. Obsah živin a energetická hodnota 1 nálevového sáčku jsou zanedbatelné.

Doplněk stravy: nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do tří let. Překročení doporučené denní dávky nevyvolává zdravotní riziko. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Způsob skladování: v suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Neskladujte na přímém slunci.

Hmotnost: 20 nálevových sáčků á 1,5 g, netto 30 g.


Lymfatický systém a překyselený organizmus, smutný syndrom dnešní doby
Lymfatický systém má zásadní význam pro opravu tkání a ochranu lidského těla před nemocemi. Nesprávné odvodnění lymfatického systému vede k poškození imunitního systému, nebo dokonce k nádorům lymfatických uzlin.
Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, různé poruchy funkce imunitního systému a další. Právě lymfatickým systémem se také nejčastěji po těle šíří rakovina. Poté, co primární tumor pronikne do některé z lymfatických cév, se mohou jeho části oddělit a rozptýlit se (metastázovat) po organismu do jedné či více lymfatických uzlin.
Lymfě škodí každodenní stres, nepravidelná životospráva, jídelníček s přemírou sladkostí, rafinovaných potravin, chemických aditiv, tučných pokrmů, červeného masa nebo mléčných výrobků.
Činnost lymfatického systému negativně ovlivňuje také nedostatek času. Pokud si neuděláte čas na sebe, třeba na vyléčení chřipky, škodíte tak i lymfatickému systému. I my sami můžeme zlepšit fungování lymfatického systému. Důležitá je i změna jídelníčku. Po konzumaci některých potravin může zůstat v organismu velké množství odpadů a proto může dojít k otokům v lymfatickém systému. K potravinám, které nejlépe působí na lymfatický systém, patří čerstvé ovoce a čerstvá zelenina. Měli byste se rozhodně vyhnout slazeným i neslazeným syceným nápojům a pít pokud možno vyčištěnou "kohoutkovou" vodu, aby tělo zůstalo hydratované a lymfa proudila správně. Dobrým pravidlem je vypít za den 0,4 l vody na každých 10 kg své váhy, resp. cca 2/3 by měla být voda a 1/3 může přijít z ovoce a jiného jídla. Pomoci vám mohou i byliny, které pročistí ledviny, játra, slinivku a slezinu od chorobných látek.
Špatná životospráva může škodit nejenom lymfě, ale zároveň může nabourávat rovnováhu kyselin a zásaditých látek, kdy dochází k překyselení organismu. Překyselený člověk je bez energie a často unavený, špatně spí, bolí ho svaly, hlava. Také ho mohou trápit ekzémy, zácpy nebo průjmy. Harmonie organismu je prevencí proti virózám, bolení hlavy, zad, žaludku... v podstatě proti všemu - i proti již zmíněné neustálé únavě. Když dodáme tělu málo zásaditých látek, odebírá si je poté z důvodů pudu sebezáchovy k přežití ze svých vnitřních zásob - například vápník z kostí, chrom ze slinivky atd. Je logické, že pak prvky chybí - a vznikají choroby jako jsou alergie, artrózy, ale i záněty. 
Udělejte si test a změřte si pH moči, která vám překyselení odhalí. Moč upozorňuje na překyselenou krev. První ranní moč může mít pod pH 7, přes den by pak už měla mít minimálně pH 7. Když máte v průběhu dne pH moči pod 7, měli byste urychleně začít řešit překyselení organismu. Ale pozor - pokud má moč naopak již od samého rána vysoké pH (7,4), může to znamenat, že ledviny špatně vylučují kyseliny. 
Acidóza působí až na buněčnou úroveň a jedna z možností, jak odbourávat kyseliny z organismu, je dodávat organismu zásadité látky. Správné minerály a stopové prvky nalezneme hlavně v zelenině nebo ve vhodných přírodních doplňcích - zde se ovšem nevyplatí spoléhat na reklamu (re-klama = opakované klamání), obvykle platí přímá úměra, že čím větší mediální reklamu výrobek má, tím horší je jeho kvalita. Kvalitních výrobků s masovou reklamou je jak šafránu - upřímně řečeno, zatím v naší nabídce žádný takový není. O to příjemnější je pro vás poměr cena - kvalita u těch výrobků, které jsem pro vás postupně našli, v praxi otestovali a teprve potom do nabídky zařadili :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
balení: porcovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: