Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Čaj černý sypaný PU-ERH-YUANNAN 70 g

Kód: BOT 11
Neohodnoceno
Značka: Botanico
78 Kč –13 %
čaj černý pu erh a
78 Kč –13 % 68 Kč / ks
Skladem (2 ks)
“Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.” V Číně považují tento čaj za jednu z 20 nejúčinnějších rostlin na světě. Čaj napomáhá zklidnění nervů, přenosu kyslíku do tělesných orgánů a stimuluje duševní činnost. Říká se mu také požírač tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý čaj PU-ERH-YUNNAN dodatečně fermentovaný, sypaný, 70 g
  • “Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.”
  • obsahuje velké množství látek, které ovlivňují lidský organismus. Mezi nejvýznamnější patří kofein, který je v čaji zastoupen v průměru 4 %. Z vitamínů skupiny B obsahuje ve vodě rozpustný B1, který působí jako “nervový” vitamín, důležitý hlavně při duševní práci. Vitamín P přispívá k hromadění kyseliny askorbové, tedy vitamínu C. Čaj obsahuje také fluor a řadu dalších prvků a minerálních látek důležitých pro lidský organismus (např. draslík).
  • aromatické látky obsažené v čaji společně s chlorofylem přispívají ke zklidnění nervů, napomáhají přenosu kyslíku do tělesných orgánů a stimulují duševní činnost. Tomuto čaji se říká také požírač tuků.
  • v Číně považují tento čaj za jednu z 20 nejúčinnějších rostlin na světě
  • být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad plnohodnotného života.
  • podpořte své zdraví! Až se vrátíte z fitka, běhu nebo plavání, uvařte si čaj Pu Erh. A pokud vám zrovna na pohyb nezbývá čas nebo síla, dejte si čaj dvakrát denně :) Jeho vitaminy, minerály a antioxidanty vás postaví na nohy!
  • odbourává kocovinu
  • složení: černý čaj čínský

Pu-Erh čaj je pravděpodobně nejvíce podobný čaji, který Číňané znali již zhruba před 2000 lety. Ve slovníku autora Kuó Pó z roku 350 našeho letopočtu lze najít zmínku o léčivém čajovém nápoji. Tento byl připravován z obrovských zelených listů stlačených do tvaru koláče, které byly poté tak dlouho fermentovány, dokud nezískaly červenohnědou barvu. Za zdroj Pu-Erh-čaje je pokládán volně rostoucí čajovník druhu ‘Camellia assamica’, odrůda ‘dyeh’ s nevšedně velikými listy.
 
Černý čaj Pu-erh je proslulý svými zdravotními účinky. Působení čaje, prokázané výzkumy, se uplatňují v prevenci i léčení chronických civilizačních chorob. Pravidelné pití tohoto čaje detoxikuje organismus a reguluje metabolismus. Je také nazýván požíračem tuků.
 
Redukce váhy: Pu Erh pomáhá pomalu, ale jistě v boji s nevítanými kily.
Detoxikace: Pu Erh je ideálním nápojem pro období očistných kůr a půstů.
Udržení správné hladiny cholesterolu: Pu Erh dokáže při konzumaci 3 šálků denně optimalizovat hladinu cholesterolu až o 13 % za měsíc.
Zlepšení trávení: Pu Erh usnadňuje trávení tučných jídel, aktivuje látkovou výměnu.
Posílení imunity: Pu Erh obsahuje vitamin E, který se významně podílí na zvýšení obranyschopnosti organismu.
Zahnání infekcí: Pu Erh dokáže chránit tělo před infekčními neduhy a zabraňuje množení bakterií. V čaji byla potvrzena přítomnost přírodních antibiotik.
Odbourání alkoholu: Pu Erh napomáhá rychlejšímu rozkladu alkoholu a zmírňuje příznaky kocoviny.
Přivolání dobré nálady: Pu Erh obsahuje sice méně teinu než černý nebo zelený čaj, přesto má schopnost navodit relaxaci, uvolnění a příjemnou náladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Černé
balení: sypaný
Typ: bez příchutě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Představujeme společnost BOTANICO - 20 let na českém trhu
v naší nabídce pod touto značkou najdete:
především syrovátku - neprávem opomíjenou
bylinkovou kosmetiku (i tradiční - např. kopřiva, bříza, dub)
ručně vyráběná mýdla, pěny do koupele a další výrobky přírodní péče o tělo
čaje z českých bylinek

Z webových stránek dodavatele jsme pro vás převzali toto jejich krátké představení se. Za nás musíme připojit alespoň to, že jejich výrobky opět zcela potvrzují pravidlo, že v lokálních českých firmách vznikají výrobky, které mají jedinou nevýhodu: málo se o nich ví, a tak lidé kupují zahraniční, méně kvalitní a často i dražší. Těšíme se, že společně všechny tyto firmy podpoříme svými nákupy a přispějeme tak k rozvoji naší vlasti.
 
Naše firma, založena v r. 1998 jako rodinná manufaktura, se zabývá ruční výrobou přírodních produktů. Vyrábíme všechny produkty uvedené na našich stránkách. Snažíme se, aby naše produkty byly maximálně účinné s ohledem na žádoucí použití přírodních surovin nebo surovin, které mají původ v přírodních materiálech. Chceme uspokojit i ty nejnáročnější klienty a jejich přání na hypoalergenní receptury. Klademe důraz na rukodělné provedení a design.
Vyrábíme v České Republice a nehodláme to měnit. 
Naší filozofií vždy bylo a je jen jedno heslo: SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA. Proto jsme se rozhodli vyrábět produkty, které mají zcela odlišný charakter než ty, které se běžně nabízejí v obchodní síti. Tam, kde je to možné, vždy používáme přírodní suroviny a každá receptura a ingredience je užita s podmínkou, že výsledný produkt musí příznivě ovlivnit zdraví spotřebitele, být bezpečný a prověřený, hypoalergenní (proto např. používáme velmi jednoduché konzervační systémy tam, kde je to nutné, některé produkty jsou připraveny tak, že konzervační látky obsahovat nemusí), příjemný a přírodní.
 
Výsledek obrázku pro botanico logo
                     Související obrázek   Výsledek obrázku pro botanico syrovátka   Výsledek obrázku pro botanico čaje