Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Čaj černý sypaný PU-ERH-YUANNAN 70 g

Kód: BOT 11
Neohodnoceno
55 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
“Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.” V Číně považují tento čaj za jednu z 20 nejúčinnějších rostlin na světě. Čaj napomáhá zklidnění nervů, přenosu kyslíku do tělesných orgánů a stimuluje duševní činnost. Říká se mu také požírač tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý čaj PU-ERH-YUNNAN dodatečně fermentovaný, sypaný, 70 g
  • “Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.”
  • obsahuje velké množství látek, které ovlivňují lidský organismus. Mezi nejvýznamnější patří kofein, který je v čaji zastoupen v průměru 4 %. Z vitamínů skupiny B obsahuje ve vodě rozpustný B1, který působí jako “nervový” vitamín, důležitý hlavně při duševní práci. Vitamín P přispívá k hromadění kyseliny askorbové, tedy vitamínu C. Čaj obsahuje také fluor a řadu dalších prvků a minerálních látek důležitých pro lidský organismus (např. draslík).
  • aromatické látky obsažené v čaji společně s chlorofylem přispívají ke zklidnění nervů, napomáhají přenosu kyslíku do tělesných orgánů a stimulují duševní činnost. Tomuto čaji se říká také požírač tuků.
  • v Číně považují tento čaj za jednu z 20 nejúčinnějších rostlin na světě
  • být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad plnohodnotného života.
  • podpořte své zdraví! Až se vrátíte z fitka, běhu nebo plavání, uvařte si čaj Pu Erh. A pokud vám zrovna na pohyb nezbývá čas nebo síla, dejte si čaj dvakrát denně :) Jeho vitaminy, minerály a antioxidanty vás postaví na nohy!
  • odbourává kocovinu
  • složení: černý čaj čínský

Pu-Erh čaj je pravděpodobně nejvíce podobný čaji, který Číňané znali již zhruba před 2000 lety. Ve slovníku autora Kuó Pó z roku 350 našeho letopočtu lze najít zmínku o léčivém čajovém nápoji. Tento byl připravován z obrovských zelených listů stlačených do tvaru koláče, které byly poté tak dlouho fermentovány, dokud nezískaly červenohnědou barvu. Za zdroj Pu-Erh-čaje je pokládán volně rostoucí čajovník druhu ‘Camellia assamica’, odrůda ‘dyeh’ s nevšedně velikými listy.
 
Černý čaj Pu-erh je proslulý svými zdravotními účinky. Působení čaje, prokázané výzkumy, se uplatňují v prevenci i léčení chronických civilizačních chorob. Pravidelné pití tohoto čaje detoxikuje organismus a reguluje metabolismus. Je také nazýván požíračem tuků.
 
Redukce váhy: Pu Erh pomáhá pomalu, ale jistě v boji s nevítanými kily.
Detoxikace: Pu Erh je ideálním nápojem pro období očistných kůr a půstů.
Udržení správné hladiny cholesterolu: Pu Erh dokáže při konzumaci 3 šálků denně optimalizovat hladinu cholesterolu až o 13 % za měsíc.
Zlepšení trávení: Pu Erh usnadňuje trávení tučných jídel, aktivuje látkovou výměnu.
Posílení imunity: Pu Erh obsahuje vitamin E, který se významně podílí na zvýšení obranyschopnosti organismu.
Zahnání infekcí: Pu Erh dokáže chránit tělo před infekčními neduhy a zabraňuje množení bakterií. V čaji byla potvrzena přítomnost přírodních antibiotik.
Odbourání alkoholu: Pu Erh napomáhá rychlejšímu rozkladu alkoholu a zmírňuje příznaky kocoviny.
Přivolání dobré nálady: Pu Erh obsahuje sice méně teinu než černý nebo zelený čaj, přesto má schopnost navodit relaxaci, uvolnění a příjemnou náladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Černé
balení: sypaný
Typ: bez příchutě
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: