Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinný sirup OSTROPESTŘEC 320 g - játra, detoxikace

Kód: TOP 147
Neohodnoceno
Značka: TOPVET
108 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ostropestřec mariánský se s úspěchem používá jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně a stimulace biliární sekrece.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farmářský bylinný sirup ve skle OSTROPESTŘEC MARIÁNKSÝ 320 g
 • původním domovem ostropestřce je Severní Afrika, Malá Asie a Jižní Evropa, odkud se rozšířil do dalších oblastí vč. střední Evropy. Ostropestřec patří mezi tradičně používané léčivé rostliny (byl znám již starým Řekům a Římanům) a díky současnému intenzivnímu výzkumu (bylo publikováno přes 300 významných vědeckých studií) i mezi nejlépe probádané. Používanou částí rostliny je semeno.
 • hlavními účinnými látkami jsou flavonolignany, významně jsou zastoupeny bílkoviny, flavonoidy, dále jsou obsaženy hořčiny, silice, betain a biogenní aminy. Z mastných kyselin převládají nenasycené kyseliny alfa-linolová a olejová
 • působení, účinky - Ostropestřec je rostlinou první volby pro péči o játra. Zvyšuje tvorbu žluči, podporuje jaterní funkci, posiluje detoxikační potenciál jater, příznivě působí na jejich funkci. Má schopnost zvyšovat hladinu glutathionu potřebnou pro detoxikační reakce, čehož se využívá mj. i při otravách alkoholem, který hladinu glutathionu výrazně snižuje. Chrání jaterní tkáň od škodlivého působení odpadních a toxických látek a léků, např. chemoterapeutik, které ji poškozují.
 • je účinným prostředkem pro podporu trávení a pro pročišťování těla. Klinicky jsou prokázány příznivé účinky podpůrného podávání při chronické hepatitidě a cirhóze způsobené alkoholem, drogami a různými toxiny.
 • v některých zemích se ostropestřec využívá při poruchách trávení a díky stimulačním účinkům na vylučování žluče i v prevenci tvorby žlučových kamenů.
 • ostropestřec dále pomáhá při zácpě, diabetu, senné rýmě a křečových žilách.
 • popsány jsou také jeho protihorečnaté, protizánětlivé a anti-alergické účinky. U silymarinu byly prokázány silné antioxidační účinky, dokonce silnější než u vitaminů C či E, díky nimž pomáhá chránit buňky a tkáně před destrukčním působením kyslíkových radikálů.
Doporučené dávkování: 
 • dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně
 • děti od 3 do 12 let 2 - 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)
 • podávejte v jednom cyklu 1-3 měsíce.
 • nepřekračujte doporučené denní dávkování
 • překročení denní dávky není zdravotním rizikem
Obsah:

 

1 dávka(10 – 15 ml) Denní dávka 3 x denně % DDD (Denní doporučená dávka)
Ostropestřec mariánský (10% zahuštěný vodný extrakt) 268 – 429 mg 858 – 1287 mg Není stanoveno
Vitamín C 45 – 67,5 mg 135 – 202 mg 169 – 252 % DDD
 
Skladování: uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci a mrazu.
Složení: invertní fruktózový sirup, Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)
Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Doplněk stravy - definice dle zákona
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. 
Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Cenové a kvalitativní porovnání
Na našem trhu je dnes natolik široká nabídka bylinných produktů, až se stává nepřehlednou a skoro by se dalo říci "lehce zmatečnou". Najdeme je v lékárnách, prodejnách zdravé výživy, v drogeriích, na stovkách e-shopů a samozřejmě je nabízí i desítky multilevlových společností. Různá kvalita, různé ceny.... Proč jsou tedy v naší nabídce bylinné sirupy právě od společnosti TOPVET?
Faktorů pro zařazení bylo hned několik - vynikající kvalita podložená systémem ISO, dostupná cena (pro představu uvádíme porovnání za brusinkový a borůvkový sirup), skvělá chuť, komplexní nabídka, kvalitní balení a v neposlední řadě i postoj společnosti (podpora nadačního fondu dětské onkologie KRTEK). 
První z testovaných sirupů BORŮVKA se stal ihned po zařazení do nabídky "miláčkem" a opakovaně kupovaným produktem. Dopřejte si i vy sílu přírody v produktech české rodinné firmy TOPVET a věnujte pár minut svého času informacím o této společnosti v záložce "dodavatel". 
A zde již je slíbené cenové porovnání:
 
Sirup BRUSINKA v přepočtu na 100 ml, porování k 2. listopadu 2019:
 • 32,50 Kč TOPVET
 • 34,90 až 53,50 Kč Gřešík
 • 42,80 Kč Pharma Activ
Sirup BORŮVKA - porovnání k 10. červnu 2019 v přepočtu na měsíční náklady:
 • porovnání obsahu extraktu brusnice borůvky plodu nebylo možné provést z důvodu nedostatečných informací zveřejněných u jednotlivých produktů na internetu. Vzhledem k tomu, že borůvkový sirup TOPVET je 85% koncentrát, což je s největší pravděpodobností nejsilnější koncentrace, je porovnání přesto relevantní. Uvedené doby spotřeby vychází z doporučeného dávkování výrobci. Vzhledem k širokému spektru produktů uvádíme průřez nabídkou. Produkty jsou řazeny v přepočtu na měsíční náklady.
TOPVET Borůvkový sirup 320 g (1-3 měsíce)     104,- Kč
NOVENTIS Ostrovidky NEO 30 kapslí + 15 zdarma (1,5 měsíce) 149,- Kč
PURUS MEDA Oční elixír, 60 tbl. (20 dnů až 2 měsíce)    272,- Kč
DĚDEK KOŘENÁŘ Borůvková směs CK 200 ml (2-4 týdny)
630,- Kč
AUSTRALIAN REMEDY Billbery 5000mg 100 kapslí (1,5-3 měsíce)  840,- Kč
STARLIFE - EYE Star, 60 kapslí (1 měsíc)      1.098,- Kč
JUST - Narosan borůvkový, 500 ml  (20 dnů)    1.135,- Kč
AMWAY Gingko biloba and DHA NUTRILITE 100 kapslí (3 měsíce) 1.180,- Kč
AMWAY Billbery with lutein NUTRILITE, 62 kapslí (15-62 dnů)
1.195,- Kč
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Dopřejte si i vy sílu přírody v produktech české rodinné firmy TOPVET! Je úžasné, kolik rodinných firem u nás vzniklo a odvádí mravenčí práci při vývoji a výrobě kvalitních alternativ k produktům známých ze supermarketů a reklam (také už vás napadlo ono známé re-klama = opakované klamání?). Obvykle tyto firmy rostou úměrně tomu, jak se jejich produkty stávají známé díky doporučení spokojených zákazníků mezi sebou, neinvestují do neskutečně drahých reklam v médiích a tak je to někdy jen otázka štěstí či náhody na jejich produkty "narazit" a s příjemným údivem zjistit, že jsou mnohem mnohem mnohem kvalitnější než ty nahoru dolů omýlané výrobky v médiích. Jsme rádi, že vám tuto náhodu můžeme zprostředkovat a doporučit výrobky TOPVET - především jejich bylinné sirupy, mýdla Luxury a lékárenské zboží.
Těší nás, že společnost TOPVET získala nepřímé ale významné ocenění, když byla zahrnuta do reportáží Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem. Podívejte se na dokument, který měl premiéru 9. 8. 2019.
A nyní již dovolte malou citaci z webových stránek společnosti:
 
TOPVET - Dr. Jiří PANTŮČEK
Výsledek obrázku pro topvet Související obrázek
 
Vzhledem k tomu, že kořeny naší firmy sahají až do r. 1990, lze firmu TOPVET považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržujeme si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.
Budeme si považovat za čest spolupracovat se všemi, kteří chtějí stejně jako my čerpat z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu.
TOPVET garance:
 • použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality, některé suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou označeny jako BIO
 • použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky
 • BIO přípravky Topvet neobsahují žádné ropné látky
 • BIO kosmetické přípravky Topvet neobsahují žádné konzervanty, syntetická barviva, syntetické parfémy, živočišné složky, GMO suroviny
 • žádný přípravek firmy Topvet nikdy nebyl, a ani v budoucnu nebude, testován na zvířatech
 • použití recyklovatelných obalů bez zdravotních rizik 
ISO 9001 - ISO 22716
Naše společnost zavedla a používá systém managementu kvality v oboru vývoj, výroba, skladování a distribuce doplňků stravy, extraktů, tinktur, kosmetických přípravků a veterinárních přípravků. Na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001 : 2009. Dále zavedla a používá proces SVP výroby pro následující obory/procesy činností: vývoj, výroba, skladování a distribuce kosmetických přípravků, veterinárních přípravků, extraktů a tinktur, který odpovídá požadavkům normy ČSN EN ISO 22716 : 2008.
Naší prací podporujeme nadační fond dětské onkologie KRTEK - pomozte i Vy zakoupením našich výrobků.
 
Výsledek obrázku pro krtek dětská onkologie topvet