Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinný sirup ACAI BERRY 250 ml

Kód: TOP 36
Neohodnoceno
132 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Plody Acai berry patří mezi nejvýznamnější přírodní antioxidanty a tzv. "super-foods" potraviny. Doplněk stravy nejen při chřipce a nachlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farmářský bylinný sirup ve skle ACAI BERRY 320 g/250 ml

 • vhodný pro příznaky: chřipka, kašel, nachlazení, průjem, podpora hubnutí
 • plody Acai berry patří díky vysokému obsahu antokyanů mezi nejvýznamnější přírodní antioxidanty
 • Acai je díky svým účinkům označováno jako „super-food“
 • brazilští domorodci konzumují plody této palmy při chřipce a nachlazení, při průjmových onemocněních, k ochraně jater a k čištění krve. Acai má tonizační a posilující účinek. Plody Acai jsou doporučovány ke zrychlení metabolismu, což napomáhá redukovat váhu (hubnout).
 • rostoucí zájem o tyto skvělé plody má jeden háček: nové palmové háje jsou již vysázeny v Amazonii, Trinidadu, Panamě i na Floridě, na sílu a chuť prvních zralých trsů plodů je však potřeba čekat deset až dvanáct let od vysazení.
Doporučené dávkování: 
 • dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně
 • děti od 3 do 12 let 2 - 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)
 • podávejte v jednom cyklu 1-3 měsíce.
 • nepřekračujte doporučené denní dávkování
 • překročení denní dávky není zdravotním rizikem

Skladování: 

 • Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci a mrazu.
Všeobecná upozornění:
 • Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Obsah:

 

1 dávka

(10 - 15 ml)

Denní dávka

3 x denně

% DDD

Denní doporučená dávka

Acai berry standardizovaný extrakt)

167 - 250 mg

500 - 750 mg

Není stanoveno

Vitamín C

18 - 26,7 mg

54 - 80 mg

66,6 - 100 % DDD

Složení: 
invertní fruktózový sirup, Acai berry (Euterpe oleracea) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

5 důvodů proč vyzkoušet ACAI BERRY:
Pár desítek minut průzkumu českého internetu stačí na zjištění, že u nás prozatím vládne spíše nejistota a např. u účinků hubnutí nekritická očekávání. Proto jsme pro vás připravili krátkou rekapitulaci nejdůležitějších důvodů, proč se Acai Berry ve světě zdraví tak často skloňuje. Plody acai v sobě obsahují nevídané množství důležitých látek. Volné radikály a antioxidanty, karbohydráty, vitamíny, proteiny, aminokyseliny i mastné kyseliny. Asi tak by mohl vypadat jejich rychlý soupis. Přítomnost všech těchto látek potom samozřejmě nemůže zůstat bez konkrétních účinků na lidský organismus.
 • Acai Berry účinně pomáhá spalovat tuky - I když určitě nedokáže zázraky, tedy v žádném případě nenahradí pestrou stravu ani tělesnou aktivitu, je hlavní předností plodů acai berry jejich schopnost přirozenou cestou spalovat naše nadměrné tukové zásoby. Důležité je především to, že celý proces zde přirozeně probíhá na přírodní bázi. Acai berry totiž vládne schopností výrazně stimulovat metabolismus člověka, a zároveň však spolu s tím pomáhá potlačovat náš apetit. Výsledkem tak je spalování tukových polštářů bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Plody acai berry tak představují dobrý způsob, jak dosáhnout úbytku tělesné hmotnosti, aniž by bylo třeba mít obavy z nepříjemných vedlejších účinků typu vleklých bolestí břicha či celkové nevolnosti.
 • Acai berry zpomaluje známky stárnutí - Druhá výrazná přednost potravinových doplňků na bázi zpracovaných plodů acai berry spočívá ve schopnosti zpomalit některé projevy stárnutí lidského organismu. Vzhledem k tomu, že plody acai berry jsou totiž mimo jiné zdrojem některých důležitých antioxidantů v poměrně vysokých koncentracích, přispívá jejich konzumace například ke zmírnění tvorby vrásek. Pravidelný příjem těchto antioxidantů totiž dokáže zpomalit degeneraci buněk.
 • Acai berry pomáhá předcházet rakovině - Možná vůbec nejvýznamnější devizou těchto plodů je jejich role v prevenci rakovinného bujení. V plodech acai berry totiž kromě jiných účinných látek můžeme najít rovněž některé speciální enzymy, které brání rozvoji tohoto nebezpečného onemocnění, resp. přímo omezují možnou tvorbu nádorů
 • Acai berry je vynikajícím zdrojem energie - Plody této rostliny jsou po dlouhá desetiletí v mnoha zemích světa dobře známé coby vynikající zásobník energie pro situace spojené s většími fyzickými výkony. Acai berry navíc lidskému tělu nejenom dodává tolik potřebnou energii, ale stejně tak zároveň tělo čistí skrze silné antioxidační účinky.
 • Acai berry posiluje lidské srdce - Součástí složení bobulí je celá řada pro lidské tělo nenahraditelných látek, at´ už jde například o esenciální mastné kyseliny, či jiné složky, které mimo jiné regulují hladinu cukrů v krvi. Acai berry je proto důležitým pomocníkem i v prevenci onemocnění srdce, které pomáhá udržet v dobré kondici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: