Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinný polštářek se směsí bylinek pro dobrý spánek 17 x 17 cm

Kód: PL 10
Neohodnoceno
96 Kč / ks
Na dotaz
Polštářek se směsí 6-ti bylin pro zklidnění organismu a navození klidného spánku. Mix barevných variant.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte to štěstí, že máte voňavé vzpomínky na dětství? Tyto vzpomínky už bohužel generace narozené po r. 1990 většinou nemají - přírodu v oné porevoluční době povětšinou vytěsnily různé chemické náhražky. Naštěstí neuteklo ani dvacet let a lidé se podvědomě vrací zpět k tomu, co bylo základem klidu a harmonie v každé prvorepublikové domácnosti: bylinky, bylinky, bylinky...:)
Vyberte si ten "svůj polštářek" z úžasné nabídky od společnosti Pleva. Z těchto polštářků bylinky voní i přes uzavřený obal a z každého z nich je doslova cítit, s jakou láskou pro nás byly ušity a naplněny. Myslíte, že přeháním? Pak už se těším na to, až si ten svůj první polštářek doma rozbalíte a v duchu se omluvíte :)
 
Bylinný polštářek se směsí bylinek pro dobrý spánek 17 x 17 cm
  • rozměr 17 x 17 cm
  • směs šesti bylinek (levandule, máta, mateřídouška, meduňka, dobromysl a heřmánek) zklidňuje organismus a navozuje klidný spánek
  • dodáváno v mixu různých barevných provedení povlaků (kostky, kvítka, proužky... modré, červené, béžově laděné... ). Pokud nemáte možnost osobního výběru v klubovém centru, uveďte laskavě do poznámky ve třetím kroku objednávky preferovanou variaci.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: