Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinkový pytlíček s mateřídouškou 5 x 7 cm

Kód: PL 05
Neohodnoceno
Značka: 1 Modom
58 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.1.2020

Bylinkový pytlíček s mateřídouškou příjemně provoní vaši domácnost a zároveň je i pěknou dekorací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte to štěstí, že máte voňavé vzpomínky na dětství? Tyto vzpomínky už bohužel generace narozené po r. 1990 většinou nemají - přírodu v oné porevoluční době povětšinou vytěsnily různé chemické náhražky. Naštěstí neuteklo ani dvacet let a lidé se podvědomě vrací zpět k tomu, co bylo základem klidu a harmonie v každé prvorepublikové domácnosti: bylinky, bylinky, bylinky...:)

Vyberte si ten "svůj polštářek" z úžasné nabídky od společnosti Pleva. Z těchto polštářků bylinky voní i přes uzavřený obal a z každého z nich je doslova cítit, s jakou láskou pro nás byly ušity a naplněny. Myslíte, že přeháním? Pak už se těším na to, až si ten svůj první polštářek doma rozbalíte a v duchu se omluvíte :)
 
 
 
Bylinkový pytlíček s mateřídouškou:
  • rozměr 5 x 7 cm
  • mateřídouška je užitečná při bolestech hlavy, nespavosti a nevolnostech
  • dodáváno v mixu různých barevných provedení povlaků (kostky, kvítka, proužky... modré, červené, béžově laděné... ). Pokud nemáte možnost osobního výběru v klubovém centru, uveďte laskavě do poznámky ve třetím kroku objednávky preferovanou variaci.
 

 

 

Hra "Věž Jenga" chce klidnou mysl a pevné ruce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

text připravujeme