Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bylinkový pytlíček s heřmánkem 5 x 7 cm

Kód: PL 04
Neohodnoceno
63 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.1.2024
Bylinkový pytlíček s heřmánkem příjemně provoní vaši domácnost a zároveň je i pěknou dekorací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte to štěstí, že máte voňavé vzpomínky na dětství? Tyto vzpomínky už bohužel generace narozené po r. 1990 většinou nemají - přírodu v oné porevoluční době povětšinou vytěsnily různé chemické náhražky. Naštěstí neuteklo ani dvacet let a lidé se podvědomě vrací zpět k tomu, co bylo základem klidu a harmonie v každé prvorepublikové domácnosti: bylinky, bylinky, bylinky...:)
Vyberte si ten "svůj polštářek" z úžasné nabídky od společnosti Pleva. Z těchto polštářků bylinky voní i přes uzavřený obal a z každého z nich je doslova cítit, s jakou láskou pro nás byly ušity a naplněny. Myslíte, že přeháním? Pak už se těším na to, až si ten svůj první polštářek doma rozbalíte a v duchu se omluvíte :)

Bylinkový pytlíček s heřmánkem
  • rozměr 5 x 7 cm
  • heřmánek má příjemně uklidňující vůni, i když pro někoho mírně těžkou. Je silně inspirativní, univerzální a meditativní. 
  • dodáváno v mixu různých barevných provedení povlaků (kostky, kvítka, proužky... modré, červené, béžově laděné... ). Pokud nemáte možnost osobního výběru v klubovém centru, uveďte laskavě do poznámky preferovanou variaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: