Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Biovitality DEPRESE bylinná směs 60 ks

Kód: TOP 31
4 hodnocení
189 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Bylinný komplex bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě a depresích. Byliny zvyšují hladinu serotoninu, což má pozitivní efekt při depresích. Zlepšuje duševní pohodu a paměť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biovitality bylinný komplex DEPRESE 60 ks
 • bylinný komplex bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě a depresích. Tyto byliny zvyšují hladinu serotoninu, což má pozitivní efekt nejen při depresích.
 • zlepšuje duševní pohodu a paměť
 • snižuje únavu, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • moderní aplikační forma, která chrání aktivní látky před agresivním prostředím žaludku a nezpůsobuje žádná zdravotní rizika
 • doplněk stravy
 • PS: vím z vlastní zkušenosti, jaké to je žít s nulovým množstvím serotoninu v těle a všemi důsledky z toho vyplývajícími. Naštěstí v rozporu s lékařskými tvrzeními je možné jeho výrobu v těle znovu trvale nastartovat, a to bez léků, které ve svém konečném důsledku stav těla a mysli ještě zhoršují. Pokud cítíte potřebu zavolat nebo napsat, popovídat si s někým, kdo na tom byl stejně či hůř, jsem tu pro vás, na druhé straně telefonu (+420775898087) či e-mailu (landova@amalteia.cz).

 •  
  1 tobolka
  Denní dávka
  1-2 tobolky
  % DDD (DOD)
  Denní doporučená dávka
  Šišák bajkalský stand. extrakt
  100 mg
  100 – 200 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Třezalka tečkovaná bylina
  80 mg
  80 – 160 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Maca stand. extrakt
  50 mg
  50 – 100 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Lékořice lysá stand. extrakt
  40 mg
  40 – 80 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Rozchodnice růžová kořen
  40 mg
  40 – 80 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Kozlík lékařský stand. extrakt
  40 mg
  40 – 80 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Jinan dvoulaločný stand. extrakt
  30 mg
  30 – 60 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
  Eleuterokok ostnitý kořen
  20 mg
  20 – 40 mg
  Není stanoveno/nie je stanovené
 
Složení: želatina (tobolka/kapsula), Šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) bylina, Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) kořen/koreň, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Eleuterokok ostnitý  (Eleuterococcus senticosus) kořen
Doporučené dávkování: 1 - 2 tobolky denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Obsah: 60 tobolek
Výrobce: Pro Biovitality vyrábí MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, Brno
Země původu: Česká republika
 
Doplněk stravy - definice dle zákona
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).
Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: