Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

BIO Goji original 100% juice 750 ml

Kód: HIM 04
100% příroda
5 hodnocení
399 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

GOJI - elixír mládí v nejvyšší BIO kvalitě, kterou může český trh nabídnout. Vhodné pro celou rodinu včetně dětí od 3 let věku. Obsahuje jedinečné polysacharidy LBP (Lycium Barbarum Polysaccharides) zahrnující unikátní kombinaci 6 monosacharidů a 17 aminokyselin; karotenoidy, fenylpropanoidy (bioaktivní sloučeniny s velmi vysokou antioxidační kapacitou), flavonoidy (quercetin, morin), minerály (draslík, sodík, magnézium, vápník) a organické kyseliny (jablečná, fumarová, šikimová).

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIMALYO BIO GOJI ORIGINAL 100% Juice
To nejlepší, co vám může český trh v BIO kvalitě nabídnout.
Krátké video o účincích plodů GOJI si můžete pustit ZDE (3 minuty), 14ti minutové video o pěstování, sklizni, přísných podmínkách pro udržení potravinářských standardů i o společnosti HIMALYO na vás čeká ZDE. Po shlédnutí videí vás GOJI určitě nezanechá chladnými a zařadíte tento oranžový zázrak do svého života.
 
 • již během 14 dnů pravidelného užívání dochází u 80 % uživatelů k alkalizaci a vyčištění krve
 • HIMALYO GOJI JUICE vám přinese blahodárné účinky už po několika prvních týdnech užívání
 • zlepšuje zažívání a skvěle se tak hodí na podporu hubnutí
 • pravidelné užívání podporuje imunitní systém, přispívá ke snižování stresu, podporuje centrální mozkový systém, zlepšuje paměť a soustředěnost
 • plněno bez konzervace v ochranné atmosféře
 • přírodní šťáva z výběrových ručně sbíraných ovocných plodů kustovnice nejvyšší kvality z oblasti Ningxia
 • HIMALYO GOJI šťáva má velmi nízkou viskozitu, což svědčí o její prémiové kvalitě
 • na výrobu jednoho litru Goji juice Himalyo je zapotřebí 6 kg výběrových plodů kustovnice čínské
 • při zpracování nebyla použita žádná konzervace ani zahušťovadla, celých 750 ml je 100 % vylisované št'ávy s prokazatelným přínosem pro vaše zdraví
 • dodáváno v čirých skleněných lahvích o objemu 750 ml a 350 ml - běžná nabídka je zabarvené či broušené sklo. Průhledná lahev přitom umožňuje okamžitou kontrolu kvality - především je to barva, kterou vidíte na první pohled, a zároveň přirozené vrstvení v horní části lahve, které napovídá, že jde skutečně o přírodní produkt v BIO kvalitě, že nebyla použita žádná zahušťovadla, konzervanty ani jiné přísady. Všechny tyto látky totiž přirozené vrstvení zpomalují nebo mu úplně zabraňují. Správné však není ani vrstvení "půl na půl", za kterým stojí obvykle míchání s jinými zdroji (jako aditiva se často používají např. rajčata).
 • vhodné pro celou rodinu, včetně dětí od 3 let - stačí každé ráno užít pouhých 25 ml šťávy
 • produkt je vhodné uchovávat v chladu a temnu, neměl by být vystaven přímému slunci. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Št'áva sice vydrží v chladu do 5 °C až 2 měsíce, ale připravujete se tím o jedinečnou chuť i vůni.
 • nekonzumujte nápoj přímo z lahve - mohlo by dojít k jeho znehodnocení (sliny startují a urychlují proces kvašení)
 • dopřejte si i vy vysoký obsah prospěšných vitamínů, minerálů a dalších účinných látek z čerstvých a ručně sbíraných výběrových plodů té nejvyšší kvality
 • třída EXCLUSIVE BIO se pyšní prvotřídní nasládlou chutí a příjemnou vůní. Takové kvalitní a jedinečné plody se rodí pouze v čínské provincii Ningxia, která je pro pěstování GOJI výjimečná.

O antioxidantech už jsme toho slyšeli tolik, že často ani nedokážeme říct, proč jsou pro nás tolik důležité. Pojďme si tedy připomenout několik nejzákladnějších informací:
 • antioxidant je látka, jejíž molekuly omezují aktivitu kyslíkových (volnýchradikálů – snižují pravděpodobnost jejich vzniku nebo je převádějí do méně reaktivních nebo nereaktivních stavů
 • volné radikály v přírodě díky lidské činnosti neustále přibývají a v současné době je významně porušena rovnováha mezi volnými radikály a antioxidanty - vzniká tím tzv. "oxidační stres"
 • volné radikály poškozují biomolekuly v našem těle a významně tak podporují stárnutí organismu a přispívají ke vzniku a průběhu nemocí jako např. diabetes, vznik očních chorob, zánětů, nádorů, řady plicních a kožních chorob, neurodegenerativních chorob (např. Parkinsonova a Alzheimerova choroba), poruch imunity, podporují virové infekce, mají význam u některých intoxikací, podílí se např. na revmatickém zánětu kloubů, spolupůsobí u eklampsie, způsobují mužskou neplodnost, vznikají v reperfuzní fázi po ischemii, což má význam např. u transplantací nebo infarktu myokardu.
 • volné radikály vznikají i v našem těle, např. po intenzivní tělesné námaze, požíváním alkoholických nápojů aj.
 • volné radikály náš organismus využívá i pozitivně - např. bílé krvinky obsahují hodně volných radikálů, jimiž zabíjí mikroorganismy, kvasinky a parazity; tzv. T-buňky ničí nádorové buňky, osteoklasty remodelují kost, volné radikály umožňují oplodnění vajíčka...
 • vztahy mezi volnými radikály, cytokiny a aktivovanými lymfocyty jsou složité a nelze je zjednodušit tak, že oxidační stres působí imunodepresi a antioxidační terapie naopak imunostimulaci. Naopak vzájemné ovlivňování a rovnováha obou soupeřů (volných radikalů a antioxidantů) udržuje žádoucí stav organismu.
 • nejlépe se vstřebávají přirozené antioxidanty z přírodních zdrojů. Na tuto formu je lidský organizmus dlouhým genetickým vývojem zvyklý a umí je bez rizik použít.
 • přirozené (přírodní) produkty obsahují ty nejúčinnější formy antioxidantů. Např. přírodní izomer vitamin E je hlavní složkou v přírodních látkách, zatímco málo účinné izomery jsou významně zastoupeny v syntetických a jiných preparátech. Stejné množství vitamínu E uvedené na přírodním a syntetickém přípravku tedy neznamená stejnou účinnost.
 • dlouhodobé vyčerpávání zásob antioxidantů (např. při těžké nemoci, stresu či jiné trvalé zátěži) vede ke zhroucení antioxidační schopnosti těla a k smrti
 • stárnutím klesá zásoba antioxidantů v těle, proto starší lidé snáze onemocní různými nemocemi z volných radikálů
 • u mladých lidí je postačující užívání antioxidantů jen v určitých případech a stavech (např. vrcholový sport, těžký úraz apod.), u starších lidí by antioxidační podpora organismu měla být pravidlem
 • včasné preventivní užívání antioxidantů prodlouží a zkvalitní váš život

 O GOJI (kustovnici čínské) - nejsilnějším přírodním antioxidantu
 
 • Víte, že pravidelné užívání GOJI reguluje tok životní energie Chi, posiluje tělo i ducha a vede k dlouholetosti? Alespoň to se po staletí traduje v čínské medicíně a dotvrzuje to i vysoce nadprůměrný počet sto- a víceletých lidí žijících v oblasti Ningxia (Čína), kde roste nejkvalitnější kustovnice čínská na světě.
 • GOJI je podle čínské tradice elixírem mládí, dlouhověkosti, zdraví a krásy. Potvrzuje to i současná západní medicína.
 • Látky obsažené v Goji pomáhají lidskému tělu chránit se před nebezpečnými radikály – původci rakoviny a jiných onemocnění. A přiznejme si – kdo nemáme ve svém okolí někoho, kdo je nám drahý a o jehož zdraví se bojíme? A kdo si občas nebo i častěji nevypije sklenku alkoholu? I v něm se nacházejí volné radikály, které útočí na zdraví a přispívají k oslabení imunity. A i zde látky obsažené v Goji pomůžou a eliminují i tyto radikály.

Objevte kouzlo kustovnice čínské. V naší nabídce najdete všechny varianty zpracování této jedinečné rostliny:

 • za studena lisovanou šťávu z plodů GOJI v BIO kvalitě vhodnou pro domácí užívání. Na jeden litr této lisované šťávy GOJI se spotřebuje více než 6 kilogramů prvotřídních plodů.
 • tradičně sušené plody, které využijete i při přípravě jídel nebo jako zdravé mlsání, které je vždy po ruce v kabelce, na pracovním stole či ve školní tašce. Vhodné jsou i do jogurtů či pro přípravu čaje.
 • prášek, který se hodí do všech pokrmů, smoothies, koktejlů či jogurtů
 • tablety pro pohodlné užívání doma i na cestách
 • podívejte se i do všech ostatních záložek - představení dodavatele, video...

Vstříc dlouhověkosti
Bojujete se stresem? Cítíte se často unavení? Budíte se v noci a nemůžete znovu usnout? Nebo jen chcete udržovat své tělo zdravé, odolné a v té správné kondici? Látky obsažené v Goji pomáhají v mnoha směrech, např:
 • železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • hořčík přispívá k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, svalů a k udržení normálního krevního tlaku.
Mezi mnohé jiné další pozitivní projevy kustovnice čínské patří také pocit spokojenosti. Pravidelným užíváním Goji lidé bojují přímo s vnitřními příčinami oslabení organismu - což je obrovská výhoda oproti běžným farmaceutickým prostředkům, které pouze potlačují příznaky už rozvinutých nemocí.
Ti, kteří vedou zdravý životní styl, dožívají se ve zdraví vysokého věku a pečují kvalitně o svou mysl a své tělo, používají produkty z Goji jako skvělého pomocníka.
 
Pravá síla GOJI:
Plody kustovnice čínské obsahují nebývale vysoké množství prospěšných látek, které jsou hlavně pro nás, pro západní obyvatelstvo, velice důležité, neboť jich většinu běžně v potravinách neutralizujeme během tepelné úpravy. Produkty z Goji tyto látky do těla přinášejí v neředěné přírodní formě.
Schopnost těchto látek pohlcovat volné radikály je možné vyjádřit jednotkou ORAC (oxygen radical absorbance capacity). Jeden litr šťávy GOJI Original obsahuje téměř 60 000 ORAC. Až daleko za Goji najdeme v žebříčku známé a běžné potraviny, jako jsou pomeranče, zelí, brokolici, jablka, špenát, květák, olivový olej a další. U velké většiny z nich ještě dochází k poklesu této hodnoty během jejich úpravy.
Ani první zprávy o Goji v dobách před naším letopočtem, ani dnešní supermoderní vědecké výzkumy nezaznamenaly jediný škodlivý účinek při její konzumaci. Díky složení je Goji nazýváno superovocem. Už konzumací malé dávky bobulí kustovnice čínské dostatečně pokryjeme denní výživovou a ochrannou dávku látek nezbytných pro život každého z nás.

Goji (čti goudží) se na českém trhu trvale zabydlelo už před několika lety. Musíme přiznat, že velký kus práce v tomto směru udělaly MLM systémy - bohužel stejně jako u jiných produktů (všeobecně) je tato osvěta kompenzována velkým navýšením koncové ceny a v některých případech i nízkou kvalitou zboží jako takového.
Kvalitativní porovnání:
GOJI ORIGINAL od společnosti HIMALYO se pyšní hned několika certifikacemi a programy:
 • certifikát o zdravotní bezpečnosti (číslo osvědčení 183-159/15 ze dne 30.9.2015, vydáno Státním zdravotním ústavem Praha, platnost do 30.9.2018)
 • certifikát BIO kvality - opakovaně splněny podmínky certifikace. Poslední kontrola a následně udělení nového certifikátu proběhlo 24. března 2017, platnost do 31.května 2018.
 • program GOJI - sociální rozvoj provincie Ningxia: od 1. listopadu 2016 společnost HIMALYO přímo podporuje tyto programy: podpora místního školství, podpora zaměstnanosti místních farmářů, výstavba sportovišť a parků, podpora zdravotnich zařízení, zachování odkazů původního obyvatelstva a zachování odkazu a významu GOJI 
 • všechny certifikáty vám na požádnání rádi zašleme
Cenové porovnání
jsme pro vás aktualizovali 15. ledna 2019. V tomto porovnání není zohledněna různá kvalita GOJI, porovnání je pouze cenové. Zdroj informací: webové stránky MLM společností, Heureka. cz, google.cz. GOJI od společnosti BioDetoxje také v naší nabídce.
 
                                           cena v přepočtu na 500 ml
 
BioDetox 500 ml
  219,- Kč
Himalyo BIO GOJI orginal 100 % juice
  266,- Kč
Allnaturae 500 ml á 284,- Kč
  284,- Kč
Nonage 500 ml á 299,- Kč
  299,- Kč
Ramissio 500 ml á 599,- Kč
  599,- Kč
Ramissio partnerská cena 3+1 balení
  449,- Kč
Starlife, 500 ml á 1607,- Kč
1607,- Kč

Představení společnosti, výroba, kvalita, porovnání, certifikace... zkrátka vše, co vás může zajímat :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení