Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Barevné kořenky Brandani 6 ks

Kód: BR 11
Neohodnoceno
Značka: Brandani
712 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Jak povýšit kuchaření na umělecký zážitek? Jednoduše! Stačí smíchat trochu italské vášně, lásky k estetičnu a neotřelému designu, a jsou tu doplňky, které vám bude každý závidět!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRANDANI barevné kořenky set 6 ks

...ááách, ta krása ne-bes-kaááá ... - chce se vám začít zpívat pokaždé, když vezmete do ruky kterýkoliv výrobek od Brandani. Snad můžeme na úvod užít slova klasika "Trocha toho luxusu ještě nikoho nezabila" a připravit vás tím na radost, se kterou budete tyto kořenky užívat :)
  • rozměr jedné kořenky 6 x 6 cm (ano, jsou krásně velké :) )
  • šroubovací uzávěr
  • tři velikosti sypacích otvorů v každém víčku
  • hmotnost celkem 970 g
  • materiál: kov s barevným akcentem díky zdravotně nezávadnému plastu
  • i když to tak možná na první pohled nemusí vypadat, barevně zapadnou do všech typů kuchyní, především do moderních "studených" variant, které přiměřeně oživí a rozzáří svými veselými barvami

Doplňkové parametry

Kategorie: Kořenky
materiál: kov, sklo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výsledek obrázku pro brandani logo

  • Italové jsou známí jako požitkáři. Mají famózní kuchyni, milují krásu všech podob a když se potká jejich vytříbenost s vrozeným estetickým cítěním, výsledek pak opravdu stojí za to. Stejně jako italská značka Brandani.
  • Brandani se může pochlubit dlouhou historií. Po celou dobu své existence věnuje neustálou pozornost novým trendům, zároveň je však také poměřuje vkusem a znalostí trhů. Díky tomu vzniká bohatá škála dárkových předmětů, určených pro každodenní užívání, jejichž společným jmenovatelem je zdokonalení a inovace.
  • Brandani - to je italský design plný elegance a originality v oblasti kuchyňského vybavení, designového nábytku a bytových doplňků. Jeho designéři se úspěšně starají o to, aby každý navržený výrobek byl nejen funkční, ale i krásný.

Výsledek obrázku pro brandani gift group Výsledek obrázku pro brandani gift group

Výsledek obrázku pro brandani gift group