Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Bambusová lžička TAI délka 16 cm

Kód: BMB 07
Neohodnoceno
55 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.1.2024

Skvělé vlastnosti, krásná barva i struktura bambusu jej přímo odkazují k tomu, aby byl využit i pro kuchyňské náčiní a potřeby. Kolekce TAI, to jsou zcela přírodní ručně broušené lžičky vyrobené z jednoho kusu bambusu. Ekologická, hygienická, odolná, antibakteriální lžička pro všestranné použití v kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začít teď vysvětlovat rozdíl mezi bambusem a dřevem by bylo zřejmě nošením právě toho dříví do lesa. Přesto zmíníme alespoň jeden technický údaj: zatímco bambusu trvá pouze cca pět let, než doroste do své plné síly, u dubu je to 10 x tolik. Proto je bambus stále více oblíbenou alternativou pro výrobu bytových doplňků. Navíc je antibakteriální, lehčí než dřevo, odolnější zatěžím při používání a neskutečně menší zátěží pro přírodu i životní prostředí. O porovnání s plasty snad nemusíme mluvit už vůbec. A pokud vás trápí otázka, zda budou pandy mít co jíst, tak se nemusíte bát - pandy totiž jí úplně jiný druh bambusu, než který je používán pro průmyslové zpracování. A tak si můžete všechny bambusové výrobky užívat s radostí, že děláte něco nejen pro sebe, ale i pro přírodu!
Zcela přírodní lžička je vyrobena z jednoho kusu bambusu. Na rozdíl od dřeva je bambus lehčí, pevnější a neabsorbuje vůně z jídel ani mastnotu. Je odolný, lehký, antibakteriální a ekologický (bambus potřebuje 5 let, aby dorostl do plné síly - u dubu to ale trvá i 50 let. Využívání bambusu je tedy pro přírodu daleko menší zátěží než je to u jiných stromů.) To vše z něj dělá ideální doplněk do každé kuchyně. 
  • rozměr: délka 16 cm
  • použití: pro všechny druhy pokrmů (sušené plody, sypané čaje, zavařeniny, dezerty, bylinkové směsi, káva, koření, aj.).
  • údržba: nenechávejte lžičku dlouhodobě vystavenou vodě a jiným tekutinám. Životnost lžičky tím prodloužíte.
  • protože se nejedná o chemická plastová míchátka nebo lžičky - ale bambusová, která neuvolňují pachy, škodliviny, pachutě atd. - drinky, čaje, nápoje i koktejly díky tomu chutnají perfektně!
  • lžička je ručně broušena do hladka - s oblými tvary je skvělá i pro děti
  • bambus je tvrdší než dřevo, odolnější vůči horku a vodě, je pružný, pevný, neflekatí a vydrží déle
  • další výhody: neabsorbuje pachy, nevadí mu horká voda, je nenasákavý a nepouští třísky nebo se neopotřebovává
  • tento výrobek z bambusu je certifikován pro přímý dlouhodobý styk s potravinami a pitnou vodou - je tedy 100% bezpečný a díky hladkému a oblému zpracování se s ním neporaníte
  • údržba je velice snadná: po použití omyjte ekologickým čistícím prostředkem, opláchtěte vodou a nechte vyschnout (nedoporučujeme mytí v myčce nádobí - časem by došlo ke snížení kvality).
  • pro delší životnost doporučujeme umývat pouze v čisté vodě, případně v ekologických mycích prostředích bez chemie - v naší nabídce najdete RAAB a LOC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příbory a lžičky
materiál: bambus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: