Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

BAMBOO eko termohrnek TEA TIME 400 ml

Kód: MF 23
Neohodnoceno
Značka: MyFood
228 Kč / ks
Poslední kousky (1 ks)

Buďte in s tímto ekologickým hrnečkem v hravém designu! Nespornou výhodou hrnečku je jeho schopnost přirozeně udržet nápoj teplý podstatně delší dobu než běžné hrnky. Vyrobený především z přírodních materiálů: organických přírodních bambusových vláken v kombinaci s kukuřičným škrobem a pryskyřicí z aminokyselin. Neobsahuje bisfenol ani ftaláty, a právě díky tomu je rychle biorozložitelný v přírodě. Součástí hrníčku je silikonové víčko a objímka, díky které je hrneček snadno uchopitelný a nevyklouzne z ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojďte s námi podpořit planetu Zemi. A vzhledem k tomu, že se již delší dobu spekuluje o možném zákazu plastových hrnečků na jedno použití, je tento ekologický hrneček nejlepší možnou variantou. Navíc jeho zakoupením podpoříte činnost chráněné dílny zaměstnávající osoby se zdravotním postižením. Děkujeme ♥

Výsledek obrázku pro bamboo termohrnek good days

Ekologický bambusový termohrnek TEA TIME 400 ml
 • ekologický termohrnek se silikonovým víčkem a objímkou pro komfortní používání bez rizika ušpinění
 • vyroben z organických, sterilních bambusových vláken v kombinaci s kukuřičným škrobem a pryskyřicí z aminokyselin
 • váš nápoj udrží v požadované teplotě podstatně déle než běžně dostupné kelímky
 • ideální pro užívání v autě (skvěle pasuje do objímky na hrnky), poslouží však stejně dobře i při užívání doma, v kanceláři...
 • doporučujeme po každém použití důkladně umýt - zabráníte tak vzniku skvrn od čaje, kávy a jiných tmavých nápojů a prodloužíte hezký stav hrnku
 • hrnek je vhodný pro mytí v myčce, víčko a objímku je však potřeba mýt v rukou
 • jakmile hrneček definitivně doslouží, stačí ho jednoduše rozlomit (rychlejší proces rozkladu), namočit do horké vody a vložit do kompostu, kde se v průběhu 1 - 2 let zcela rozloží bez škodlivého vlivu na životní prostředí
 • nevhodný pro použití v mikrovlnné troubě
 • neobsahuje bisfenol ani ftaláty
 • při šetrném používání je životnost hrnečku 3-4 roky

KUBI e-shop Plastové lahve, které si kupujete v supermarketech a po jednom až dvou použití zahodíte, nejsou dobré ani pro vás (finančně), ani pro životní prostředí. Investujte do sebe i do planety a pořiďte si pro cestování v autě kvalitní bambusové termohrnky z nabídky české firmy KUBI, spol. s r.o. - ryze české firmy založené v roce 1991. Od svého vzniku se specializuje především na výrobu osvěžovačů vzduchu, lapačů pachu a odpuzovačů hmyzu: tyto výrobky jsou prodávány pod obchodní značkou Mister Fresh.

Obchodní divize firmy KUBI, spol. s r.o. prodává také výrobky partnerských firem na českém i slovenském trhu, jmenovat můžeme např. osvěžovače vzduchu do automobilu, autokosmetiku Dr. Marcus, Falcon a Aroma Car, autokosmetiku a technickou chemii K2 a Nigrin, autodoplňky Unitec.
 
Ekologický nápojový hrneček

Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky a termosky
materiál: bambus, termohrnek
Objem: 400 až 490 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I když nakupujeme výrobky především přímo u výrobců, občas se podaří najít velkoobchod se stejnou filozofií, s jakou vznikal náš projekt: kvalita za rozumnou cenu, nepředražené výrobky, upřednostňování českých dodavatelů... proto vám představujeme nášeho hlavního velkoobchodního partnera:

společnost My Food
Výsledek obrázku pro myfood velkoobchod
Máte prodejnu zdravého životního stylu, nebo chcete přinést do nabídky vaší současné prodejny zdravé a trendy potraviny? Věříte naší myšlence, že každý má mít možnost dobře jíst a kvalitně žít? Pojďte s námi spolupracovat na velkoobchodní bázi.
V nabídce máme více jak 3000 produktů. Náš sortiment se skládá z trvanlivých i chlazených potravin, BIO potravin, nápojů, potravinových doplňků, aromaterapie, ale také EKO kosmetiky a EKO drogerie.
Budeme velmi rádi, pokud spojíme síly a společně nabídneme našim zákazníkům kvalitní produkty za rozumnou cenu.
Věříme, že každý má možnost dobře jíst. Dokonce, i když má málo času nebo není zrovna šéfkuchař. Známe 100 % našich dodavatelů, suroviny zpracováváme s láskou a pečlivě hlídáme složení všech produktů, které nabízíme jak velkoobchodně, tak v našich obchodech. Stále pro vás hledáme a objevujeme nové chutě a kombinace, abyste si s námi mohli život opravdu vychutnat.
Milujeme dobré jídlo
 • Jsme mlsní a také hodně zvědaví. Zajímá nás kdo, z čeho, kdy a jak vypěstoval, odchoval či vyrobil to, co jíme. Poznáme kvalitu a po vás chceme totéž. Společně pak můžeme dobré jídlo povýšit na kulinární zážitek.
Jsme lokálně světoví
 • Neustále ochutnáváme a porovnáváme. Obdivujeme tradiční lahůdky i vyhledáváme nové, a to jak domácí, tak ze světa. Chceme jíst české maso, francouzské sýry a italské prošuto.
Láska na celý život
 • Milujeme dobré jídlo jako vy, a proto si přejeme, abyste se k nám často a rádi vraceli. Chceme vás inspirovat i naslouchat vašim přáním. Zkrátka aby nám to vydrželo, dokud nás plný žaludek nerozdělí.
Dobré jídlo je kumšt, ale žádná věda.
 • Proto vyprávíme příběhy šikovných farmářů, pekařů, zelinářů a dalších drobných producentů, kteří zkrátka umí a svému řemeslu dávají první poslední. Také věříme, že chemie patří do zkumavky, a ne na talíř.