Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Atlas dobrodružství: Divy přírody

Kód: VOK 143
2 hodnocení
399 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.11.2023
Vyšlete svého vnitřního dobrodruha na bohatě ilustrovanou cestu kolem světa s mapami sedmi kontinentů a stovkami aktivit a úkolů pro cestovatelské snílky všeho věku. Skvělá knížka nejen pro školáky, ale i pro jejich rodiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atlas dobrodružství: Divy přírody

  • autor: Rachel Williams
  • počet stran: 88
  • rozměr: 28 x 38 x 1,7 cm
  • vazba: pevná
  • hmotnost: 1,03 kg
Vyšlete svého vnitřního dobrodruha na bohatě ilustrovanou cestu kolem světa s mapami sedmi kontinentů a stovkami aktivit a úkolů pro cestovatelské snílky všeho věku. Ať už navštěvujete antarktické tučňáky, užíváte si brazilského karnevalu nebo se plavíte řekou Zambezi na kánoi, v této knize najdete pohromadě velkolepá dobrodružství z nejodlehlejších koutů světa i objevy, které máte přímo u nosu. S kreslenými průvodci se vydáte na 30 míst, objevíte stovky atrakcí a dozvíte se spoustu zajímavostí. Tato kniha plná velkolepých dobrodružství, senzačních zážitků a živých oslav vás inspiruje na vašich vlastních cestách za objevy a dobrodružstvím.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: