Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Aroma difuzer MIA 100 ml bílý

Kód: SF 01
8 hodnocení
Značka: Stadler Form
990 Kč / ks
Poslední kousky (1 ks)

Malý, elegantní, účinný, ultra tichý - to je aroma difuzer MIA, který zapadne do každé domácnosti: ultramoderní, retro, v dřevěném stylu... zkrátka rozumí si s každým prostředím :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dělat život barevnější a vychutnat si jej, to je náš cíl, který se snažíme s produkty Stadler Form naplnit. K tomu patří také vytváření vzhledově atraktivních výrobků praktického užití: To je naše hlavní zásada! Existuje spousta důležitých domácích spotřebičů, které obyvatelé našich domovů používají, nicméně často se jedná o ošklivé, esteticky nevhodné přístroje, které se do domácnosti vůbec nehodí. A to je důvod, proč jsme přišli s nápadem vytvořit atraktivní a přitažlivé výrobky pro domácnost. Všechny naše výrobky jsou navrhovány a konstruovány ve Švýcarsku.
Martin STADLER, CEO Stadler Form

 
AROMA DIFUZER MIA 100 ml
  • na jedno naplnění může pracovat až 10 hodin
  • LED dioda svítí směrem dolů
  • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
  • napájení: 7.2 W
  • objem nádoby na vodu: cca 100 ml
  • určeno pro prostory: max. do 30 m2/75 m3
  • rozměry: 100 x 90 x 100 mm
  • hlučnost: < 26 dB (A)  (v podstatě není vůbec slyšet)
  • hmotnost: 0,3 kg
Mia - malý a elegantní aroma difuzér!
Už se vám někdy stalo, že jste ucítili známou vůni, a okamžitě se vám vybavila určitá vzpomínka, například z dětství? Ze všech našich smyslů totiž čich ovlivňuje naši paměť, náladu a emoce nejvíce. A na tomto základě funguje také aromaterapie, která vám pomůže vytvořit doma jedinečnou atmosféru, díky níž se budete vy i vaše rodina domů rádi vracet.
Aroma difuzér MIA je nejmenším zástupcem aroma difuzérů švýcarské značky Stadler Form, k jejímuž provozu stačí pouze voda a váš oblíbený aroma olej. MIA funguje na ultrazvukovém principu, který je nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem distribuce vůně do prostoru. Velmi rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodní emulzi a ta se mění na studenou vodní páru, která je distribuována do místnosti. Vzhledem ke svým minimalistickým rozměrům jde o přístroj, pro který najdete místo opravdu kdekoli. Navíc díky příjemnému designu a možnosti výběru z několika barevných provedení se MIA hodí do každé domácnosti, ať už v modernějším či klasickém hávu.
MIA je co do pracovního nasazení maximálně diskrétní společnicí - při výkonu je pro lidské ucho prakticky neslyšitelná, neboť její hlučnost (26dB) je díky použití nejmodernější techniky nižší než hranice lidského šepotu. MIA je aroma difuzér určený pro místnosti o velikosti až 30 m2 a na jedno naplnění dokáže pracovat až 10 hodin v kuse. Jakmile spotřebuje veškerou náplň, přístroj se díky bezpečnostní pojistce automaticky vypne. Velkou výhodou je také nerušivá LED dioda, která indikuje stav přístroje. Pokud svítí, pak přístroj pracuje, pokud nesvítí, pak MIA není aktivní.
Skladná a nenápadná.
Mia má elegantní nenápadný vzhled a dokonale se sladí s každým interiérem. Cestujete rádi? Pak i Mia může být dobrým společníkem, neboť její malé rozměry jsou pro tyto případy velkou výhodou.
Pokročilý ultrazvukový princip
MIA je progresivní – používá totiž ultrazvukovou technologii! Velmi rychlá pulsace přetváří emulzi na provoněnou vodní páru, která je šířena dále do místnosti.
Použijte svoji oblíbenou vůni
Použít můžete jakoukoli vůni, která je vám blízká. Pod jedinou podmínkou – nesmí obsahovat ani kapku alkoholu.
Decentní podsvícení
Díky LED diodě svítící dolů vás MIA nebude ani v nejmenším rušit a přece budete mít absolutní kontrolu nad stavem vašeho aroma difuzéru.
Rovnoměrná distribuce, dlouhá výdrž
Díky viditelné "suché" vodní páře je vůně do okolí šířena rovnoměrně. Na jedno naplnění pak dokáže MIA pracovat i 10 hodin.
4 barevná provedení
MIA je k dispozici ve čtyřech barvách – bílá, černá, red chilli - červená a titanová. Každý si tak může vybrat MIU, která se mu nejvíce zamlouvá.
 

Stadler Form aromadifuzer MIA

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 4.4.2020 19:19
Je neskutečně tichý a rychlý, takřka okamžitě po zapnutí se tvoří "pára". Uvozovky proto, že pára je vlhká, jenže tady se žádná vlhkost netvoří. Vůbec nelituji, že jsem ho koupila, i když jsem kvůli ceně trošku váhala. Kamarádka má dražší, a vůbec jsem nevnímala technické rozdíly mezi jejím a těmi levnými variantami... Nakonec rozhodla velikost, chtěla jsem nějaký malý, nenápadný - a je z toho láska nejen na první pohled-použití, ale přesně naopak - čím víc ho používám, tím víc jsem spokojená. DOPORUČUJI !!
Suché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchu. | inspirati
Produkty STADLER FORM vynikají nejen příslovečnou švýcarskou kvalitou a spolehlivostí, vynikají také čistým a neotřelým designem a získají si vás i svou cenovou dostupností. O všech z nich můžeme říct, že jsou 3U: ultra tiché, ultra výkonné, ultra krásné.
 
O ZNAČCE STADLER FORM
Ve Stadler Form vyvíjíme elegantní a užitečná domácí zařízení. S vášní pracujeme na inovacích pro domácnosti, zaměřujeme se zejména na vylepšení kvality vzduchu a klimatu v místnosti. Zařizujeme obytné prostory příjemnými a svěžími zařízeními, které patří k tomu nejlepšímu z hlediska tvarů, funkcí a obsluhy. Pro naše zákazníky jsou proto užitečnými a výhodnými spolubydlícími.
Mise
Snažíme se zlepšovat přístroje na úpravu vnitřního klima. Proto vyvíjíme stylové domácí přístroje s lidskou duší a nevšedním designem. Naše produkty jsou snadno použitelné, intuitivní a velmi výkonné. Vývoj nových produktů většinou přichází z osobní potřeby. Chceme vytvářet elegantní a užitečné pomocníky do domácnosti.
Hodnoty
Naše nápady jsme zavedli do praxe: A my to opravdu umíme! Je velmi důležité, aby dobré nápady byly realizovány bez žádných "jestliže" či "ale". Nesledujeme strategie jiných společností, ale zaměřujeme se na naše silné stránky. Vytváříme ty produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že splní očekávání našich zákazníků nebo je dokonce překročí. V naší komunikaci jsme upřímní a otevření – nechceme nic skrývat a každou připomínku si bereme k srdci. Možná i proto máme miliony spokojených zákazníků po celém světě.
Chcete více informací?
V tom případě klikněte na video ZDE (3,5 minuty v angličtině), abyste se dozvěděli více o tom, proč Martin Stadler založit svoji společnost, jaké nástrahy musel překonávat a zjistíte i například jaký byl úplně první produkt značky Stadler Form.
 
Suché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchu. | inspirati
 
Stadler form - Table fan tim | Connox STADLER FORM EVA LITTLE BLACK vlažilnik zraka :: nakupovanje.netStadler form Weather station SELINA White S060    Stadler Form Mia Aroma Diffuser Bedufter - bruno-wickart.ch  Stadler Form Fred parní zvlhčovač vzduchu | Dobrá Klima