Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Aroma difuzer MIA 100 ml

Kód: BIB 01 BIB 23 BIB 21 BIB 22 Zvolte variantu
5 hodnocení
Značka: 1 Bibetus
987 Kč / ks
Skladem (2 ks) Na objednávku, dodání do 7-15 dnů Na objednávku, dodání do 7-15 dnů Na objednávku, dodání do 7-15 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.8.2020 13.8.2020 13.8.2020 13.8.2020 Zvolte variantu

Malý, elegantní, účinný, ultra tichý - to je aroma difuzer MIA, který zapadne do každé domácnosti: ultramoderní, retro, v dřevěném stylu... zkrátka rozumí si s každým prostředím :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkty STADLER FORM vynikají nejen svou příslovečnou švýcarskou kvalitou, spolehlivostí, čistým a neotřelým designem, získají si vás také svou cenovou dostupností. U difuzeru MIA se snoubí nejvyšší kvalita s příznivou cenou - většina difuzérů i méně kvalitního provedení (použitý materiál a hlučnost) se pohybuje v cenové hladině od 800,- Kč do 1.500,- Kč, kvalitní difuzéry obvykle stojí 1.500,- až 2.800,- Kč. Na závěr dovolte pozdrav od majitele společnosti Stadler (převzato z webových stránek):

"Udržujte zdravé klima v domácnosti vzhledově atraktivními spotřebiči! Dělat život barevnější a vychutnat si jej, to je náš cíl, který se snažíme s produkty Stadler Form naplnit. K tomu patří také vytváření vzhledově atraktivních výrobků praktického užití: To je naše hlavní zásada! Existuje spousta důležitých domácích spotřebičů, které obyvatelé našich domovů používají, nicméně často se jedná o ošklivé, esteticky nevhodné přístroje, které se do domácnosti vůbec nehodí. A to je důvod, proč jsme přišli s nápadem vytvořit atraktivní a přitažlivé výrobky pro domácnost. Všechny naše výrobky jsou navrhovány a konstruovány ve Švýcarsku." Martin STADLER, CEO Stadler Form

AROMA DIFUZER MIA 100 ml
  • na jedno naplnění může pracovat až 10 hodin
  • LED dioda svítí směrem dolů
  • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
  • napájení: 7.2 W
  • objem nádoby na vodu: cca 100 ml
  • určeno pro prostory: max. do 30 m2/75 m3
  • rozměry: 100 x 90 x 100 mm
  • hlučnost: < 26 dB (A)  (v podstatě není vůbec slyšet)
  • hmotnost: 0,3 kg
Mia - malý a elegantní aroma difuzér!
Už se vám někdy stalo, že jste ucítili známou vůni, a okamžitě se vám vybavila určitá vzpomínka, například z dětství? Ze všech našich smyslů totiž čich ovlivňuje naši paměť, náladu a emoce nejvíce. A na tomto základě funguje také aromaterapie, která vám pomůže vytvořit doma jedinečnou atmosféru, díky níž se budete vy i vaše rodina domů rádi vracet.
Aroma difuzér MIA je nejmenším zástupcem aroma difuzérů švýcarské značky Stadler Form, k jejímuž provozu stačí pouze voda a váš oblíbený aroma olej. MIA funguje na ultrazvukovém principu, který je nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem distribuce vůně do prostoru. Velmi rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodní emulzi a ta se mění na studenou vodní páru, která je distribuována do místnosti. Vzhledem ke svým minimalistickým rozměrům jde o přístroj, pro který najdete místo opravdu kdekoli. Navíc díky příjemnému designu a možnosti výběru z několika barevných provedení se MIA hodí do každé domácnosti, ať už v modernějším či klasickém hávu.
MIA je co do pracovního nasazení maximálně diskrétní společnicí - při výkonu je pro lidské ucho prakticky neslyšitelná, neboť její hlučnost (26dB) je díky použití nejmodernější techniky nižší než hranice lidského šepotu. MIA je aroma difuzér určený pro místnosti o velikosti až 30 m2 a na jedno naplnění dokáže pracovat až 10 hodin v kuse. Jakmile spotřebuje veškerou náplň, přístroj se díky bezpečnostní pojistce automaticky vypne. Velkou výhodou je také nerušivá LED dioda, která indikuje stav přístroje. Pokud svítí, pak přístroj pracuje, pokud nesvítí, pak MIA není aktivní.
Skladná a nenápadná.
Mia má elegantní nenápadný vzhled a dokonale se sladí s každým interiérem. Cestujete rádi? Pak i Mia může být dobrým společníkem, neboť její malé rozměry jsou pro tyto případy velkou výhodou.
Pokročilý ultrazvukový princip
MIA je progresivní – používá totiž ultrazvukovou technologii! Velmi rychlá pulsace přetváří emulzi na provoněnou vodní páru, která je šířena dále do místnosti.
Použijte svoji oblíbenou vůni
Použít můžete jakoukoli vůni, která je vám blízká. Pod jedinou podmínkou – nesmí obsahovat ani kapku alkoholu.
Decentní podsvícení
Díky LED diodě svítící dolů vás MIA nebude ani v nejmenším rušit a přece budete mít absolutní kontrolu nad stavem vašeho aroma difuzéru.
Rovnoměrná distribuce, dlouhá výdrž
Díky viditelné "suché" vodní páře je vůně do okolí šířena rovnoměrně. Na jedno naplnění pak dokáže MIA pracovat i 10 hodin.
4 barevná provedení
MIA je k dispozici ve čtyřech barvách – bílá, černá, červená a titanová. Každý si tak může vybrat MIU, která se mu nejvíce zamlouvá.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svět vůní
Použití: péče o domácnost

Stadler Form aromadifuzer MIA

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 4.4.2020 19:19
Je neskutečně tichý a rychlý, takřka okamžitě po zapnutí se tvoří &quot;pára&quot;. Uvozovky proto, že pára je vlhká, jenže tady se žádná vlhkost netvoří. Vůbec nelituji, že jsem ho koupila, i když jsem kvůli ceně trošku váhala. Kamarádka má dražší, a vůbec jsem nevnímala technické rozdíly mezi jejím a těmi levnými variantami... Nakonec rozhodla velikost, chtěla jsem nějaký malý, nenápadný - a je z toho láska nejen na první pohled-použití, ale přesně naopak - čím víc ho používám, tím víc jsem spokojená. DOPORUČUJI !!

text text text