Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Antibakteriální gel na nohy 100 ml

Kód: TOP 25
7 hodnocení
88 Kč / ks 352 Kč / 1 l
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024

Čistící gel určený k očistě a ochraně nohou v prostředí se zvýšeným mikrobiálním rizikem. Nohy jsou po použití čisté a příjemně voní. Přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou antimikrobiální účinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící gel na nohy s antibakteriální složkou 100 ml

  • další výjimečný výrobek, který vznikl díky úzké spolupráci odborníků na svém místě (jak tato spolupráce vznikla si můžete přečíst zde, pod čarou)
  • určený k očistě a ochraně nohou v prostředí se zvýšeným mikrobiálním rizikem. Nohy jsou po použití čisté a příjemně voní
  • přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou antimikrobiální účinnost
  • použití: vytlačte přibližně 5 ml a důkladně rozetřete na nohy
Složení (INCI): Alcohol Denat., Aqua, Squalane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!
Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Originální receptura.
Vyrábí: MVDr. Jiří Pantůček, Topvet Brno

Přípravek byl vyvinut ve spolupráci se specializovaným salonem medicinální pedikúry – Nohy v nebi.
  • nohy jsou symbolem naší životní cesty. Jsou to kotvy, které nás spojují se Zemí. Nohy jsou spojenci duše a nosí nás na cestách naším životem. Nás osud je jako otisk našich nohou v písku. Vše je o poznání. Nohy jsou mapy, ze kterých čteme kdo jsme, kam kráčíme, co se učíme a co nám chce naše duše a mysl říct řeči těla. Pravda, jenž se ukazuje dříve, než si ji stačíme uvědomit. Nohy v nebi je pedikúra, při které poznáváte sami sebe. Nohy v nebi je pedikúra, při které si uvědomíte, že vše souvisí se vším. Nohy v nebi je jiná pedikúra, nečekejte, otevřete si dveře ať můžete jít dál životem s lehkou nohou. Čisté, lehké a upravené nohy nás nesou tam, kde naše duše nachází nové začátky. Vykračujme s lehkostí. Kdykoli to budete potřebovat...víte kam jít. Těšíme se na Vás. (převzato z webových stránek Nohy v nebi)

O vzniku pěny na nohy - slovo od autora M. Mikulky, majitele salonu "Nohy v nebi" (mediciální pedikura)

Po jedenácti letech mi přišlo, že je čas začít přemýšlet nad tím být svobodný i v tom, co nabídnout sobě i vám pro každodenní péči o nohy. Produkty, které se k nám do České republiky dostávaly z Německa, kde vznikla suchá pedikura, již byly nedostatečné a svou kvalitou kolísaly.

Uvědomil jsem si, že sůl, která se standardně používá do těchto přípravků jako konzervant, ruce a nohy mé a vaše vlastně vysušuje. Celou svou praxi používám pouze pěny. Z toho důvodu, že jsou rychlé a dobře vstřebatelné. Ale sůl způsobovala vysušování pokožky místo toho, aby ji hydratovala, jak bylo na popisech avizováno.
Spojil jsem se tedy s majitelem firmy TOPVET, se kterou spolupracuji v podstatě už od mých začátků a jejichž výrobky používám vlastně dodnes. Slovo dalo slovo a všechna má přání ohledně složení se začala krůček po krůčku naplňovat. Po více než půlročním testování, kde se přidávaly či ubíraly dotyčné složky, bylo vše hotovo. Tleskám. Pěna nese můj rukopis stejně, jako práci a kreativitu z české rodinné firmy TOPVET. Máme konečně NAŠI pěnu. Jsem na ni hrdý a věřím ji.
 
Související obrázekVýsledek obrázku pro marek mikulka nohy v nebi
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antibakteriální ochrana
Použití: ochrana rukou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: