Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Antibakteriální gel na nohy 100 ml

Kód: TOP 25
7 hodnocení
Značka: TOPVET
88 Kč / ks 352 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Čistící gel určený k očistě a ochraně nohou v prostředí se zvýšeným mikrobiálním rizikem. Nohy jsou po použití čisté a příjemně voní. Přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou antimikrobiální účinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící gel na nohy s antibakteriální složkou 100 ml

 • další výjimečný výrobek, který vznikl díky úzké spolupráci odborníků na svém místě (jak tato spolupráce vznikla si můžete přečíst zde, pod čarou)
 • určený k očistě a ochraně nohou v prostředí se zvýšeným mikrobiálním rizikem. Nohy jsou po použití čisté a příjemně voní
 • přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou antimikrobiální účinnost
 • použití: vytlačte přibližně 5 ml a důkladně rozetřete na nohy
Složení (INCI): Alcohol Denat., Aqua, Squalane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!
Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Originální receptura.
Vyrábí: MVDr. Jiří Pantůček, Topvet Brno

Přípravek byl vyvinut ve spolupráci se specializovaným salonem medicinální pedikúry – Nohy v nebi.
 • nohy jsou symbolem naší životní cesty. Jsou to kotvy, které nás spojují se Zemí. Nohy jsou spojenci duše a nosí nás na cestách naším životem. Nás osud je jako otisk našich nohou v písku. Vše je o poznání. Nohy jsou mapy, ze kterých čteme kdo jsme, kam kráčíme, co se učíme a co nám chce naše duše a mysl říct řeči těla. Pravda, jenž se ukazuje dříve, než si ji stačíme uvědomit. Nohy v nebi je pedikúra, při které poznáváte sami sebe. Nohy v nebi je pedikúra, při které si uvědomíte, že vše souvisí se vším. Nohy v nebi je jiná pedikúra, nečekejte, otevřete si dveře ať můžete jít dál životem s lehkou nohou. Čisté, lehké a upravené nohy nás nesou tam, kde naše duše nachází nové začátky. Vykračujme s lehkostí. Kdykoli to budete potřebovat...víte kam jít. Těšíme se na Vás. (převzato z webových stránek Nohy v nebi)

O vzniku pěny na nohy - slovo od autora M. Mikulky, majitele salonu "Nohy v nebi" (mediciální pedikura)

Po jedenácti letech mi přišlo, že je čas začít přemýšlet nad tím být svobodný i v tom, co nabídnout sobě i vám pro každodenní péči o nohy. Produkty, které se k nám do České republiky dostávaly z Německa, kde vznikla suchá pedikura, již byly nedostatečné a svou kvalitou kolísaly.

Uvědomil jsem si, že sůl, která se standardně používá do těchto přípravků jako konzervant, ruce a nohy mé a vaše vlastně vysušuje. Celou svou praxi používám pouze pěny. Z toho důvodu, že jsou rychlé a dobře vstřebatelné. Ale sůl způsobovala vysušování pokožky místo toho, aby ji hydratovala, jak bylo na popisech avizováno.
Spojil jsem se tedy s majitelem firmy TOPVET, se kterou spolupracuji v podstatě už od mých začátků a jejichž výrobky používám vlastně dodnes. Slovo dalo slovo a všechna má přání ohledně složení se začala krůček po krůčku naplňovat. Po více než půlročním testování, kde se přidávaly či ubíraly dotyčné složky, bylo vše hotovo. Tleskám. Pěna nese můj rukopis stejně, jako práci a kreativitu z české rodinné firmy TOPVET. Máme konečně NAŠI pěnu. Jsem na ni hrdý a věřím ji.
 
Související obrázekVýsledek obrázku pro marek mikulka nohy v nebi
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antibakteriální ochrana
Použití: ochrana rukou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Dopřejte si i vy sílu přírody v produktech české rodinné firmy TOPVET! Je úžasné, kolik rodinných firem u nás vzniklo a odvádí mravenčí práci při vývoji a výrobě kvalitních alternativ k produktům známých ze supermarketů a reklam (také už vás napadlo ono známé re-klama = opakované klamání?). Obvykle tyto firmy rostou úměrně tomu, jak se jejich produkty stávají známé díky doporučení spokojených zákazníků mezi sebou, neinvestují do neskutečně drahých reklam v médiích a tak je to někdy jen otázka štěstí či náhody na jejich produkty "narazit" a s příjemným údivem zjistit, že jsou mnohem mnohem mnohem kvalitnější než ty nahoru dolů omýlané výrobky v médiích. Jsme rádi, že vám tuto náhodu můžeme zprostředkovat a doporučit výrobky TOPVET - především jejich bylinné sirupy, mýdla Luxury a lékárenské zboží.
Těší nás, že společnost TOPVET získala nepřímé ale významné ocenění, když byla zahrnuta do reportáží Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem. Podívejte se na dokument, který měl premiéru 9. 8. 2019.
A nyní již dovolte malou citaci z webových stránek společnosti:
 
TOPVET - Dr. Jiří PANTŮČEK
Výsledek obrázku pro topvet Související obrázek
 
Vzhledem k tomu, že kořeny naší firmy sahají až do r. 1990, lze firmu TOPVET považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržujeme si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.
Budeme si považovat za čest spolupracovat se všemi, kteří chtějí stejně jako my čerpat z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu.
TOPVET garance:
 • použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality, některé suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou označeny jako BIO
 • použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky
 • BIO přípravky Topvet neobsahují žádné ropné látky
 • BIO kosmetické přípravky Topvet neobsahují žádné konzervanty, syntetická barviva, syntetické parfémy, živočišné složky, GMO suroviny
 • žádný přípravek firmy Topvet nikdy nebyl, a ani v budoucnu nebude, testován na zvířatech
 • použití recyklovatelných obalů bez zdravotních rizik 
ISO 9001 - ISO 22716
Naše společnost zavedla a používá systém managementu kvality v oboru vývoj, výroba, skladování a distribuce doplňků stravy, extraktů, tinktur, kosmetických přípravků a veterinárních přípravků. Na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001 : 2009. Dále zavedla a používá proces SVP výroby pro následující obory/procesy činností: vývoj, výroba, skladování a distribuce kosmetických přípravků, veterinárních přípravků, extraktů a tinktur, který odpovídá požadavkům normy ČSN EN ISO 22716 : 2008.
Naší prací podporujeme nadační fond dětské onkologie KRTEK - pomozte i Vy zakoupením našich výrobků.
 
Výsledek obrázku pro krtek dětská onkologie topvet