Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ALIN čaj sáčkovaný BUKET 20 x 1,5 g

Kód: HR 011
100% příroda
2 hodnocení
40 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024

Velice chutný čaj pro každý den. V zimě zahřeje, v létě osvěží. Čaje zn. ALIN - to je především v sáčku zachovaná prvotřídní kvalita čaje. V čajích řady TRONKA i ALIN budete marně hledat syntetické vůně, konzervanty a barviva, za to v nich jsou bylinky té nejvyšší kvality, vypěstované v oblastech bez toxických nečistot a jiných nepříznivých vlivů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V čajích řady TRONKA i ALIN budete marně hledat syntetické vůně, konzervanty a barviva, za to v nich jsou bylinky té nejvyšší kvality, vypěstované v oblastech bez toxických nečistot a jiných nepříznivých vlivů. Dalším skvělým prvkem je i to, že firma využívá především recyklovaný, biologicky rozložitelný papír, a i bez barevných komerčně laděných obrázků si vás získají právě a především svou kvalitou a účinky.
 
Čaj ALIN - sáčkovaný čaj BUKET 20 X 1,5 g

Nenápadná, dalo by se říci obyčejná až staromodní krabička by vás pravděpodobně v regálech plných designových obalů neoslovila, i první dojem z minimalisticky řešeného dvoj-sáčku může navodit pocit "jejda, co to je??", všechny čaje ALIN však vynikají velmi příjemnou, lahodnou a jemnou chutí - především proto, že v nálevových sáčcích jsou jen a pouze bylinky, které samozřejmě nemůžou mít výrazné odstíny chutí jako čaje dochucené ne-přírodními (čti "chemickými") složkami.

  • charakteristika: velice chutný čaj pro každý den
  • ingredience: oregáno, meduňka lékařská, tymián, třezalka
  • příprava čaje: sáček nechte louhovat 5 minut v šálku s 250 ml horké vody, doslaďte podle chuti medem či kokosovým cukrem
  • v zimním období se čaj může pít pro zahřátí, v letním období velice osvěží, když čaj zchladíte v lednici a přidáte med a led
  • skladujte na suchém místě v pokojové teplotě
  • společnost ALIN byla založena v roce 2004 ve městě Samokov. Nabízí kvalitní a cenově dostupné bylinné čaje a další rostliné produkty. Byliny rostou v čistém prostředí na úpatí pohoří Rila - v obci Alino. Alin používá především bulharské suroviny - kultivované i divoké byliny vysoké kvality. Oblasti, ve kterých jsou bylinky pěstované - Rila, Rodopi, Pirin - jsou místa bez toxických vlivů a jiných nečistot.

Vybrat z nepřeberné nabídky čajů na našem trhu to nejlepší pravděpodobně vůbec nejde - podmínku BIO kvality splňují když ne stovky, tak určitě desítky různých dodavatelů. Výběr moc neusnadňoval ani fakt, že co člověk, to jiná chuť, jiná potřeba, jiný zvyk. Přidali jsme tedy ještě jedno kritérium výběru - a to najít takové čaje, které jsou něčím výjimečné. Čím? Zjednodušeně řečeno "nekoukají na nás z každého regálu či webové stránky". Prostě najít "n ě c o", co vás bude lákat k otestování :-). Věříme, že čaje řady TRONKA i ALIN od společnosti HRISTINA si vás získají svou nevtíranou chutí stejně tak jako svými podpůrnými účinky na vaše zdraví a zařadí se mezi stálice ve vaší kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
balení: porcovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: